Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Zrenjanin 2008

Recommended Posts

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

e da, nisam bas najbolje skontao. da li mi paketice delimo samo deci u prolazu koji nalete u centru, ili nosimo i u neku deciju ustanovu ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Paketice delimo deci u centru na trgu ispred opstine,na svakom paketicu ce biti ime deteta. Ostaloj deci delimo bombone,cokoladice... Nalazimo se 27.12. u subotu ispred moto kluba Tri Sesira u 11h. Kad se svi skupimo krecemo u center gde cemo se zadrzati koliko je potrebno da podelimo sve. Nakon toga se ide u Melence,to nije po obavezno ide ko hoce. Posto ce tri motora biti iz Melenaca,oni se svakako vracaju tamo pa ce podeliti paketice deci koja su smestena tamo. Naravno svako ko hoce da se pridruzi je dobro dosao. To je odprilike to,ako vas jos nesto interesuje pitajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Drugari ,

 

Ako vreme dozvoli stizem i ja , prevaricu u mrke Intrudere i pokusati da ih pokrenem u akciju ...

Nego Ivane , Titja ili Dragice , ajd na PP skracenu verziju rasporeda za 27 i obaveza placanja ...

U BGDu je dogadjanje 28 tako da 27 nadam se bez nekih posebnih klimatskih desavanja eto me/nas ...

 

Pozz

 

Ljuti 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Drugari ,

 

Ako vreme dozvoli stizem i ja , prevaricu u mrke Intrudere i pokusati da ih pokrenem u akciju ...

Nego Ivane , Titja ili Dragice , ajd na PP skracenu verziju rasporeda za 27 i obaveza placanja ...

U BGDu je dogadjanje 28 tako da 27 nadam se bez nekih posebnih klimatskih desavanja eto me/nas ...

 

Pozz

 

Ljuti 

Pa di si ti,bre? Drago mi je sto si nam se pridruzio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U Beogradu smo zbog organizacionih prilika morali da pomerimo datum za 27. ali to sa ZR nema veze.

 

Dragica nastupa ispred Asocijacije Motociklista Srbije pa je svaki dogovor postignut sa njom validan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Drugari ,

 

Ako vreme dozvoli stizem i ja , prevaricu u mrke Intrudere i pokusati da ih pokrenem u akciju ...

Nego Ivane , Titja ili Dragice , ajd na PP skracenu verziju rasporeda za 27 i obaveza placanja ...

U BGDu je dogadjanje 28 tako da 27 nadam se bez nekih posebnih klimatskih desavanja eto me/nas ...

 

Pozz

 

Ljuti 

Pa di si ti,bre? Drago mi je sto si nam se pridruzio.

 

 

 

 

ZDravo Dragice...

 

Evo me , posle duzeg vrmena da se pojavim .. predjoh da radim u susednu nam drzavu ...

Vidim dinamika sa Deda Mrazom ... nazalost ako je pomeren BGD za 27 ostajem u BGD ...

Molim te neki rachun da uplatim lovu za DM u ZR , moze i tvoj racun u nekoj banci , uplaticu ti elektronski ....

 

U Petak je bio MS kod Shante ... kasno sam se odluchio da se vidim sa vecim Intruderom , manji Intruder nije bio tu .. bogami zavrshili smo

skup u Savulju sa tamburashima oko 04:00 h vidno oraspolozeni ...

 

Ajd ako dodjem do ZRa , a docicu , lakshi Intruder se zalio sto ga nismo sachekali da dodje pa moramo neku reprizu .. zvacemo te ...

Plan je da opet pochnemo kod shante , ali ce veci intruder da sredi da imaju dovoljno vina jer smo im popili sve pa otishli dalje, pa kasnije idemo opet na tamburicu ali pre toga obezbedjujemo neko meze jer nemozesh da verujesh nigde u Zr - u nema meze da se nabavi posle 11:30 ...

 

Ajd budemo na vezi ..

 

Ljuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Sada sam bio kod Dragice i  pokupio odela za svoje iz kluba.... E  ljudi jedva cekam subotu...Ima da bude super druzenje.

P.S. Odela su dovoljno siroka da se mogu obuci motoraske pantalone i jakne  ispod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Sada sam bio kod Dragice i  pokupio odela za svoje iz kluba.... E  ljudi jedva cekam subotu...Ima da bude super druzenje.

P.S. Odela su dovoljno siroka da se mogu obuci motoraske pantalone i jakne   ispod.

 

odela su sasvim ok. dobro, ne treba praviti neke preterane pokrete, da se ne istegle i pocepaju ;D. ali dobra su, i kao sto tica rece, mogu se komotno obuci preko opreme... jos malo pa subotaaa  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

He he... nadam se da me vetar nece iskidati dok stignem do Zrenjanina

Bices nam drag gost. Javi se da te docekamo na ulazu i sprovedemo. Deda Mrazova ce biti dosta,ne znam ni ja tacan broj. U svakom slucaju bice nas vise nego prosle godine. Cekamo jos opstinu da nam uplati,ostalo je zavrseno. Valjda nas nece vuci do poslednjeg dana. I mene hvata groznica i jedva cekam subotu. Vidimo se ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja