Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Zrenjanin 2008

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

A kojoj deci ce tacno ici ti paketici, mozda bih mogao da nadjem neke sponzore, ali ne znam sta ljudima da kazem...

Boki pa jel ti ucestvujes? Sta je bilo sa zimovanjem? Kada se vracas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Pa valjda cu ucestvovati, znacu do ponedeljka... A mislim da mozda moj cale moze da nadje neke sponzore, samo da znam sta da kazem ljudima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Da vas obavestimo da smo otvorili sezonu DEDA MRAZOVA u Zrenjaninu. MK MUŽLJA je danas, 05.12.2008., obradovala klince iz lokalnog vrtića sa 200 paketića. Ovo je inače u Mužlji već tradicija i neka bude uvodna akcija  akcije DEDA MRAZ ZRENJANIN 2008. koju ćemo zdušno podržati i učestvovati u njoj!!!

 

 

post-5170-1287901243173_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Da vas obavestimo da smo otvorili sezonu DEDA MRAZOVA u Zrenjaninu. MK MUŽLJA je danas, 05.12.2008., obradovala klince iz lokalnog vrtića sa 200 paketića. Ovo je inače u Mužlji već tradicija i neka bude uvodna akcija  akcije DEDA MRAZ ZRENJANIN 2008. koju će mo zdušno podržati i učestvovati u njoj!!!

 

 

 

 

 

 

 

Svaka cast !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Paketice cemo deliti deci bez roditelja i deci koja su socijalno najugrozenija. Posto u Zrenjaninu nema nijedan dom,ovo cemo ostvariti u saradnji sa centrom za socijalni rad. Ja sam u kontaktu sa diraktoricom centra. Istu saradnju smo imali i prosle godine.

U akciji ce ucestvovati moto klubovi: wrong way,road flyers i muzlja. Bice i ucesnika koji nisu u klubovima,ali bilo bi dugacko da ih nabrajam. Volela bi da neko stupi u kontakt sa clanovima tri sesira i prenese im za akciju. Oni su prosle godine bili najbrojniji i verujem a bi nam se pridruzili i ove godina,ali sam ja bila u kontaktu samo sa Jocom i nemam brojeve ostalih.

Sto se tice medija obavesteni su Zrenjaninski mediji i oni ce sigurno biti tu. Prosle godine je bio i neko iz blica,ali je njih obavestio Shejtan. Vujo,pomoc bi nam u svakom slucaju dobrodosla. Bili bi ti vrlo zahvalni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

U akciji ce ucestvovati moto klubovi: wrong way,road flyers i muzlja. Bice i ucesnika koji nisu u klubovima,ali bilo bi dugacko da ih nabrajam. Volela bi da neko stupi u kontakt sa clanovima tri sesira i prenese im za akciju. Oni su prosle godine bili najbrojniji i verujem a bi nam se pridruzili i ove godina,ali sam ja bila u kontaktu samo sa Jocom i nemam brojeve ostalih.

Zaboravila si da kazes da ce i 3 clana iz Mk Underground ucestvovati  ;D

A Tri Sesira sada vodi Jocin zet,mislim da mi je tako rekao Mirko,Jocin sin. Samo ja ne znam ko je on i ne vidjam nikoga u kafani,a zivim preko puta...Mogu Mirka da pitam ako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

U akciji ce ucestvovati moto klubovi: wrong way,road flyers i muzlja. Bice i ucesnika koji nisu u klubovima,ali bilo bi dugacko da ih nabrajam. Volela bi da neko stupi u kontakt sa clanovima tri sesira i prenese im za akciju. Oni su prosle godine bili najbrojniji i verujem a bi nam se pridruzili i ove godina,ali sam ja bila u kontaktu samo sa Jocom i nemam brojeve ostalih.

Zaboravila si da kazes da ce i 3 clana iz Mk Underground ucestvovati  ;D

A Tri Sesira sada vodi Jocin zet,mislim da mi je tako rekao Mirko,Jocin sin. Samo ja ne znam ko je on i ne vidjam nikoga u kafani,a zivim preko puta...Mogu Mirka da pitam ako treba.

Pitaj ih i daj im moj broj telefona,pa neka mi se jave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja