Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Zrenjanin 2008

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Pozivaju se svi bajkeri iz Zrenjanina i okoline da se prikljuce dobrotvornoj akciji. Zainteresovani se mogu ovde javiti a vise informacija ce biti ovih dana kada se dobije odgovor  od organizatora i sponzora. Ja nisam organizator,ja samo ucestvujem sa jos nekim ljudima iz svog kluba. Takodje ako znate neku firmu iz Zrenjanina koja bi podrzala akciju javite nam. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Takođebi trebalo čuti probleme koji su prisutni kako ih ne bi samo Zrenjaninci rešavali, valjda nas ima ovde malo više.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Titja, molim te kontaktiraj Dragicu jer je ona prosle godine bila organizator deda mraz akcije. Treba sto pre da okupite tim koji ce da juri ostale za finansijsku pomoc i ostale motocikliste... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Titja, molim te kontaktiraj Dragicu jer je ona prosle godine bila organizator deda mraz akcije. Treba sto pre da okupite tim koji ce da juri ostale za finansijsku pomoc i ostale motocikliste... ;)

Dogovorio sam se sa njom da pokrenem temu ,posto sam stalno na netu,  gde cemo blagovremeno izvestavati ucesnike  kako teku pripreme. Ukljucice se i ona kada bude  mogla. Rekla je da sada pregovara sa opstinom za sponzorstvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Evo i mene. Sto se tice pokretanja akcije i pripreme uradjeno je dosta. Klubovi su obavesteni i svaki je obecao istu sumu koju su obezbedili i prosle godine. Takodje i ljudi koji su prosle godine ucestvovali su tu,ne vezano za moto klubove. Imacu veliku pomoc od Zeljka Bjelice koji se aktivirao po pitanju svega. On ce i da proba da sredi nesto od opstine.Ostali ce pokusati da nadju jos sponzora. To bi trebalo da pokusa svako od nas,jer sponzora nikad dosta Jako je bitno da se kaze ljudima (potencijalnim sponzorima),da ne moraju da daju pare nego bilo sta sto moze da se ubaci u paketice (naravno sve mora da je novo,necemo da potcenjujemo nikog). To je palilo prosle godine. Dobijala sam robu iz prodavnica,igracke...

Sup cu ja da resim,i saobracajni i glavni. Idem ovih dana u centar za socijalni rad,da ih obavestim da i ove godine organizujemo akciju.

Imam dva predloga sto se tice ovogodisnje akije (o tome cu da pricam i sa klubovima): Prvi je da ova akcija bude odrzana u subotu,dan pre nego sto je predlozeno. Zrenjanin je jako mrtav grad nedeljom i nema sanse da sretnemo coveka u centru,dok je subota najjaci dan po pitanju posecenosti. Meni je jako drago bilo sto smo prosle godine obradovali i malisane koji su slucajno naisli (kupili smo keksice,cokoladice i bombone koje smo delili svima). Sa druge strane mislim da su i odrasli bili odusevljeni isto kao i deca i bilo bi mi bez veze da pravimo akciju kad nema nikoga kome bi ulepsali dan. Kod nas su deca smestena po hraniteljskim porodicama i delimo paketice u centru grada.

Drugi moj predlog je da se provozamo i do bolnice. Prosle godine nisamo isli zato sto je ljudima bilo hladno,pa mozda ovaj predlog nece naici na podrsku.

Mislim da sam uspela da pokrijem odprilike sve,ako neko ima neku primedbu ili predlog neka kaze. Pomoc je uvek dobrodosla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Moze i Subota, ali smo se odlucili za Nedelju jer ce tada biti (nadam se) manja guzva u saobracaju, pa cemo se bezbednije prevesti do Doma. Takodje, mnogi ce raditi u Subotu. A sto se tice dogadjaja pri polasku, mi ovde planiramo da bas pozovemo sto vise ljudi da izadju napolje tada... To mozete i vi, naravno. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

A ja radim nedeljom ;D ;D ;D Al uzimam slobodan dan ;)

Opet se ponavljam, ali, trebalo bi da nas bude vise nego prosle godine u protivnom mozemo da smatramo da je akcija podbacila :( da ne budem jos crnji i kazem da je propala ;)

 

Ups pa ovo sam hteo da napisem u beogradskoj akciji ;) Ali nema veze vazi sa sve ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Hoces li organizovati neki dogovor ili tako nesto?

 

Ja sam uglavnom vec pricala sa svim klubovima,malo bi bio problem da ih okupim sve na jednom mestu. Uglavnom su me klubovi zvali na njihov sastanak,pa sam im na sastanku objasnila o cemu se radi. Tako mozete i vi da uradite. Nema veze sto jos niste zvanicno prijavljeni kao klub,napravite sastanak i ti me obavesti kad je pa cu doci. Imas moj broj telefona pa mi javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Hoces li organizovati neki dogovor ili tako nesto?

 

Ja sam uglavnom vec pricala sa svim klubovima,malo bi bio problem da ih okupim sve na jednom mestu. Uglavnom su me klubovi zvali na njihov sastanak,pa sam im na sastanku objasnila o cemu se radi. Tako mozete i vi da uradite. Nema veze sto jos niste zvanicno prijavljeni kao klub,napravite sastanak i ti me obavesti kad je pa cu doci. Imas moj broj telefona pa mi javi.

Nemamo klasicne sastanke.Ja sam skupio 4-5 ljudi koji zele i cekaju mene da im javim sta treba kada i koliko tako da preko mene sve ide.Cim mi javis kada  da ti donesemo stvari i pare ja im prosledjujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Ja se takodje slazem da je mnogo bolje da se akcija organizuje u subotu posto nedeljom u Zr nema zive duse,a subotom prepodne je pun grad,a narocito pred novu godinu.Ja sam se video sa Dragicom i ponudio joj pomoc oko paketica,prevoza ili bilo cega tako da i drugim ljudima stojim na raspolaganju ako im treba bilo kakva pomoc.Cim ugrabim malo vremena pokusacu da navatam i kojeg sponzora

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Subota definitivno. Imacemo i podrsku policije tako da nam ni guzva u gradu ne pravi problem.

ma kakva guzva u saobracaju? to je Zr bre :)... da li se zna otprilike kog datuma ce biti akcija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Subota definitivno. Imacemo i podrsku policije tako da nam ni guzva u gradu ne pravi problem.

ma kakva guzva u saobracaju? to je Zr bre :)... da li se zna otprilike kog datuma ce biti akcija?

Pa ako cemo poslednje subote u mesecu,to je onda 27.12. Kako Dragica kaze..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Ja sam za to da se odrzi te subote 27.12.,videcemo sta klubovi kazu. Mada mislim da ce se sigurno sloziti,posto svi znaju kakvo je mrtvilo kod nas nedeljom. Mislim da cu za vikend do Muzljanaca,mada smo vec pricali i oni ce ucestvovati. Tamo ima sad dva kluba i oba su sa nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Posto sam obezbedio 100 lopti, a u pregovorima sam za jos, planirajte da ce jedna kolicina ici i vama ;)

Hvala na pomoci. Ti si nam i prosle godine pomogao,moracemo ti se nekako oduziti kad dodjes u tvoj rodni grad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Kakva je situacija sa medijima, voleli bi da iz Beograda napravimo neku buku i za ZR?

 

Da li je neko najavio dolazak, snimanje, izjave, novinske članke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja