Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

evo ja nisam imao pojma o ovome. ne gledam ove podforume, tako da ni ne znam.

 

E zbog ovo ga ponavljam da treba da se stavi na naslovnu stranu ;)

 

 

Mislim da tareba da se otvori zasebna stranica( kao shto na samom sajtu vec postoje Motori, Kalendar, FORUM, Putovanja itd..itd)... posebna strana namenjena akcijama .... Bice samim tim mnogo upadljivije i dostupnije i onima koji nisu clanovi vec samo svracaju na sajt i chitaju textove koji se ne nalaze na forumu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Eto ni ja nisam znao za ovu NS akciju dok me Grof nije cimnuo telefonom. Naravno da se ukljucujem.  Vec sam razmislio o nekim firmama ( privatnicima ) koje znam, obici cu ih, pa se nadam nekim pozitivnim odgovorima.  Sta bude - javicu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cao drugari.Smatrajte da imate jos jednog na spisku za NS akciju.Ne spominjete dom u Veterniku? Zar ne bi bilo logicno da posto beogradjani idu u posetu specijalnoj ustanovi i mi isto to uradimo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Za sada oko 17 , mada to znači otrprilike 60-70 paketića da bi mogli za sad izfinansirati, ako miko me ispali a nadam se da neće.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hm,nemojte me drzati za rec ali mislim da Veternik ima cifru od oko 600 sticenika.Sto kvari nase planove.Ali mozda da ih kontaktiramo i pitamo sta im treba od preko potrebnih stvari pa mozda da se ni ne ide sa paketicima nego da se skupljena sredstva iskoriste za kupovinu necega sto treba.Mozda je to neki klima uredjaj ili tako nesto...

U svakom slucaju mislim da ce se deca iz Veternika najvise obradovati samoj nasoj poseti nego poklonima jer su ona i najzapostavljenija u odnosu na sve  ostale institucije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ajd videćemo to za veternik, u subotu treba da se nadjem sa Vilijem iz MC Otpisanih oni su već par godina za redom organizovali deda mrazove pa ću videti i kakve su njegove ideje. No dobro si se setio klinaca na vterniku, ja sam ih skroz smetnuo sa uma.( sramota me i da priznam). pošalji mi broj tel na pp da imam zarad lakše komunikacije i dogovora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Uuu jee,dobro je da sam video.. Prijavljujem se naravno.. Samo recite kolko kinte treba,poshto tu oko novaka uzimam komp novi pa cu biti jako tanak sa keshom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

U cetvrtak ce u Slatkoj Kuci dobiti paketice pa ce se znati sadrzaj,jedino cena zeza.Kanda ce biti 417 dinara.

Garantuju cenu do 10.12.zbog divljanja evra i nude prevoz paketica na zadatu lokaciju.

P.S.Grof je danas bio vredan pa cu ga nagraditi brojem mobilnog od simpaticne prodavacice Monike. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Hm,nemojte me drzati za rec ali mislim da Veternik ima cifru od oko 600 sticenika.Sto kvari nase planove.Ali mozda da ih kontaktiramo i pitamo sta im treba od preko potrebnih stvari pa mozda da se ni ne ide sa paketicima nego da se skupljena sredstva iskoriste za kupovinu necega sto treba.Mozda je to neki klima uredjaj ili tako nesto...

U svakom slucaju mislim da ce se deca iz Veternika najvise obradovati samoj nasoj poseti nego poklonima jer su ona i najzapostavljenija u odnosu na sve  ostale institucije.

 

Ajd videćemo to za veternik, u subotu treba da se nadjem sa Vilijem iz MC Otpisanih oni su već par godina za redom organizovali deda mrazove pa ću videti i kakve su njegove ideje. No dobro si se setio klinaca na vterniku, ja sam ih skroz smetnuo sa uma.( sramota me i da priznam). pošalji mi broj tel na pp da imam zarad lakše komunikacije i dogovora.

 

Pazite... ako taj dom u Veterniku ima toliko sticenika, a situacija bude takva da se ne mogu obezbediti paketici ves nesto drugo onda nema smisla ici tamo u vezi ove akcije. Malo nerazumljivo ali evo objasnjenja... ipak je ovo u vezi Nove Godine i Bozica a tada deca dobijaju poklone/paketice i cini mi se malo glupavo ici na takvo mesto u to vreme a ne nositi nesto svakom detetu ponaosob. Da me ne bi neko pogresno razumeo... dom zasluzuje nasu paznju ali ako se ne moze sprovesti ovakva akcija  za ove praznike onda je bolje taj dom ostaviti za neku drugu priliku i organizovati im posetu nekom drugom prilikom kada ce se domu isporuciti neka druga vrsta pomoci/donacija... kako god nazvali to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ma dobro. lako je odneti te paketice deci. bilo to ometena u razvoju u veterniku, ili u decje selo, ili gde vec... ne bitno.

 

neka bude sto vise clanova akcije, s time i vise paketica. a kad se pred kraj vidi kolko nas ima, lako je odluciti gde se nose paketici. bar ja tako mislim. kako god hocete. neko mora da kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Malo me obaveze stisle pa sam propustio temu, ali evo da se i ja prijavim.

 

Ucestvujem naravno i potrudicu se da u mojoj firmi pronadjem neku mogucnost za sponzorstvo. U svakom slucaju ucestvujem koliko god budem mogao.

U Novom Sadu ova akcija nije novost pa je iskustvo ranijih organizacija veoma bitno, zato treba Grof sa Vilijem i sa Miskom da poprica pa da se onda mozda sa njima dogovori o zajednickoj akciji. Tako bi mozda bilo delotvornije a i lakse mada podzavam i samostalno delovanje.

Videcu se ja sa Grofom i ostatkom bande pa ce se razviti neki dogovor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Kontaktirano Decje Selo... direktorka je bila odusevljena cim je cula preko telefona za planove... Sutra (cetvrtak 27.11.) idemo na sastanak kod njih pa cemo imati konkretnih podataka o svemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

i ja tek sad video ovu temu. ja bi takodje ucestvovao, prosle godine nisam akcijao jer nisam imao motor..al ove godine ne smem da propustim..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Evo sad sam video akciju I NARAVNO SE PRIKLJUCUJEM. Posto radim u COLOR MEDIA INTERNATIONAL-u (ukratko firma izdaje jako puno novina) pricao sam sa PR menadzericom koja kaze da je jako interesantno i da bi firma mogla da proprati mediski i mozda da navuce nekoliko sponzora. Samo bi trebalo zvanicno poslati mail sa malim predstavljanjem, ko smo sta smo, i sta radimo, kako bi njima gazde dale zeleno svetlo.

 

Pa bih molio organizatora ili nekog vec (ko je dobar sa recima) ko ce to da odradi da me nazove kako bi se dogovorili kako da ih spojim.

 

Moj mob je 063-548-846

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odlicno! Grofe, hajde se cuj sa Direktorom oko ovoga, posto on ima gotov tekst za ovakve stvari...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Evo ovako, kontakt sa miškom i Vilijem je već ostvaren i načelno je dogovoreno da je Deda mraz 28.12 ako i u Beogradu, treba još u subotu 29.11  da se dogovorimo oko tehnikalija ko skuplja pare, ko i gde kupuje paketiće , odela za deda mrazeve,i sl.

Ostvario sam kontakt sa domom u Vetrniku oni imaju 596 dece, bojim se da nam je preveliki zalogaj za sve njih da obezbeđjujemo paketiće , mada ako se jave jaki  sponzori (od kojih za sada ni trga ni glasa) nije isključeno da i to bude ostvareno.

Pablo videću da se danas čujem da Direktorom.

Ono što me raduje je da se odziv na akciju javlja, dosta me ljudi pita koliko para , pa idealno bi bilo kad bi svi mogli da učestvuju sa po 1000din ali znam da sigurno ima ljudi koji nisu u mogućnost pa je princip ko koliko može znači nepostoje minimalna i maximalna suma za učešće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo ovako, kontakt sa miškom i Vilijem je već ostvaren i načelno je dogovoreno da je Deda mraz 28.12 ako i u Beogradu, treba još u subotu 29.11   da se dogovorimo oko tehnikalija ko skuplja pare, ko i gde kupuje paketiće , odela za deda mrazeve,i sl.

Ostvario sam kontakt sa domom u Vetrniku oni imaju 596 dece, bojim se da nam je preveliki zalogaj za sve njih da obezbeđjujemo paketiće , mada ako se jave jaki  sponzori (od kojih za sada ni trga ni glasa) nije isključeno da i to bude ostvareno.

Pablo videću da se danas čujem da Direktorom.

Ono što me raduje je da se odziv na akciju javlja, dosta me ljudi pita koliko para , pa idealno bi bilo kad bi svi mogli da učestvuju sa po 1000din ali znam da sigurno ima ljudi koji nisu u mogućnost pa je princip ko koliko može znači nepostoje minimalna i maximalna suma za učešće.

 

Ajde gurajte to ljudi!

Možda nisam jak ali sam neki sponzor :) Ja stojim iza onoga što sam obećao!

Kada ćete se sa Miškom videti u subotu? Zovi me ako ti trebam (radim od 9-14h).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ma guram Marko, samo se osećam da nekad meni guraju >:(. Jbg kad bi svi koje sam zvao da budu sponzori bili makar ko ti , jbg ko da drže zmije u džepovima i onda plate turu pića u kafani 1500din  >:( >:(  a ja računam 5 poklona za klince , jbg. biće nešto borimo se. Ako nešto u životu znam to je da se borim...............................Sad sam došao sa još jednog u nizu sastanaka sa ljudima koje za znam da imaju para i sve da plate ceo program to nebi osetili.  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Ajde neko da me kontakitra. Mogli bi da budemo propraceni u novinama CKM, FHM.... Mozda bi i dobili neke decje novine za dz, koje bi mogli prikaciti uz poklon (bojanke, razne decje novine).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Xtra ako bi mogao to za novine da sredish,bila bi dobra fora.. Ima puno tih decjih novina i stripova i to,po meni pun pogodak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

E ovako, ipak smo dom u veterniku sveli na 40-toro (funkcionalne ) dece ,žalosno ali struktura je takva. Mediji će sigurno propratiti, i oni nisu problem za sad najveći problem su PARE koji slabo pristižu , od ponedeljaka ćemo već znati ko skuplja pare i gde pa ćemo se i više oranizovati po tom pitanju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja