Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Upravo se vratih iz Metro-a.Odelo Deda Mraza sa sve kapom i bradom kosta 305,62din.Nema velicina,sva odela su ista ali su dosta komotna tako da stajemo i mi debeli u njih  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Ljudi, ja nisam siguran hoce li mi motor biti tu ali bih voleo da ucestvujem. Ja dolazim iz PG oko 23 decembra, jel to kasno da se da lova? Ako mi motor bude tu, jos bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ljudi, ja nisam siguran hoce li mi motor biti tu ali bih voleo da ucestvujem. Ja dolazim iz PG oko 23 decembra, jel to kasno da se da lova? Ako mi motor bude tu, jos bolje.

 

 

Grof ce dati broj ziro racuna ako ne mozes licno da mu das.Mislim da ti ni motor nije problem,vecina ce biti samo sa vozacem pa ce te neko povesti. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

@Zheljko ajde mozhe brate,nije frka

@Cicak ja mislim da je druzhe u kineskoj puno jeftinije,provericu sutra pa javljam..

@Kopljas ma to je najmanja frka,povesce te neko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

@gio

Jeftinije od 300din? Cisto sumnjam,ali u svakom slucaju treba pogledati.Ja cu verovatno uzeti ovo u Metro-u jer je kompletno (ima i pojas,zaboravio sam da kazem).Ako neko jos hoce a nema karticu neka vice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

@Kopljas ma brate ako te niko ne bude hteo voziti,vozicu te ja,opushteno za to... al oce sigurno ...

@Cicak ma spomenuo sam to druzhe jer mi se uchinilo da juche dok sam igrao kanter da mi je neko iz bg ekipe rekao da je u kineskoj 100 dinara pa zato  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

@Zeljko - Druze hvala ti, onda mogu da racunam da cu ja ici sa tobom, ako ne dodjem motorom?

 

@Cicak- druze, jesu li ta odela velika? Ako jesu, pazari meni jedno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Ok, hvala.. Hajde mi samo javi na vreme da znam. Ja se iskreno nadam da cu doci motorm, ako vremenski uslovi na putu PG-NS dozvole :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Pozdrav bando dedamrazovska!!!  :D

 

Hajmo ovako... ko od Novosadske ekipe moze manje - vise pouzdano da potvrdi da ce voziti motor (znaci ne suvozac, vec vozac)... cisto da se prebrojimo!!!

 

Nacam se da ce to biti lepa cifra... ne bi bilo pozeljno da bude malo motora... na sta ce to da lici!?!?

 

********************************

 

Znaci svako ko misli da ce ce voziti neka mi posalje PP da napravimo spisak

 

Poruka neka sadrzi:

 

1. Username

2. Motor

3. Da li ima planiranog suvozaca

4. Da li je raspolozen da poveze nekoga ako bude bilo potrebe (ako ima prazno mesto)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Ja se nadam da cu voziti...

 

1. Kopljas

2. F650 GS

3. Nemam planiranog suvozaca

4. Naravno, samo da ima manje od 150 kila, i da je nizi/niza od 2.50cm

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Hajde da ne zatrpavamo temu... saljite mi te podatke na PP

 

Molio bih vas i da sve dogovore koji nisu vezani direktno za organizaciju akcije obavite preko PP ili telefonom... razvodnjicemo temu i oni kojima konkretne informacije budu potrebne nece moci da je pronadju u sumi dogovora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Probo juce kostim iz Tempa univerzalna velicina.Inace mu cena 299 din Meni je to malo neznam kako ce se obuci preko neke jakne ako bude hladno.Dajte neku ideju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ima tih univerzalnih kostima u Tempu i Metrou. Bio sam da proverim dali još ima paketića u Metrou, ima , ljudi koji bi uplatili paketiće preko računa mogu da uzmu predračune u Metrou u pitanju su paketići koji se vode kao Sweetland Novogodišnji Paket665g br artikla 234920 po ceni 306,79 sa PDV-om.

 

 

 

Znam da je nizak datum ali ljudi računajte da mi do 20 -og najkasnije moramo imati paketiće.

Što se tiče lopti koje je Sheitan obećao one bi trebale da idu u Dom na Veterniku i u Dečije Selo. Moja ideja je da za klince u centru grada odakle krećemo bi trebali da organizujemo bananice i balone i makins je spominjao neke sokiće iz minakve koje bi mogli dati deci uz paketiće i klincima u centru.

                                 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ispada onda da su u Tempu kostimi najjeftiniji.Gledao sam danas,kod kineza su 450din.Skontao sam da su svi ti kostimi isti samo su cene razlicite od radnje do radnje.Ne znam da li ste primetili ali ti kostimi se tegle? Mislim da ce moci da se obuku preko jakne,isteglice se a mozda i raspasti ali koliko kostaju nista bolje se ne moze ni ocekivati.

E sad onaj vazniji deo.Moje pare stizu u petak.Jbga tada ce mi biti plata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ajmo Deda Mrazevi!!! Nemoj da se brukamo!!!

 

Mislim da je vreme da svako ko misli da se pridruzi... pomogne... da tako i uradi... Vreme je da se pocnu skupljati pare ili da ko misli da sam kupi paketice da tako uradi. Odlucili smo se da ti paketici budu unificirani, pa ne bi valjalo da sad ponemo da smisljamo svasta.

 

Bilo bi lose da se doceka da bude kasno pa da na kraju izvisimo za te pakeice i onda da moramo u 5 do 12 da smisljamo alternativu...

 

 

Zaista bih molio one koji su u mogucnosti, da u toku ove nedelje i narednog vikenda pokusaju da nam doture pare ili kupljene paketice, da to sve bude na gomili ili vec da novac bude na gomili pa da kada se sakupi neka razumna cifra da odemo da kupimo paketice.

 

Ukoliko Grof kojim slucajem nije dostupan, evo vam i alternative:

 

Ja sam svakog radnog dana od 8 - 16 h u Novom Sadu u ulici Rakovacka 2 (ugao Heroja Pinkija i Rakovacke... kada se od Limanskih kula ide prema kamenjaru, ulicica sa desne strane). U pitanju je servis PIN computersa, pa valda cete videti reklamu i firmin pickup na parkingu.

 

Mozete me konataktirati na 064/8210-619, uvek sam dostupan i nikada ne gasim mobilni... ako se ne javim samo sam otisao da udovoljim zovu prirode pa me mozete cimnuti za par minuta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Nick                                       Motor                                           Suvozac DA/NE                    Slobodno mesto       

 

1. Kopljas                            F650 GS                                                 NE                                          1       

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      

2. zeljko_srb                          xl600                                               mozda                                 mozda 1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Duleduka                        Vespa PX 200 e                                  mozda                                   mozda 1         

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Djeneral                          Suzuki SV650n                                     DA                                              0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. markone                        BMW R 1100 GS                                    mozda                                      0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. makins                             Africa                                                  DA                                              0                   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. Jevta68                           Honda Dominator                                  DA                                           0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. gio                                  Kvinki supermoto 200                           NE                                        mozda 1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. Jamana                          Cagiva Canyon 500                               DA                                            0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. Toucutter71                 Suzki Bandit650S                                   NE                                             1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. Drumskalisica                Suzuki GS 400                                       NE                                       mozda 1           

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. Grof                                ZZR od litru i deci                                DA                                            0                     

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13 quasaar                            TA 600                                              DA                                              0             

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. cicak                            Piaggo X9 250                                        NE                                              1                 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.Joseph B.                         Smislice nesto                                      NE                                             0                   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. Bata                               GsXr6                                                   NE                                               0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. Radonja                            KLE 500                                         DA                                                  0               

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. vvdaniel                          BMW F650                                         NE                                                 1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. motoras                                                                                                                                                             

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. dalmatino                                                                                                                                                       

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. galeb                                                                                                                                                                 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. krlebdp                          xtz 750                                              NE                                          mozda 1                 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23. Stromer                         DL 1000                                              DA                                                0                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24. turboman                                                                                                                                                         

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25. ticma                           Piaggio Liberty 125                           mozda                                         mozda

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. killerNS                                                                                                                                                                 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27. vvdaniel                                                                                                                                                             

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28. speed triple -MOTOBOX                                                                                                                                     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29. Grnja                       Piaggio Libety  125                           mozda                                      mozda

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30. DejaVu                     Piaggio Liberty 125                              mozda                                  mozda

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja