Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ma može Željo i 500 din, 1000 je orjentaciono , a daće ko kolko može.

Sad dolazim sa sastanka u dečijem selu, oni definitivno imaju 140-toro dece , dečija onkologija ima 15 i dom u veterniku 40, zanči da pokrijemo svu decu nam treba 200 paketića , za dasa imamo obećanja od članova za oko 90 paketića , znači ako se samo malo potrudimo, možemo računatoida ćemo bez pomoći većih sponzora završiti stvar. JUHUUUUUU :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Hvala što ste me kontaktirali jerbo eto sad i mene. Učestvujem u svemu i izvinjavam se što kasnim.

 

Jel neko kontaktirao do sad Minakvu, ako nije ja bi probao da tamo obezbedim neke sokiće.

Naravno učestvujem i u lovi samo da vidimo kad i kome a i vozam sve to gde treba.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DL1000 V-Strom 2007

Pozdrav dobri ljudi,

 

Kao što sam rekao Grofu preko telefona, moja firma plaća min 20 paketića (možda i više, moram da vidim sa direktoricom).

Usput moj drugar radi u Veterniku (Dr.Hoze), pa ako treba kakva pomoć, zovite me.

 

Jel se neko čuo sa Color Mediom?

 

Žika

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Prosledićemo zvanični mail color medi-ji čim mi ga direktor pusti na mail. A isto ćemo učiniti i sa minakvom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nije da nisam citao ali .........

Cekam da javite gde i kome se mogu odneti pare ( koliko god ). Nesto ne znam puno ljudi koji su radi pomoci ali mislim da i nas ima sasvim dovoljno da to iznesemo. A sto se tice medija ??????? Koliko ja shvatam oni su tu samo zbog sponzora.

Sve u svemu javite gde 8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

POzdrav! Vidijo sam i ja temu pa se prikljucujem koliko se moze. Samo javite kad i kome se predaju pare pa cu doneti. Jeste da mi je motor na restauraciji, ali  cu doci barem pesaka. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Nije da nisam citao ali .........

A sto se tice medija ??????? Koliko ja shvatam oni su tu samo zbog sponzora.

 

Silno gresis ;) Mediji cu tu da bi izvestavali sa dogadjaja, a to najvise ide u prilog ustanovama na koje mi nasom akcijom skrecemo paznju.

Pored tih ustanova nasom akcijom razbijamo stereotip o bajkerima kao masnim zadriglim divljacima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Juče na sastanku sa Pablaom samo se dogovorili da ja skupljam pare od članova BJbikers moto zajednice , tako da ko god želi da učestvuje u akciji  t.j. da je podrži finansiski ( što bi nam dosta značilo ) može da me kontaktira na:

0655536241 Lazar Dunđerski - Grof

Oni koji bi želeli da akciju podrže uplatom na žiro račun se moraju strpeti još par dana dok nađemo modus i to kako bi bilo obavljeno. Što se tiče mailova  za potencijalne sponzore i medije imam obećanja od Vuje da će nam to pripremiti za sutra ili preksutra.

Firme koje podrže akciju će dobiti zahvalnice i palkete , a i biće spomenute u kontaktima sa medijima.  Lista pojedinaca koji su pomogli akciju će biti objavljena na bjb sajtu .

Danas ili sutra mi predstoji sastanak sa Vilijem iz Otpisanih da se dogovorimo  oko detalja saradnje sa klubovima koja neće izostati.

Bilo bi dobro i da finaliziramo listu voljnih da se vozamo 28.-mog da znamo i koliko nam treba odela za deda mrazove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: dl 1000

upravo sam pricao sa grofom,praticu temu koju sam kasno skontao ali tu sam ,ako treba kombi da se to negde prebaci ili bilo sta  za odlicnu inicijativu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Svi možete bez problema da me kontaktirate na tel. i onda se dogovorimo dali ja dodjem do vas ili vi dodjete do mene , a možemo se naći i u gradu kako god vam najviše odgovara . Inače danas sam bio na sastanku sa Vilijem iz Otpisanih i načelni dogovor je postignut, oni će obezbediti kombi za prevoz paketića , kontakte sa medijima , pasulj i čaj za sve učesnike , policiji najaviti skup. U petak klubovi imaju interni sastanak oko svojih dogovora pa smo i mi pozvani na isti , kom ćemo i prisustvovati.

Ko želi da učestvuje u vožnji , bilo bi dobro da svako sebi kupi odelo za deda mraza (ima kod kineza) da bi izbegli zbrku oko brojeva i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Ok. Čujemo se sutra da ti donesem lovu. Onda će mo se dogovoriti za pismo koje bi uputio u par firmi.

 

Ajd ko prvi vidi ta dedamraz odela kod kineza da javi o lokaciji proidavnice.

 

Pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Što se tiče mailova  za potencijalne sponzore i medije imam obećanja od Vuje da će nam to pripremiti za sutra ili preksutra.

 

Konsultacije između nas su u toku, očekujem rešenje u okviru zamišljenih rokova - najdalje do utorka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Vujo samo tako da pokažemo novosadskim klubovima šta je ažurnost , tačnost i poslovnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ok. Čujemo se sutra da ti donesem lovu. Onda će mo se dogovoriti za pismo koje bi uputio u par firmi.

 

Ajd ko prvi vidi ta dedamraz odela kod kineza da javi o lokaciji proidavnice.

 

Pozdrav!!!

 

 

Sutra cu njusnuti u komsiluku.Bilo bi lepo da prvi koji nadje kostime javi ostalima.

Verujem da vecina ljudi ne izgara od zelje da obilazi te radnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ma obići ću ja sutra par radnji  ali ko prvi nešto sazna nek kači.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Zašto čekati Utorak kada može ranije jer svaki dan izgubljen na piskaranje može da košta nekog donatora više a to već nije za zezanje.

 

Dokument koji je u prilogu je nešto što je već distribuirano preduzećima pa nema razloga da se u Novom Sadu to razlikuje. Opet, ne treba slati IDENTIČAN dokument jer Novi Sad ima svojih specifičnosti koje ipak najbolje znaju Novosađani pa neko sa strane nemože da se uklopi u lokalni mentalitet na najbolji način.

 

Grofe, u delu gde su institucije koje se pomažu promeni onako kako pun naziv kaže i na kraju ostavi sebe za kontakt lice. Kada ga prepraviš stavi ga ovde da ga vidimo i ako je sve OK onda može da se preuzme od strane članova.

 

Ne treba izmišljati toplu vodu, ovo se već šalje i treba ga slati što pre i što intenzivnije ali samo poznatim ljudima na odgovarajućim pozicijama.

Humantiarna Akcija.doc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja