Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja savetujem neki restoran domace kuhinje, a ne ta nafurana fensi mesta. Nesto gde je opusteno, lepo, mesto.

Uh al ste komplikovani  :D

 

Za pocetak da se nadjemo negde gde je toplo i da razmenimo slike, da razmenimo utiske i da popijemo po koju  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ja savetujem neki restoran domace kuhinje, a ne ta nafurana fensi mesta. Nesto gde je opusteno, lepo, mesto.

Uh al ste komplikovani  :D

 

Za pocetak da se nadjemo negde gde je toplo i da razmenimo slike, da razmenimo utiske i da popijemo po koju  :)

 

 

Gostiona kod Mise je ok,sto se mene tice.Ima mesta a i klopa mu je dobra.

Zamolio bih sve koji imaju slike sa dedamrazijade da me kontaktiraju na pp ili na 063-658-669.

Kad vec rezem da napunim cd,mojih slika ima manje od 100mb.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ6 - BMW R1200GS - Yamaha Xmax 400

 

Bilo je i onih zalutalih koji su se vratili na pravi put. ;D

bili smo pravi leteći deda-mrazevi.

prosto smo preleteli od centra do Novog naselja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Dragi moji motomrazovi,puno vam hvala na ovoj divnoj akciiji.

Moja sestra od tetke ,Slavica, štićenica je doma u Veterniku i bila je na dodeli paketića.Stalno priča o  "30 deda Mrazova na motorima" :).

Ovim putem je htela da se još jednom zahvali što ste joj ulepšali Novu godinu,kao i svoj deci koju ste tog dana posetili.

 

 

Izvinjavam se što je snimak loš,snimala sam mobilinim.

Hvala još jednom.Jako sam ponosna,što vas bar virtuelno poznajem.

Žao mi je što ove godine nisam bila u mogućnosti da se priključim akciji,ali neka smo mi živi i zdravi,pa ćemo se družiti sledeće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Hvala tebi sto si ovo podelila sa nama.. :) Nadam se da ces i ti sledece godine ucestvovati i da cemo nastaviti ovu akciju  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Hvala ti Sonja što si podelila ovo sa nama, meni lično ovo najviše znači, dao sam sve od sebe za ovu akciju baš zbog ljudi kao što je tvoja sestra i oni klinci u dečijem selu , oni kojima je ljubav i pažnja najpotrebnija , oni kojima je naše malo jako mnogo, PUNO TI HVALA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

Dragi moji bajkeri, neznam dali ste posetili sajt mc otpisani, ima slika sa moto deda mrazova. posto sam retko na kompu, i sajtu ali iznenadjen sam sa komentarima nekih ljudi koje sam upznao i koji su bili kod mene, volim da posetim ovaj forum i puno sam saznao o onome cemu smo svi ali svi skloni a to su motori i drugarstvo koje nas okuplja. Imao sam prilike da upznam mnoge i dalje ce to biti moj prioritet. Clan sam moto kluba mc otpisani i osnivac  ponosno nosim boje istog kluba. boje tolko pomenuta stvar bitna ne da bi se razlikovali nego da bi se druzili.imam prijatelje u mnogim klubovim i to je bogactvo , ali kad neko napise da njegovu sliku okace kao nepozeljnog to je za nepoverovati, za to bi iste voleo da cujem zasto..... valda nas ovde vezuje nesto vise od deda mrazova koje uz veliku pomoc mnogih klubova i ove godine ponovo smo organizovali......VILI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Dragi moji bajkeri, neznam dali ste posetili sajt mc otpisani, ima slika sa moto deda mrazova. posto sam retko na kompu, i sajtu ali iznenadjen sam sa komentarima nekih ljudi koje sam upznao i koji su bili kod mene, volim da posetim ovaj forum i puno sam saznao o onome cemu smo svi ali svi skloni a to su motori i drugarstvo koje nas okuplja. Imao sam prilike da upznam mnoge i dalje ce to biti moj prioritet. Clan sam moto kluba mc otpisani i osnivac  ponosno nosim boje istog kluba. boje tolko pomenuta stvar bitna ne da bi se razlikovali nego da bi se druzili.imam prijatelje u mnogim klubovim i to je bogactvo , ali kad neko napise da njegovu sliku okace kao nepozeljnog to je za nepoverovati, za to bi iste voleo da cujem zasto..... valda nas ovde vezuje nesto vise od deda mrazova koje uz veliku pomoc mnogih klubova i ove godine ponovo smo organizovali......VILI

 

Pozdrav Vili.Koliko ljudi toliko i cudi!Nemoj previse licno shvatati sto neko napise.Nisam clan ni jednog kluba a ovde se dopisujem sa

ljudima koji vole isto sto i ja.Pre svega motore,druzenje,slobodu koju pruza samo otvoren put.Jednom recju uzivaj u zivotu a zlobnika i neobavestenih

imaa i uvek ce ih biti.Moje misljenje je da su svi ljudi koje sam i ja licno upoznao na akciji dosli tu zbog klinaca i zelje da urade nesto dobro.Neka tako i ostane.

P.S.Svideo mi se svinjokolj i bilo mi je krivo sto i sam nisam bio deo tog hepeninga,ali ima dana,mozda dogodine! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

lepo je zaista znati da su obe akcije uspele, i tradicionalna akcija Otpisanih sa drugim klubovima, i nacionalna akcija AMS/BJB, a najlepsi od svega je feedback iz prve ruke, ovako kako smo ga videli u obliku snimka.

 

Strasti uvek ima, ali ona je najcesce plod zelje da se globalno uspe u ideji da se deci omoguci deo atmosfere na najbolji moguc nacin, i tako te strasti treba i posmatrati. Lepo je sto je sada NS dobio cak dve akcije sa vise nego uduplanim brojem Deda-mrazova i sa visestruko vise poklona i posecene dece koja se sada tek nece osecati usamljeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Jel ce biti deda mraz akcije u NS? :stabre:

 

Organizuje se uveliko na forumu Apostola. Guglaj, nađi, prijavi se i učestvuj. OK uigrana ekipa i tradicionalno lepa akcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja