Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Društvo, pošto vidim da su se Beograđani već organizovali a poznato je da forum ima i dosta članova u Novom Sadu red je da i našim klincima u Dečijem Selu i na Odeljenju za Onkologiju u dečijoj bolinici priredimo Deda Mrazove i podelimo poklone. Trebali bi se što pre javljati i ubrzati organizaciju jer je malo više od mesec dana do nove godine, pa je kontam vreme kratko a posao oblian. Ovim putem molim kolege bajkere da nam pomognu u organizaciji i sprovođenju akcije.   

 

E od sad ovde da bi bilo preglednije .

Do sada prikupljeno : 108 paketića i 31000din

Akciju finansiski podržali: radonja

                                        makins

                                        motoras

                                        dalmatino

                                        cicak

                                        galeb

                                        turboman

                                        drumska lisica

                                        duleduka

                                        krlebdp

                                        jamana

                                        killerns

                                        vvdanijel

                                        djeneral

                                        federfufna

                                        grof

                                        bagu

                                        jevta68

                                        grnja

                                        ticma

                                        bata

                                        lina

                                        dejan vrhovac

                                        kopljas

                                        zeljko srb

                                        gio

                                        grbić davor

                                        goran bašić i osoblje fashon kafea

                                        zena za volanom

                                        samuraj

                                        crw

                                       

Frme koje su podržale akciju: MOTO BOX              20 paketića

                                              PEGAZ MOTO          23 paketića

                                              KEPO                      32 paketića

                                              HABITAT - stromer 15 paketića

                                              SPEKTRA                13 paketića

 

AKCIJA SE NASTAVLJA AJMO JOŠ MALO TRUDA I CILJ JE OSTVAREN

                                               

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sto se tice decjeg sela u Kamenici, tu vec postoji nekakav pred-dogovor za neku akciju... vec smo zapoceli nesto ali preko leta nije bilo smisla organizovati nista, posto vecina dece nije bila u selu, a kasnije je bilo nekih drugih akcija, pa sam ja bio nesto zauzet svim i svacim, pa je to malo zamrlo. Ta ranije planirana akcija, nadam se da ce biti ostvarena na prolece.

 

U svakom slucaju, imam kontakte jedne devojke koja radi tamo sa decom, i telefon direktorke, pa ako vam treba... samo me cimnite. Samo treba da znate da tamo nisu bas sve deca... Njihovi sticenici imaju od 1 do 18 godina. To je dom za decu bez roditeljskog staranja... znaci nisu sirocici, nego su vecini njih roditelji narkomani, alkoholicari, neuravnotezene osobe, itd... i ili ne mogu da se staraju o deci ili su im deca zauvek ili privremeno oduzeta. Deo njih odrzava kontakte i ima ovakav ili onakav odnos sa roditeljima, provode sa njima leto i praznike...

 

Ovo pisem samo da objasnim malo situaciju onima koji su mozda malo manje upuceni, pa cisto da mozete napraviti neku koncepciju za eventualnu orkanizaciju.

 

Gruba struktura godista je 50% bas dece, i 50% tinejdzera t.j. 7-8 razrded i srednjoskolci (ili uce neki zanat).

 

Eto mozda sam malo pomogao... ako se organizujete, za detalje najbolje da se cujete i vidite sa direktorkom. I naravno, zeleo bih da idem sa vama!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Konacno neko i iz Novog Sada!!!Podrzavam u svakom pogledu.Vec sam pitao u svojoj firmi da daju koji dinar ali me nesto muntaju.Moracu malo da ih pritisnem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Grofe pa sto nisi potegao temu juce kad si navratio kod nas, da malo popricamo o tome!?!? Ajde cimni me ili navrati na kafu pa da vidimo sta mozemo da uradimo. A ako se prijavi jos interesenata, da smo sigurni da ce akcija biti odrzana mozemo i dogovoriti da odemo do Kamenice na razgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Grof se ne javlja... garant spava lenstina!!!  ;) ali predpostavljam da bi trebalo da bude sinhronizovano sa BG akcijom... znaci siti datum (ako se na varam 28.12.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

@ quasaar: nisam se setio bilo mi je mnogo ladno :D

@  kepo: jos ne znam nadam se 27/28 decembar , ustvari kad se uspemo organitzovati  :(

Ajmo ljudi konstruktivni predlozi za pomoć!!!!!! ko zna nekog u policiji, dečijem selu, dečijoj bolnici i naravno pomoć ljudi koji slično organizuju da pomogno oko uskladjivanja malih zupčanika da stvar radi?????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

@ quasaar: nisam se setio bilo mi je mnogo ladno :D

@  kepo: jos ne znam nadam se 27/28 decembar , ustvari kad se uspemo organitzovati  :(

Ajmo ljudi konstruktivni predlozi za pomoć!!!!!! ko zna nekog u policiji, dečijem selu, dečijoj bolnici i naravno pomoć ljudi koji slično organizuju da pomogno oko uskladjivanja malih zupčanika da stvar radi?????

 

Bilo bi cool kad biste se organizovali da bude isto 28. Dec kad i mi u Bgu budemo akcijasili :)

 

Grof, ne bi bilo lose da kontaktiras likove koji su prosle godine u NS-u organizovali tu akciju, verujem da ce se i ove godine pokrenuti za to isto. Bolje da to zajedno sve uradite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Već sam se čuo sa Bucom iz Mc Otpisani-h i oni još nisu počeli pripreme  :(, a imam kontakt sa ljudima iz dečije bolnice , čekam da mi se javi Nelt-a i Marbo-a. :) Treba da smislim još par firmi koje bi valjalo posetiti ako imate ideje ... ili još bolje kontakt telefone ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Već sam se čuo sa Bucom iz Mc Otpisani-h i oni još nisu počeli pripreme  :(, a imam kontakt sa ljudima iz dečije bolnice , čekam da mi se javi Nelt-a i Marbo-a. :) Treba da smislim još par firmi koje bi valjalo posetiti ako imate ideje ... ili još bolje kontakt telefone ....

Ja redevno saradjujem sa SOS decjim selima Kamenica i Kraljevo pa mi se javite ako treba pomoc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Važna je ovo tema, treba je pratiti u sklopu one tamo, možda može da se nešto pomogne i van NS-a?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Mene računajte bar za učešće.

A ako neko kontaktira zvanično moju firmu, možda direktor odluči da na neki način podrži akciju?

Ko zna ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ako bude problema sa pronalazenjem kostima, mozemo vam to mi obezbediti... Hajde pogledajte jos malo, pa da vidimo sta cemo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Videli smo se ja i Joseph danas sa Grofom... nas dvojica cemo ucestvovati u potpunosti u NS akciji... osim u vijanju sponzora.

 

Vise detalja za koji dan kada se malo izorganizujemo sa Grofom i ostatkom ekipe... a ne bi skodilo ni kada bi se Novosadjani poceli prijavljivati da vidimo koliko nas je. Pricao sam danas sa Vesnom, koja radi u Decjem selu i svidja joj se ideja. Videcu se sa njom ovih dana, a pricacu i sa direktorkom da dogovorimo neki sastanak, pa cemo sa Grofom da navratimo do nje na razgovor, da vidimo kako stoje stvari, sta bi im trebalo,...

 

U principu do sastanka u subotu bismo trebali imati neku sliku o svemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Situacija od jutros sledeća trebalo bi nabaviti oko 200 paketića , zasad razmatram ponudu metro-a za slatke paketiće po 307din komad. Odela za dedamrazove još nisu nadjena mada kontam tu da će se pablo i beogradjani uključiti.  cekam jos da se jave pojedini sponzori a i novosadski članovi bjb-a .  Jbg. pa nije to puno para ako se svi uključimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Super. Mada, zacudio bi se koliko bogate paketice mozes sklopiti za manje para. Jedino sto je nezgodno u toj varijanti je sto morate da se iscimate do Maxija/Rodica/Tempa i da to kupujete sami. Prosle godine smo se uklopili u 200 dinara, cini mi se, a paketic je imao svesku, olovku, sokic, par cokoladica, bananicu, cips i jos svasta nesto (znaju ljudi koji su pakovali). Ukrasne kese (one prave dugacke, poput dzaka) smo kupili u knjizari nekoj, za neke smesne parice...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

kontao sam i ja na tu stranu, ali kao što rekoh ovo su prve informacije i prvi kontakti , naravno da će se priča  širiti i razvijati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ispitacu danas postoji li jos uvek ona Slatka kuca u Cara Dusana,pa ako rade  popisacu cene keksica i cokoladica.

Ovo sa Metroom je ok,najmanje cimanja.Zanima me samo mozemo li sami bogatije napuniti paketice za manje ili iste pare.

Grofe znas li sadrzaj tog Metro paketica?P.S.Prilicno porazavajuci odziv Novosadjana,valjda ce biti bolje za vikend. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nemojte da se oslanjate samo na forum, okrenite telefonom sve ljude koje znate da dolaze na forum (mozda nisu videli temu) i sve motorcikliste koje znate van foruma. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Krenuo od jutros telefonom, već su u akciji moto klubovi a za sad je samo od članova bjb -a obećano 50ak paketića  :)a klubovi su se složili da bude 28 decembra , ostaju mediji , grad i slično.

P.S Hvala bjb adresaru što postoji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

 

Grofe znas li sadrzaj tog Metro paketica?P.S.Prilicno porazavajuci odziv Novosadjana,valjda ce biti bolje za vikend. :(

 

Bio juce u Metrou i gledao sam te paketice... 663 grama slatkisa (cokoladice svakakve, bonbonice, ...)... dimenzije paketice su recimo dzacic/kesica visine oko 25cm i precnika oko 10-12cm, dobro nabijeno slatkisima.

 

Paketic je ok, mada mislim da se za iste pare moze napraviti lepsi i bogatiji paketic... pitanje je samo koliko ljudi ce se ukljuciti da se odradi nabavka i pakovanje.

 

Ostaje tu jos i da se vidi sta bi bilo najbolje za paketice...

 

* ako razmisljamo na stranu Decjeg sela... tu je starosna struktura dece toliko raznoolika da je najidelanije praviti paketice sa slatkisima, grickalicama,... ali o tome kada budemo razgovarali sa direktorkom

* ako pricamo o decjoj onkologiji.... e tu treba videti sa nekim lekarom da li postoje nekakve restrikcije... tu cemo se morati pridrzavati onoga sto lekari budu savetovali... mada nije problem za njih praviti posebne paketice, posto se radi grubo o oko 15-ak dece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

POZDRAV DOBRI LJUDI!!!

 

evo ja nisam imao pojma o ovome. ne gledam ove podforume, tako da ni ne znam.

 

inace, GROF me probudio jutros... bem li ti sunce... hehe. salim se. naravno tu sam. u akciji sam! samo recite kad sta treba i tu sam!

 

dolazim ili hondom, ako bude snega, kise ili necega. onda ATVom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Cuo sam se sa dijetetičarom u dečijoj bolnici , klinci mogu sve da klopaju, tako da ostaju slatki paketići. :)

E sad da ne pričam svima ponaosob nećemo pakovati igračke , sveske i sl , jer imamo posla sa decom različitih uzrasta i razičitog pola pa nam je kontam to organizaciono PAKAO je paketić za dečake , devojčice starje , mladje ...isl. shvatate o čemu govorim ;)

Naravno otvoreni smo za sve sugestije i predoge

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja