Jump to content

Moto Zajednica

kupih kineza i vec skupljam djelove po putu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

kupio sam atv,cetvorotockasa,znaci motor je 2007god presao 1000km,250ccm.

ne izgleda lose fino ide ,cak sta vise ide odlicno,

samo nesto baca prednji lijevi tocak ali to treba da vidim sjutra.

inace motor se fino ponasa vozio sam ga po makadamu sve ekstra.

 

e sad da vas pitam nesto

1.malo dimi crno iz auspuha neznam zasto,promijenicu ulje sjutra posto je motor stajao u garazi i nije vozen.

2.onda desavalo mi se kad ga saltam iz manje u vecu da motor puca iz auspuha ili ako ga nategnem 4 i pupstim gas isto puca i to dosta glasno 3.recite mi da li je to normalno.

 

i na kraju voznje od oko 2 sata  parkiram motor odem kuci  dolazim posle sat vremena krecem i puca mi lanac,e sad moguce da nije nikad ni podmazan ali opet da pukne a presao tek 1000km zaista kvalitet ,ali rekao mi je neki majstor da ce to da mi spoji sjutra ,samo se nadam da nece opet puci.

 

 

 

post-1537-12879011152555_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Sve sto si napisao je sasvim normalno....za bilo kog Kineza :D

Teraj ti to sto pre do majstora da ga rasklopi, utegne, promeni delove, podmaze, po zasrafljuje sta treba i ima da uzivas  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

 

Obradovaće se zakupci Lučica što im oreš plažu ,ljetos uzgubih tu u pijesku mob telefon  pa ako ga nađeš javi . ;) .poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

Dobra stvarcica za zezanje. Klip je extra, al ne zbog atv-a nego mora u pozadini joooooj miline :)

na sta si konkretno mislio da rasklopi i zamijeni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

 

Obradovaće se zakupci Lučica što im oreš plažu ,ljetos uzgubih tu u pijesku mob telefon  pa ako ga nađeš javi . ;) .poz

ako je neki dobar ne vracem ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

To sto puca iz auspuha nije normalno, ne sagoreva dobro smesu i deo prodje do izduvne grane i eksplodira pod visomom temperaturom.

 

Ulje menjaj pod hitno. Ako je motor stajao ulje je dobrim delom izgubilo kvalitet podmazivanja, a velika verovatnoca je da je cak i fabricko ulje za razradu u pitanju i da je puno opiljaka od razrade.

Moguce je da ce se pucanje smanjiti nakon sipanja dobrog ulja, a ako nastavi da puca, trebalo bi to da sredis jer nije narocito zdravo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  lanac ti je puko jer puca od kvaliteta . vidi stavi neki od nekog kros motora oni su ti pojacani . pucanje iz auspuha moze da bude do paljenja ili do smece goriva ili  ??? ??? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Crn dim iz auspuha > visak goriva

Pucanje iz auspuha opet visak goriva ili stavljen neadekvatan auspuh

Sve u svemu trebalo bi se pozabaviti karburacijom !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

bio sam se iznervirao mnogo kad mi je puko lanac a ustvari ispostavilo se da nije samo to nego se otkacio zupcanik onaj u masini ,i kad se otkacio pokidao lanac ,i sad taj zupcanik ne mogu da nadjem,a neznam ni koja je velicina ni dje da nadjem ,sad vise nisam nervozan sad sam bijesan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

JEBO TE KINEZ!

 

dao si 1000e i ocekujes da sve valja, e pa neeemoze. a meni po snimku sa videa, ozbiljno i iskreno, to ne ide nikako. mislim da si se zajebo, to je ipak kinez.

 

a sta mu je sa plastikama? zadnje nema uopste, a napred su mu iskasapljene, kontam da je neko brecio, i izlomio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

JEBO TE KINEZ!

 

dao si 1000e i ocekujes da sve valja, e pa neeemoze. a meni po snimku sa videa, ozbiljno i iskreno, to ne ide nikako. mislim da si se zajebo, to je ipak kinez.

 

a sta mu je sa plastikama? zadnje nema uopste, a napred su mu iskasapljene, kontam da je neko brecio, i izlomio.

sad je kasno al valjda ce sve biti u redu al dobro motor je ekstra za zejebanciju,a da ne vuce to se i meni cini na snimku ali slajfuje na pijesku,inace imao sam dt125 i on vuce bolje ,a sto se tice plastika ovako su mu fabricke ,to je valjda neki sporski bez mnogo plastike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

JEBO TE KINEZ!

 

dao si 1000e i ocekujes da sve valja, e pa neeemoze. a meni po snimku sa videa, ozbiljno i iskreno, to ne ide nikako. mislim da si se zajebo, to je ipak kinez.

 

a sta mu je sa plastikama? zadnje nema uopste, a napred su mu iskasapljene, kontam da je neko brecio, i izlomio.

 

Izvinite gospodine a jel se vi razumete u motore?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

mozda. al ja mislim da tu fale plastike. sredi to kod majstora, i cepaj, .ebi mu kevu!

 

evo ti koji snimak da vidis moj kako ide.

 

 

 

probaj ovo. nije ni malo zajebano. a dobro je jako.

 

 

 

JEBO TE KINEZ!

 

dao si 1000e i ocekujes da sve valja, e pa neeemoze. a meni po snimku sa videa, ozbiljno i iskreno, to ne ide nikako. mislim da si se zajebo, to je ipak kinez.

 

a sta mu je sa plastikama? zadnje nema uopste, a napred su mu iskasapljene, kontam da je neko brecio, i izlomio.

 

Izvinite gospodine a jel se vi razumete u motore?

 

 

da. izvolite. jel vas zanima nesto? da nemate mozda nekih, probavnih problema? ok. hvala.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

jbg. Željko pa nema potrebe da se toliko psuje i prozivaju ljudi, pa čak i ako si isprovociran 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja