Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Caoss ja sam Darko iz Čačka i ovde sam dosao da se druzim sa vama i razmenim misljenje o motorima.

1992. sam godiste tako da sam ove godine polozio "A" kategoriju i vozim motor od 125 ccm ali vozim motore od 7. god pa se mogu pohvaliti da imam neko predznanje.  ;D  ;D

 

Trenutni motori su mi Honda Custom CM125 i Suzuki GSX - R 750.....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

 

PITANjE:  KOJE ULjE DA SIPAM U HONDU CUSTOM 125 ? Da li postoji neko specijalno ulje zbog vazdusnog hladjenja i visih temperatura rada ili bilo koje ulje 20W-50 ?

 

Caoss ja sam Darko iz Čačka i ovde sam dosao da se druzim sa vama i razmenim misljenje o motorima.

1992. sam godiste tako da sam ove godine polozio "A" kategoriju i vozim motor od 125 ccm ali vozim motore od 7. god pa se mogu pohvaliti da imam neko predznanje.  ;D  ;D

 

Trenutni motori su mi Honda Custom CM125 i Suzuki GSX - R 750.....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Darkokv, najpouzdaniji način da dobiješ odgovor na konkretno pitanje konkretnom članu foruma je da mu pošalješ privatnu poruku. Ako ne znaš kako to da uradiš, klikni na ovaj link, tamo je sve opisano. Teško da će ti neko odgovoriti ako si "oživeo" temu staru dve godine  :)

 

P.S. Ako je neki član foruma u međuvremenu postao neaktivan, u profilu tog člana možeš naći neke druge načine da ga kontaktiraš. Ako to ne uspeš da uradiš, otvori temu sa pitanjem na koje te interesuje odgovor u nekom od podforuma  :)

 

A što se pozdravljača tiče... Nemam reči...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja