Jump to content

Moto Zajednica

Foto predlozi destinacija za neke nase buduce voznje i putovanja

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  E pa drustvo, bio sam prosle nedelje u Cacku, sreo se i upoznao sa nasim clanom " Vujo 032 ", ispricali se, on mi pokazivao slike mesta koja je obisao sa svojom " planinarskom " ekipom, i video sam da tu ima dosta mesta gde bi mogli i motorima da se odvezemo na neku jednodnevnu voznju ili mozda i visednevni izlet.

  Tako mi se rodila ideja da otvorim ovu temu u koju bi svi kacili slike zanimljivih mesta ( kod nas , ali i u drugim zemljama ) sa nekim minimalnim podacima o mestu i zanimljivostima.  Pretpostavljam da svako od nas ima takvih slika .  Posle mozemo da biramo kad cemo, i gde cemo ici .

    Ja toliko ,  Navali narode !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dakle, ovde smo stali, prikupljamao materijal dosadašnjih putovanja, izleta, vožnji da bi u celosti ili u pojedinim delovima mogli da se koristimo njime kod planiranja budućih destinacija.

 

E, pa da vidimo šta kaže arhiva.  :)

 

Sem fotografija ovde su tekstovi sa informacijama možda i važniji, pejzaž je verovatno isti ali te servisne informacije (infrastruktura, stanje na putevima, mogućnosti ishrane i prenoćišta, blizina benzisnih pumpi i servisa i sl.) su ipak presudne kod donošenja odluka o vožnjama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja