Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc treba mi auspuh za probu na PGO.

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB450, BMW R65, Yamaha Vino, Piaggio Hexagon

Ako je ko voljan da pomogne kolegi molim da mi se javi ili ostavi pr. popruku . Naime o cemu se radi :muci me ovaj skuter PGO 50ccm koji sam dobio uz hondu kao pride i trebalo bi mi neki auspuh za probu jer me zeza motor . Prvo sam pomislio da je u pitanju nesto okolo kvacila ili kaisa pa sam to odradio i sredio ali i dalje mi je ostao problem a to je kad dodajem gas jako lose prima ubrzanje i lose vuce . Ponasa se kao kad je kod auta kasno paljenje . Napominjem da bih ovo isprobao u vasem prisustvu samo da se uverim ili otklonim svoju sumnju na auspuh .

Posto sam auto mehanicar i imam svoj servis nemam mnogo iskustva sa ovim 2 takta pa ako ko ima kakvu ideju ili predlog u vezi ovog kvara neka mi se javi ili napise svoj komentar.

JAVITE SE : NE MOZE DA SKODI !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB450, BMW R65, Yamaha Vino, Piaggio Hexagon

Provaljen kvar na auspuhu!

Ima li ko da ponudi kakav auspuh ili gde se moze napraviti ili kupiti neki da valja . Ako ko ima da ponudi moze i to ali molim sto jevtinije.

 

Hvala MD za komentar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB450, BMW R65, Yamaha Vino, Piaggio Hexagon

RSV :

Vec sam to probao i to sa benzinom kao sto si ti gore napisao , a posle i sa brenerom na plin. Jeste da se iscistilo ali ne dovoljno da bi normal radio posle 30 min rada pocinje ponovo da zeza . Izvucem crevo iz rezervara i istociim gorivo sipam novo .Prvo se gasi a posle i jako tesko pali . Kad skinem svecicu ona zamastila . Ocistim je i kad zavrtim motor na prazno vratim je nazad. Sad pokusam da palim a on samo u tragovima kao do mu fali 1 obrt vise da primi ali nista .

Skinem ceo auspuh i ponovo ocistim svecu . Kresnem iz prve i provozam 50 tak metara , sad radi OK. Jedino da ponovo secem auspuh i ponovo ga cistim i palim ali smucio mi se .

pozdrav :

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja