Jump to content

Moto Zajednica

Kako okrpiti probusene gume u Beogradu u nedelju uvece - NIKAKO !!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Dok sam vozio motore sa zicama uvek sam problem resavao sa dva pajsera!Mozda bi trebalo da naucis,nikad se nezna kad moze da ti zatreba!Sta da je bilo u nekoj nedodjiji?Sednes na rezervoar i do prvog asfalta.Malo ste se pogospodiliKoliko vidim i Bg. je nedodjija!Mi imamo majstor Bucu koji otvara radnju na svaki poziv i dolazi cak i na lice mesta!Pozdrav za njega ovom prilikom!

 

Da, da, bas tako, u pravu si 100 %...Beograd je nedodjija i najveca selendra u Srbiji, a vulkanizeri otimaju kad i gde mogu-pritom u gradu od 2 miliona ljudi ima samo par njih koji to famozno skidanje tocka uopste hoce da urade. Ne znam sto je to tako veliki posao za vulkanizera da skine tocak sa motora ??? Sve sto mi je danas radio vulkanizer u AC Tadic bilo je gotovo za otprilike 40 minuta (lepak se nanosi dva puta i sushi se neko vreme pre nego sto se stavi flekica)

 

Da sam nekog u Beogradu pozvao telefonom da otvori radnju, ili ne daj Boze izadje na teren, verovatno bi me streljao. Prednost zivota u manjim mestima, gde se svi poznaju i nema sanse da te neko zahebe ili odere.

 

:D

 

 

U normalnom svetu točak (osovina) na motoru se steže mometn ključem na tačno odredjenu kilažu, inače možete postati saučesnik u ubistvu iz nehata, nedaj bože.

Ne verujem da vulkanizeri u BG-u a i šire znaju kilažu i imaju moment ključ ugradjen u desni lakat...

 

ps. Imao si vulkanizera u Djure Djakovića odmah posle JP pumpe sa leve strane, mala radnjica, ok matori...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja