Jump to content

Moto Zajednica

Da li moze pomoc u analizi ovog snimka?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Ponovo gledao snimak nekoliko puta i zakljucak je isti. Namerno je to uradio. Uopste nije bio u nekoj frci,imalo je mesta za dodatno obaranje i ostanak u svojoj traci. Mislim da je drugi vozac bio u vecoj opasnosti jer je hteo da mu prvi motorista bude u sredini kadra pa ga je pratio u putanji. Kada je ovaj proleteo pored kola sa leve strane drugi motor je vec bio u prilicnoj frci. Vidi se kako se panicno vratio u krajnju desnu traku, i to do same bankine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Moje misljenje je da nije namerno uradio, ali je to uradio jer mu se u tom delicu sekunde cinilo da je najbezbednije a to sve govorim iz prostog razloga sto:

 

SLIKA 1

 

ludak1.jpg

 

kad je vec prisao ovom vozilu previse povukla ga je inercija da ga eskivira i to je nekako ucinio

 

SLIKA 2

 

ludak2.jpg

 

ova druga slika vam govori da on produzava krivinu, znaci krivina i dalje ide svojim tokom a on ide pravo u planinu i to ne malom brzinom

 

SLIKA 3

 

Ludak3.jpg

 

logicno resenje u takvoj situaciji koja traje od prilike 2 sekunde je da nastavi tom putanjom i eskivira sledece vozilo pre nego da ponovo zalegne u desno kad i ovako ne zna to da radi.

 

To je moje misljenje ove komplikovane situacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Znaci kad god napravim gresku a uspem da prezivim ja znam da vozim,ma nemoj.Kad god dovedem sebe u priliku da se cupam iz govana to je zato sto neznam da vozim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Obojica su definitivno ispadali iz krivine, siguran sam da ova vratolomija nije bila namerna i smisljenja...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Obojica su definitivno ispadali iz krivine, siguran sam da ova vratolomija nije bila namerna i smisljenja...

 

Pogledaj još koji put, slowmotion i seckanje kadra će ti sve reći. 100 % sam siguran da je namerno, uz sve to koji će im kurac kamera pa snimaju jedan drugog. Za sve je kriv YOUTUBE >:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

pogledao sam snimak jedno desetak puta, brzina je oko 100km kako sam mogao da vidim po satu, imao je on vremena dovoljno da nalegne jos i da se vrati na njegovu traku, ni tocak mu nije proklizao, to je bilo isplanirano unapred nije se desilo slucajno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1836 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

i ja mislim da je namerno,da je nastavio istom putanjom, imao je vremena da odreaguje i da izveze krivinu,,ovako mi deluje da je ovo isplanirano i da je bas namerno uradjeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

I ja mislim da je you tube kriv za sve, vidi se da i pre mimoilazenja sa poslednjim vozilom drzi ruku na kocnici, odmerava vozila koja dolaze i kontrolise brzinu da bi uleteo izmedju njih. Sta reci... cime se budala ponosi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650a Classic

..covek je definitivno budala koja malo ceni svoj zivot..slazem se sa malim povecanjem adrenalina..ali to ne podrazumeva prosipanje creva po asfaltu.po meni za sakog ko ima takve akcije treba organizovati jednodnevno ,srednjevekovno mucenje.cisto da podseti ludaka koliko je mekan u odnosu na materijale kojima je okruzen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Neznam kako Vam se nikada nije desilo....cini mi se da je jednostavno promasio krivinu....kocio i jednostavno nije mogao da ga vrati u traku....ostalo je izveo srecno ili pametno.....

Letos zamalo nisam izleteo kod Brckog...zaleteo se previse pred krivinu....kocio kao manijak i izgubio putanju....jedva se izvukao...lol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Neznam kako Vam se nikada nije desilo....cini mi se da je jednostavno promasio krivinu....kocio i jednostavno nije mogao da ga vrati u traku....ostalo je izveo srecno ili pametno.....

Letos zamalo nisam izleteo kod Brckog...zaleteo se previse pred krivinu....kocio kao manijak i izgubio putanju....jedva se izvukao...lol

O.K. ali da je tip omašio krivinu i podleteo pod auto, to bih razumeo da okače na You tube, ali ovo je čist egzibicionizam 1000 % pregledao sam snimak toliko puta da mogu da opisujem napamet sekvencu po sekvencu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hmmm...i meni se cini da vozac sprema motor za ovaj slalom,mada na mestu je i Danetova prica,mozda je jednostavno losa procena i splet sretnih okolnosti.

Kako god lepo se zavrsilo,nevolim da vidim povredjenog kolegu :).

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Tip je ludak definitivno.

1.Vidi se namestanje za manevar(pali se stopaljka znaci trazi idealnu brzinu)

2.Prolazi namerno blizu prvog auta i pikira trenutak obaranja na levu stranu(trazi idealnu poziciju i ceka momenat)

3.Kad je vec na levoj strani nonsalantno propusta jedan auto(bez preteranog usporavanja)

4.Vraca se u svoju traku,ponovo prilicno riskantno ali opusteno.

5.Kad je proslavio ludost daje vatru i odlazi(jer nema vise razloga za dalje snimanje)

6.Da li bi ikom od vas posle takve situacije palo na pamet da gestikulirate na taj nacin,osim ako to stvarno niste

uradili namerno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ma ovo je prosto k`o pasulj.Tip se uci voziti motor,a niko mu nije rekao gdje su kocnice. ;D ;D ;D

 

Poslije ponovnog gledanja snimka tip je ipak htio prikociti,ali je stisnuo kvacilo umjesto kocnice (cuje se na snimku da je motor u velikim obrtajima). Vjerovatno je prije sjedanja na ovaj motor vozio samo skuter. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja