Jump to content

Moto Zajednica

Da li moze pomoc u analizi ovog snimka?

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A ja stičem iskustvo na svakih 25 godina ;D, šampion....

 

Malo veća brzina, nije ga dovoljno oborio, možda ga i uhvatila ona bela linija po sredini?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Kako nije pogresio?!? Pa umalo je poginuo nesrecnik... Meni taj lik deluje neiskusno i povodljivo, tj. ocigledno je isao vecom brzinom od one koju moze da podnese u krivini i sve vreme je ispadao iz krivine. Trebalo je da vise obori motor i da lagano doda gas kroz krivinu..

 

Taj dan definitivno treba da slavi kao drugi rodjendan.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

On nije pogresio on nezna da vozi,vozis brzo vozis sredinom puta prelazis usred krivine duplu punu liniju motor uopste nije oboren nesto posebno i jos prelazis u kontra traku da bi eskivirao pa kako se samo setio.Ovom  treba oduzeti motor vecno dok jos nije kasno.Na izlazu iz krivine svako prelazenje sredine puta je ogromna  greska,znaci da nisi procenio krivinu,da nisi pravilno usao.Sreca ako nema nikoga u susret

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Pogresili su (i ovaj sto ga snima) sto su isli tako glupom putanjom uz liniju... e sad, jedino ako mi tu ne vidimo nesto sto su oni videli (npr. da im je traka bila prekrivena uljem pa su hvatali siri luk il tako nesto)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Hm, mozda lik i ne zna da vozi samo kako je eskivirao onaj dzip u suprotnoj traci i uspeo da iskontrolise pri toj brzini i vrati se ne bih rekao da je bas pocetnik. Ili ima ludacku srecu pa se nije polomio pri tom manevru, u svakom slucaju je veoma pribran bio za takvu situaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Kako nije pogresio?!? Pa umalo je poginuo nesrecnik... Meni taj lik deluje neiskusno i povodljivo, tj. ocigledno je isao vecom brzinom od one koju moze da podnese u krivini i sve vreme je ispadao iz krivine. Trebalo je da vise obori motor i da lagano doda gas kroz krivinu..

 

Taj dan definitivno treba da slavi kao drugi rodjendan.

 

Apsolutno se slazem!

Tip je imao vise srece nego pameti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Stisnuo je kocnicu, sto je imalo za posledicu ispravljanje motora i samim tim promenu putanje

 

Upravo ovo. Odlučio je da koči usred krivine. Pošto se čini da mu je traka bila čista, verovatno su u pitanju strah i neiskustvo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pa obojica sve vereme voze u suprotnoj traci, a ovaj ispred je cak isao skroz do leve starne kolovoza, pa za ovako veliku glupost treba biti zestoko nadaren......pijan ili drogiran :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Čisto ne iskustvo koje je moglo da ga košta života ,malo je mutna slika tako da nevidim brzinu kretanja ali po onome što se vidi nije prevelika brzina za tu krivinu (nije ga krivina izbacila nego STRAH),mislim da će ovu vožnju dugo pamtiti.Ne bitno je što su u levoj traci jer možda je desna puna pa su primorani da koriste spoljnju stranu krivine (na snimku se ne vidi desna traka do suženja),ali kada je trebalo on nije reagovao i kad je već ušao u suprotni pravac imao je sreće više nego pameti .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

ne znam da li mi se ucinilo ali pogledajte i vi pa mi kazite, da li je to njemu skliznuo motor kada je naisao na zutu liniju? u trenutnu kada mu je zadnji tocak nagazio liniju, malo se zaneo i presao na drugu stranu, bar ja tako misli...sta vi mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 Neiskusan koji je zamislio da je iskusan . Trebao je jos da obori motor i prosao bi bez problema . Poznajem dosta ljudi koji  kada ih neko snima vise obracaju paznju na objektiv nego na put ispred sebe .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Није искључено да је имао више среће него памети!

Мада... може бити да је у питању тешка ''дијабола''  :o 

Данас су многи спремни на разне глупости, да би се снимком истих касније хвалили...

Такви су опасност на друму!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Onog trenutka kada se za dlaku mimoisao sa vozilom, ispred njega nije bilo nikoga, a bio je nagnut kako treba, pa mislim da nije imao problema da nastavi istom putanjom, pa bih se slozio sa konstatacijama, da je ovaj idiotizam izveo namerno, skrenuvsi do krajnje leve ivice kolovoza, tim pre sto mi ne deluje nesiguran u manevru koji izvodi. Dakle moja procena je dijabola  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

 

Namjerno , moje skromno mišljenje je da je ovo namjerno urađeno . Mislim da brat zna i te kako da vozi , ali u glavi je malo tanji . Da se bilo kome ovo slučajno desilo stao bi odma pored puta i tržio malo šećera i vode a ne onako fraerski nastavio i dizao ruku.  Ludak . poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Tip je ovo uradio namerno! Pogledajte nagib tela dok kola koja idu u susret  prolaze pored njega. Pripremao se, i jos dok je bio paralelno sa zadnjim tockom poceo je da skrece u suprotnu traku. Znaci: tip zna da vozi,tip je lud i tip ce jednom da pogresi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Gledao sam snimak preko 20 puta, cini mi se da krivina naglo poostrava u trenutku kada ga izbaciva prema sredini trake.

 

Motor koji snima situaciju je isto izbacen iz svoje trake !

 

Sta vi mislite ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Gledao sam snimak preko 20 puta, cini mi se da krivina naglo poostrava u trenutku kada ga izbaciva prema sredini trake.

 

Motor koji snima situaciju je isto izbacen iz svoje trake !

 

Sta vi mislite ?

 

Slazem se. Mislim da prvi lik zna sta radi a da je drugi previse gledao u ekran a manje vozio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja