Jump to content

Moto Zajednica

Suvozac, da ili ne?

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5495 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Vozim i sam i sa saputnicom kad je za voznju. Zajedno smo prosle godine isli na Krf, a prethodnih godina Slovenija, Crna Gora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja volim da vozim suvozacicu, do maximum 60 kg, vec preko toga postaje problem.  Mnogo je lepse voziti se sa nekim, mozes da podelis lepotu voznje sa nekim, drugaciji je osecaj. Kad vozim sam, pogotovo na duze staze, auto-putem narocito, se zablentavim u neke misli... sacuvaj me Boze... Ovako je lepse, stanete negde pored, porazgovarate, uzivate u pogledu... ma lepse je sa saputnicom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Pa nije problem suvozač ako je odabran pravi motocikl za to,ja bez mog suvozača ili saputnika kako neko već reče nigde ne krećem ,i evo sad sam dobio naredjenje da menjam motor (mada sam i sam došao do zaključka da je vreme) ,nešto sa pravim kormanom i više mesta pozadi  a po mogućstvu i da ima neko koferče(i koferče )da spakujemo malo stvari ,tako da je od sledeće sezone odlazim u penziju a r-ovi u istoriju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Retki su saputnici koji prijaju vozacima i njihovom stilu voznje i obrnuto,tj. zamisao suvozaca o sitlu voznje vozaca. Zato,radije volim sam da se vozim,ne podnosim lupanje pesnicama u ledja i zvocanje u pauzama za kafu. Kada sam sam na motoru opustenije vozim i ne moram stalno da mislim na jos nekoga. Naravno,idealno je kada se stilovi voznje i ocekivanja vozaca i suvozaca poklapaju,tada nastaje pravo uzivanje.Medjutim,retki su ti srecnici kojima se to ostvari,naravno ,pri tome mislim na nase bolje polovine. Ja nisam te srece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

U voznju iskljucivo solo, jeste lepo kad ides sa sojkicom negde ali to onda nije ona "prava" voznja, sve sam nesto stisnut, pazim, mozak mi radi 200 na sat, nema peglanja po krivinama kako ja zelim... Najbolje kad je drustvo na dva tocka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

  ma nista lepse nego kada znas da ti je devojcica pozadi, a jos i ako ima neka lepa sumica    ih   milinee .. 

lično ako ti nije neko devojce na motoru da te stegne pred preticanje, pa se onako zbije uz tebe, stavi ruke u dzepove od jakne kad joj je zima pa namesti kacigu ...... a da ne pominjem kada im se kose vijore ..... ma idi   nema vece miline  ......    :D :D

 

a saputnike   sem tri drugara ne primam    pod izgovorom  da mi masina nevuce dobro kad oseti  jos neka mu*a na njoj  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd

I jedno i drugo.. Zavisi kakav je saputnik/saputnica...

Najgori saputnici su u stvari vozači..Oni koji već imaju izgradjen stil vožnje, i onda nameću svoje afinitete  osobi koja trenutno vozi...

Svako suvislo biće može biti ok saputnik, bez obzira da li prvi put seda na motor, ukoliko ga vozač uputi u par sitnica...

Najveća smetnja vozaču je po meni saputnik koji je u strahu...Bez obzira na pol i uzrast...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

I jedno i drugo.. Zavisi kakav je saputnik/saputnica...

Najgori saputnici su u stvari vozači..Oni koji već imaju izgradjen stil vožnje, i onda nameću svoje afinitete  osobi koja trenutno vozi...

Svako suvislo biće može biti ok saputnik, bez obzira da li prvi put seda na motor, ukoliko ga vozač uputi u par sitnica...

Najveća smetnja vozaču je po meni saputnik koji je u strahu...Bez obzira na pol i uzrast...

 

Bravo zenski majstore,svaka ti je zlatna !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

ja bih vozio svakog ko zna da se vozi,imao sasm slucajeva sto ste sigurno imali i vi da vozim nekog ko nema pojma da se vozi,pa to ti je samo da se smrznes :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Ma, saputnik obavezno,narocito ovakav za bolji balans. ;D ;D ;D

 

 

:D :D :D ovaj sigurno vozi nonstop sa pritisnutom zadnjom kocnicom :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi, tema je jbg. glupa, ja se izvinjavam, ali jeste. Niko od nas ne pokupi nekoga na ulici d aga vozi iza sebe jer prosto voli da vozi suvozaca. Prosto, jbg, tema se svodi na: Da li dovoljno volite svoju devojku/zenu d abiste je vozili na putovanje motorom. Nemoj da od voznje motorom pravimo kosmicko putovanje po oblacima, bla bla... Prosto ides za vikend na voznju, hoces li povesti zenu / devojku zavisi od milion faktora, najmanje bitan od njih je da li je ona teska ili ne, da li ce ti biti malo zgodnije da se vozius sa njom ili ne.... U bre ljudi, kako smisljate ove teme, aj neka me neko nauci!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja