Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL 600V Transalp iz 1987.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Niko se ne javlja godinu dana, i onda kad odem 10 dana na more ludilo...  ;D Motor je u Filmskom gradu u Aljehinovoj ulici (ulica ima 10 metara tako da ne možete da promašite motor). Stoji već skoro godinu dana, nije pomeran, prljav kao svinja, u međuvremenu su deca razbila retrovizor (10e) i žmigavac (može da se popravi) loptom... Ko je stvarno zainteresovan možemo da se dogovorimo da dođem tu i operem i odvežem motor za probu... Što se zamene tiče, sad više nema svrhe, bio mi je potreban mali motor za leto i vožnju po gradu, ali moji planovi više nisu vezani za Srbiju, tako da su mi potrebnije pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Što, da bi stajao tamo još godinu dana čist sa naduvanim gumama?  :) Ako hoćeš da probaš, srediću, ako nećeš nema razloga to da radim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Ljudi, šta je sa vama, motor kada se opere izgleda kao na slici, a biće opran da bi mogao da ga proba onaj ko bude hteo da ga kupi. Nije polupan i truo, nego prljav (izuzetno ;D).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750 SUPER TENERE

Veruj mi da ono nije za da se slika, izgleda isto samo bez barova i prljav je da nema za sta da ga uhvatis :) Izvini Duse ali tako je. Tuga bozija da onako propada motor. Sta bre da peres, zameni lanac razradi kocnice i ko zna sta sve jos pa da pricamo.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

I da ti natočim pun rezervoar?  ;D Slobodno možeš sam sve to da uradiš i teraj motor (na prikolici, pošto mu je istekla registracija ;D), spustiću ti cenu za 100e. Da imam vremena da se igram sa tim verovatno bih se i sam vozio... Kome se ne sviđa ne mora da kupi, oglasi su puni sveže opranih motora, ovaj može još malo da stoji onakav...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

prošao sam danas i pogledao. ništa mu ne fali.

jedino što TA nije za stajanje već za vožnju.

 

uzgred, Duh-e, jel ti ono vezivanje zaebancija ili šta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Slikajte slobodno, ja sam na drugom kraju grada. U svakom slučaju u četvrtak putujem pa se čujemo krajem meseca ako se neko ne zeleti pre toga.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja