Jump to content

Moto Zajednica

Potraga za zhicama!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Pa da li je to stwarno Nemoguca misija?! :o Trazhio sam 'swuda' i nigde da naletim na prodawnicu specijalizowanu za prodaju zhica! ::) Trebaju mi raznorazne zhice sa mnooooogo razlichitih boja na izolaciji, u kombinacijama po dwe...  HELP, ANYONE? :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Shta/gde je Buvara??

 

Gledao sam na sajtu Radio kluba, tamo samo jednobojne...?? ???

 

Jutros sam bio u Hanibalu, kazhu da tamo prodaju samo kablowe?!? Dodushe bio sam na Buvljaku, nisam u prodawnici na NGBu...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Bilo koji auto otpad uzmeš najduži krak instalacije i u njemu imaš žica do mile volje svih boja izolaciju od pvc-a imaš subotom na bubanj potoku kod bugara koji prodaju opremu za auto gas i jednog našeg Jagodinca koji ih proizvodi ,a termo skupljajuće bužire po prodavnicama specijalizovanim za prodaju alata .

 

p.s to što su neke od žica patinirale(promenile boju) na krajevima neka te ne brine to je samo gde fali izolacije i ovako sečeš na meru i krojiš sam instalaciju koju praviš

 

 

Ako se ne snadješ javi poslaću ti imam od jednog reno-a 25 kompletnu instalaciju

 

pooozzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Odlichno!  :D

Odo u subotu na bubanj potok, waljda cu naci neshto.. Nego koliko se otprilike krecu cene tih instalacija za automobile, makar da imam predstawu da me tamo ne opale po ushima bez weze!? ??? ::)

 

Tnx! :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Druže bubanj potok sam ti preporučio za izolaciju a i kompletne instalacije možeš naći kod onih čerupara na starom delu pijace i ne mogu da te klepiti  pogvadjaj se daj im neku siću jer oni to ne mogu nikome da prodaju (ti sam znaš koliko za tebe vrede i do koje cifre ćes ići ). Ako imaš nekog  prijatelja što drži auto meh. radnju i kod njega potraži jer nema nas mnogo koji nismo bar jedan auto očerupali .

Srećno u potrazi ako ne javi  dužinu pa da ti nešto ja kod mene u furdi nadjem .

 

poooozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Za poredjenje, kompletna cela i nova novcata instalacija za juga moze da se nadje po radnjama u BG za 300-500 din.

 

 

:o :o :o :o :o :o :o :o

 

PA TO MI RECI!  ;D

 

Wolem Srbiju!  :D;)

 

xaxaxaa... jawljam shta sam uradio!

 

hwala swima pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Za poredjenje, kompletna cela i nova novcata instalacija za juga moze da se nadje po radnjama u BG za 300-500 din.

 

 

:o :o :o :o :o :o :o :o

 

PA TO MI RECI!  ;D

 

Wolem Srbiju!  :D;)

 

xaxaxaa... jawljam shta sam uradio!

 

hwala swima pozz

 

 

Ne kupuj instalaciju od Yuga !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

u kanibalu imaju zice(kablove) u raznim bojama , imash i na buvljaku kod ovih shto prodaju struju , silikonsku (izolovanu) zicu isto u par boja , tipa crvena , crna , bela , plava , braon ... e sad obichno treba proci kroz par redova jer jedan prodavac drzi tipa 4kvadrata samo u plavoj a crvena mu je 1,5 da bi mu lakshe bilo da zapamti shta je shta na tezgi ... silikonska 1,5 je oko 30din metar ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

u kanibalu imaju zice(kablove) u raznim bojama , imash i na buvljaku kod ovih shto prodaju struju , silikonsku (izolovanu) zicu isto u par boja , tipa crvena , crna , bela , plava , braon ... e sad obichno treba proci kroz par redova jer jedan prodavac drzi tipa 4kvadrata samo u plavoj a crvena mu je 1,5 da bi mu lakshe bilo da zapamti shta je shta na tezgi ... silikonska 1,5 je oko 30din metar ...

 

Bio sam na buwljaku, uzeo sam od nekog matorog 28m zhice ::), swe su sillikonske i welika wecina je od 1,5mm! Eto taman i da se nadowezhem na pitanje - koje debljine zhica za koje potroshache bi trebalo koristiti?! Owo samo okwirno, radi razmatranja, sumnjam da je neko bash toliko struchan da neshto wishe teoretishe o owome... a mozhda i postoji neko?? :);)

 

Od matorog sam uzeo negde 12 boja, al mi fali joooosh 26!!! :o Tripujem se da mi je najbolje da ispratim shemu, ned'o Bog da mozhda nekad prodam nekome motor pa da me psuje narednih 800 godina shto mi je na masi bela zhice koja se u buzhiru pretwara u plawu! ;D ...imao sam iskustwa sa tim.... nije zdrawo, reko doktor!

 

mishljenja?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja