Jump to content

Moto Zajednica

Skuter do 250cc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 136 postova

Zdravo drugari potreban mi je neki skuter od 200 do 250 kubika do 1500e

Nikad nisam imao niti vozio skutere

Pa bih pitao za misljenje sta uzeti koji se pokazao dobro recimo svidja mi se Honda Foresight, Aprilija Atlantik

Najvise mi treba za grad ali bih ga koristio ponekad i van grada u radiusu do 100km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Za Hondu ne znam, konkretno imam Apriliu Atlantic 200ccm i ja sam zadovoljan, mene za grad (radim u centru samom BG-a) odlično služi. Isto sam je koristio 3x za to van grada, radijusa baš nekih 100km i meni je super. Skuter je udoban dosta to bih naveo kao glavni +. Jedino smara okret volana koji je po meni mali, to bi naveo kao glavnu zamerku za grad, ne smeta pri voznji ali za okretanje u mestu i neko provlačenje pri malim brzinama <10km/h nije bas zahvalna. Ako te nešto interesuje slobodno pitaj, ako dolazis do BG-a mogu ti dati da probaš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Zdravo zdravo.

 

Dosta nas je prošlo tu dilemu i o istoj se baš pisalo.

 

Evo još jedne slične teme.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675
1 hour ago, milanni said:

Kazi mi kakva je sa potrosnjom, kolko kosta registracija i da li je udobna za dvoje

Ova moja je malo pojačana, pa je potrošnja nekih 5.5l/100km, iskreno ne znam ni koliko je potrošnja kad je normalna.

Za dvoje je udobna, zadnje sedište je dosta široko, nisam puno ljudi vozio, uglavnom na kratke relacije, niko se nije bunio. 

Za registraciju iskren da ti budem ne sećam se tačno, mislim da je bila oko 18-20k sa tehničkim, novom saobraćajnom i tablicom i uslugom agencije.

Edit: To je bila prva reg. Sledeca bi trebalo da bude oko 12-13k, mada koliko se cene tehničkog menjaju na mesečnom nivou, plašim se da ce opet dogurati na 18k 

Promenio član matke92

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Ajde recimo da i ja pratim malo oglase skutera, konkretno Beverlya 250, ne znam zašto baš taj skuter, ali pratim pomalo oglase... Čitam teme o skuterima, treba mi konkretno za grad... Možda neka vožnja do sela 50km! Ima svega na oglasima, kad se prolepša vreme, moram videti sa nekim sa foruma ko je iz Ns, da probam taj skuter, da odemo sa pogledamo neki da oglasa... 

Promenio član Rodic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Moj kolega je vozio Skarabeo, kao moj, 2007.god, samo 250 cm3, bio zadovoljan. Voli da menja motore (ima još Teneru i bmw 650), proda ovaj skuter, uzme Beva, mislim da je 2010.god, dal 300-350 cm3, ne znam tačno. Kako je on visok, da ne kažem dugačak :(, više mu je odgovarao Skarabeo, ima više mesta, komforniji, ali Bev ima jaču mašinu. I verujem da ga je sutra lakše prodati, od Aprilije, mada važnije je kompletno stanje.

Tako da, koliko ste visoki, gledajte da vam bude i udoban.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja