Jump to content

Moto Zajednica

DUCATI SERVIS,GDE ICI

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Kad bi nam napisao odakle si i koji ducati zelis da servisiras, dosta lakse bismo ti pomogli.

Evo, recimo, ja predlazem da skoknes do Ugljinog ovlascenog Yamaha servisa u Bijeljini, momci imaju sve za servisiranje i Ducatija a ruku u vatru stavljam da rade korektno i kvalitetno. Ako ti je daleko ima i drugih resenja, samo reci...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

U PITANJU JE MONSTER 600 AL DESMODRONI SU ISTI SA ISTIM PRINCIPOM DAL BIO MONSTER ILI 999 VAZNO JE DA MAJSTOR ZNA STA RADI SREDIO SAM MOTOR DO ZADNJEG SARAFA NA ZALOS MOJ MAJSTOR KOJI GA JE ODRZAVAO 11 GODINA VISE GA NEMA 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 7 sati, Nolanka je napisao:

Kad bi nam napisao odakle si i koji ducati zelis da servisiras, dosta lakse bismo ti pomogli.

Evo, recimo, ja predlazem da skoknes do Ugljinog ovlascenog Yamaha servisa u Bijeljini, momci imaju sve za servisiranje i Ducatija a ruku u vatru stavljam da rade korektno i kvalitetno. Ako ti je daleko ima i drugih resenja, samo reci...

Ja kod Uglje ne bih otisao, pa makar nikad ne uradio servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
Pre 3 sati, Interceptor BP je napisao:

I ti očekuješ odgovor na ovako napisan post...

NARAVNO PRAVIH MAJSTORA VISE NEMA KAO NEKAD SAD SE SVE RADI NA BRZINU DEBELO SE NAPLACUJE A POSAO SE NIKAD NE ODRADI KAKO TREBA ZATO SE I RASPITUJEM ZA DOBROG MAJSTORA A NE NEKO KO CE OTVARATI MOTOR SEKIROM KAO MESAR MALO KO ZNA DA RADI DESMODRON SISTEM NA DUKATIJU TRANSPORT NAJMANJI PROBLEM U KOMBI I VOZI CUO SAM ZA NEKOG MAJSTORA U NISU DA IMA AL NEZNAM NISTA VISE ZNA LI MOZDA NEKO

Promenio član DusanM600

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kolega Dušane,

za početak par osnova o internet pisanoj komunikaciji i kulturi:

Ne pišeš stalno velikim slovima, to implicira DERANJE, a nebi bilo zgoreg i da ponekad upotrebiš zarez i tačku, da te ljudi bolje razumeju šta pišeš, kada to savladaš biće lakše i tebi i drugima s kojima komuniciraš.

Želim ti sreću u daljem održavanju svog Dukatija. :takoje:

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2
  • Haha 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

TI DUKATIJI SU JAKO KOMPLIKOVANI MOTORI NEVERUJEM DA MOZE NEKO OVDE NA BALKANU DATI RESI TO IDI TERAJ PREKO STAVIS U KOMBI I CAO STAGAJEBEM

Promenio član lestra
  • Sviđa mi se 6
  • Haha 23
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

SAMOBITERAOUITALIJUGDEJEPRESTONICADUKATIJAONISUGANAPRAVILIPASADANEKASEJEBUSAMIINEKAGAPOPRAVLJAJUJEBOIHDESMODROM

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Имаш две опција у Београду, а то је Дукати Беогад или Дукати Дедиње. Оба сервиса имају знање и алате. Само остаје на теби да видиш којем више верујеш са својим новчаником. И да се не лажнемо Дукати је веома прост да се ради, а поготово тај 600 два вентила. 

Срећно 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Cekam odgovor od njih, a ponadao sam se da ima nekih servisera sa strane.

zamenio bih samo kajis koji ja imam a ne bih radio kompletan mali servis(koji je uradjen) a onda i veliki zajedno

Nema tu bas mnogo izbora…

Promenio član milan b

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

Ovako, ovlasceni servis za svaki deo osim filtera i ulja mora da se ceka 3 nedelje (Burnout, Arena). Ostao sam veran starom majstoru, Marko Afrikanac, a sto se tice delova moj ti je savet da narucujes od preko. A u ovlasceni, taj kod Arene, ne bih ni bajs oterao, objasnili su kakvi su majstori posle 12 meseci, 1000e i neresenog problema za koji je nama priucenim duducima trebalo pola sata uz pivo.

Promenio član Drinkero
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Moguce da si u pravu,imam osnova da ti verujem.Posle onog nalivanja ulja preko maxinuma,sumnjam ili u dobre namere ili strucnost.Pisao sam u drugoj temi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
On 13. 10. 2023. at 19:22, cezarpa je napisao:

Moguce da si u pravu,imam osnova da ti verujem.Posle onog nalivanja ulja preko maxinuma,sumnjam ili u dobre namere ili strucnost.Pisao sam u drugoj temi.

Pozdrav druže, imao sam problema sa Dukati Arena (mnogo amaterskih grešaka i nepoštovanje) i Tago moto NS (takodje sipali 1l ulja preko maksimuma), da li poznaješ nekog pouzdanog Dukati servisera iz Srbije?

Promenio član Taraiš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 894 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
17 minutes ago, Taraiš said:

Dukati servisera iz Srbije?

Andrej Beograd +381644714118

Boljeg coveka za Dukati neces da nadjes u Srbiji i regionu. Neverovatno dobar covek, i podjednako vrhunski serviser. Malo se ceka kod njega uglavnom, uvek je pun posla, ali je covek profesionalac u poredjenju s ovim gore Dexy Co serviserima koje si naveo. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
Pre 1 sat, Paljevina je napisao:

Andrej Beograd +381644714118

Boljeg coveka za Dukati neces da nadjes u Srbiji i regionu. Neverovatno dobar covek, i podjednako vrhunski serviser. Malo se ceka kod njega uglavnom, uvek je pun posla, ali je covek profesionalac u poredjenju s ovim gore Dexy Co serviserima koje si naveo. 

Hvala druže, memorisao sam broj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja