Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSF Bandit 1250 SA 2010 Havarisan

Recommended Posts

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Sa novom godinom,novi i zadaci...

Prodajem
Suzuki GSF Bandit 1250 SA  2010 Havarisan

Motocikl bio kao nov(32000km),agregat udaren u levu deklu...ono malo sranje slajder odradilo svrhu nepoderivosti...ali kao zub,svu energiju udara prenelo na blok...isti pukao,radilica iskrivljena...
Da bi se osposobio:  
Drugi blok sa radilicom ili agregat,plastika na levoj strani ciknula...hladnjak...levi štap u dnu,kod šrafa okrznut...vidi se na videu...
Pišem ovo (bio nov) zbog ljudi koji se bave prodajom delova,da imaju neki uvid kakvi su ostali potrošni ili ne-potrošni delovi...instalacija nepipnuta...i td.
Imam i fabričke kofere...
Cena se dogovara...neka okvirna...1700 sa koferima...Mnogo,malo?Sugestije primam...
U međuvremenu ako nađem dobar agregat,radiću ga...ako se proda još lakše!
069780-113 Viber,sms

aNsI54g.jpg

 

mvSLcNQ.jpg

 

 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ili ako bi hteo Nole,sad kad ga oteraju,da mi potera ovaj...from Gaven...ovog bi kupio bez gledanja...

RXI90NN.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Šteta :( 

Nikad mi se nisu sviđali ti slajderi koji se šrafe na agregat, to ne može da izađe na dobro...

Nadam se da ćeš naći agregat da spakuješ.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ima ih...od 350€ s tim da se zavari blok,500-600€ sa pređenih 70-ak hiljada...pa od 800 do 1200 dobrih,navodno jel'?

Uostalom,videćemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5725 postova

Iskreno ovaj me proveo kroz ceo prostor samo sto nisam na dupe pao. Rekao mi je da kod njega delove uzimaju iz Srbije, Bugarske, Rumunije i Turske i da salje nije problem.

 

Ne znam da li ima za tebe nesto ali onoliko delova ja u zivotu video nisam i nema ni jedan za moj motor :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ovaj prešao 1400km...zovnem u Dojčland,da li bi ste poslali za SRB...morate doći,bla...bla...ma idi,bre...Otišao je brzo!Ma snašao bi se ja,doterao bih...ali bilo je i obećanje da do Nove godine nema motora i td.

Neće se ovo prodati,preprodavci bi hteli jeftino,naravno...Samo zvoni mesindžer...cena,cena...1700 sa i 1350 bez kofera...nema ih vise!

 

WEYW5x2.jpg

Promenio član shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 2 minuta, Disko Nindža je napisao:

A možeš i agregat od GSXF 1250 da ubaciš jer su isti.

Da...isti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 3 minuta, shoyyka je napisao:

Ovaj prešao 1400km...zovnem u Dojčland,da li bi ste poslali za SRB...morate doći,bla...bla...ma idi,bre...Otišao je brzo!Ma snašao bi se ja,doterao bih...ali bilo je i obećanje da do Nove godine nema motora i td.

Neće se ovo prodati,preprodavci bi hteli jeftino,naravno...Samo zvoni mesindžer...cena,cena...1700 sa i 1350 bez kofera...nema ih vise!

 

WEYW5x2.jpg

Лудост је да га даш за малу лову.

То ће неки препродавац да среди тако што ће да нађе тај агрегат са +100/150к и кусур, врсти километражу на 30к, пластике префарба, хладњак замени. Кошта га 600-700е и после ће на огласу да буде за минимум 4.000е. К'о да гледам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 1 sat, Marko05 je napisao:

Лудост је да га даш за малу лову.

То ће неки препродавац да среди тако што ће да нађе тај агрегат са +100/150к и кусур, врсти километражу на 30к, пластике префарба, хладњак замени. Кошта га 600-700е и после ће на огласу да буде за минимум 4.000е. К'о да гледам.

Imaš priliku i ti isto to da uradiš i budeš dobar 1500 evrića lagano...ne čekaj mnogo, požuri.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 3 minuta, Milanezi je napisao:

Imaš priliku i ti isto to da uradiš i budeš dobar 1500 evrića lagano...ne čekaj mnogo, požuri.

Не бавим се тим врстама трговине.

Хвала на савету.

Извињавам се ако сам неком препродавцу ударио на сујету.:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ako se ne baviš tim vrstama trgovine onda nisi stručan da daješ prognozu kako će to neko drugi da lagano popravi i još laganije zaradi.

Oglas je tu, motor svima na izvolte, imaš šansu....niti sam preprodavac, niti kupac ali mi je interesantno kako se misli da je to časkom i lako ćemo opraviti.

Možda i jeste nekome ali taj ima svoju računicu, a i znanje i da popravi i kasnije naplati.

Izvinjavam se komši na upadu u oglas :D

Srećna prodaja i još bolja kupovina nove maccine.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 7 minuta, Milanezi je napisao:

Ako se ne baviš tim vrstama trgovine onda nisi stručan da daješ prognozu kako će to neko drugi da lagano popravi i još laganije zaradi.

Oglas je tu, motor svima na izvolte, imaš šansu....niti sam preprodavac, niti kupac ali mi je interesantno kako se misli da je to časkom i lako ćemo opraviti.

Možda i jeste nekome ali taj ima svoju računicu, a i znanje i da popravi i kasnije naplati.

Izvinjavam se komši na upadu u oglas :D

Srećna prodaja i još bolja kupovina nove maccine.

Рекао сам само да га лудост и штета дати за малу лову.

Лагану поправку и лагану зараду помињао нисам.

Цене половних агрегата су наведене у посту колеге који мотор продаје.

Ако ти ниси препродавац онда не знам што те дотиче оно што сам ја написао?

Извини @shoyyka, срећна продаја.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Krenuo čovek!

 

Uložiće oko 1500-1700,ne može manje...to je minimum...I dobih upozorenje da mora crni agregat...Ma gde ne može?Kaže ne...RačuNJo sam,rega...za 3500-3700 će imati spreman novi,stari motocikl!Znači oko 1000 dobitak,malo rad...

 

Tako da...pare nisu problem,para nema!

 

Baš bi bio "uspešan" pre-prodavac...jbg...prelazim 600km u danu ako mi se svidi motocikl...ljubav nema cenu!

 

A možda i batalim motocikle...pa pređem na žene...veća korist???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Dabome. Da sam majstor, naravno da bih kupio, ugradio druge delove, prodao i zaradio. Nema tu ničega lošeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Upravo sada, Yanco je napisao:

Dabome. Da sam majstor, naravno da bih kupio, ugradio druge delove, prodao i zaradio. Nema tu ničega lošeg

Apsolutno podržavam...da imam vremena da se bahćem...?Treba malo i živeti...vreme curi...A ja 53 za mesec dana...dobro,tek na pola?!?:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1425 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere
3 minutes ago, shoyyka said:

Krenuo čovek!

 

Uložiće oko 1500-1700,ne može manje...to je minimum...I dobih upozorenje da mora crni agregat...Ma gde ne može?Kaže ne...RačuNJo sam,rega...za 3500-3700 će imati spreman novi,stari motocikl!Znači oko 1000 dobitak,malo rad...

 

Tako da...pare nisu problem,para nema!

 

Baš bi bio "uspešan" pre-prodavac...jbg...prelazim 600km u danu ako mi se svidi motocikl...ljubav nema cenu!

Ček, ne razumem - jel ste se dogovorili već, prodao si ga ?
Što se sređivanja tiče - treba tu i mnogo živaca. Drug je imao sličnu situaciju - na papiru izgledalo da se nikako ne isplati da prodaje motor, i da će sve relativno lako da se sredi. A onda su krenule da iskaču sitnice koje nisu uzete u obzir, pa neočekivini problemi, odlaganja itd pa se sve to nakupi. Hoću da kažem retko to ispadne onako kako je planirano, čak i kada je mnogo detaljni plan.
U svakom slučaju srećno šta god da odlučiš!
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Pre 2 sati, Marko05 je napisao:

Лудост је да га даш за малу лову.

То ће неки препродавац да среди тако што ће да нађе тај агрегат са +100/150к и кусур, врсти километражу на 30к, пластике префарба, хладњак замени. Кошта га 600-700е и после ће на огласу да буде за минимум 4.000е. К'о да гледам.

Kad bi se tako lako radio posao svi bi smo sledece godine u ovo doba bili milioneri, a BDP preko 10%:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Steta... Bas je bio bandit za pozeleti.
Bitno da je glava na ramenima, gvozdja na pretek ima.

Sent from my EML-L09 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 27 minuta, malitomic je napisao:

Kad bi se tako lako radio posao svi bi smo sledece godine u ovo doba bili milioneri, a BDP preko 10%:jee1:

Опет кажем, штета би било дати га за мале паре...

Лакоћу нисам помињао.

Друга ствар је колики ће квалитетно и како то неко да уради.

Да га нпр узме @Yanco да сређује, пратећи његове раде, чисто сумњам да би ишта могао да заради.

Друго је ако га узме неки Миле из Доњег Бријања (нпр, извињавам се, немам ништа против места, паде ми прво на памет) завари пластику, замаже га, стави агрегат од пар стотина хиљада, или некако скарабуџи радилицу, и на оглас да га истури.

Немам ништа ни против тога, само би ми било жао да свој мотор дам тако некоме за малу лову.

Promenio član Marko05
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 56 minuta, antir3ality je napisao:

Ček, ne razumem - jel ste se dogovorili već, prodao si ga ?
Što se sređivanja tiče - treba tu i mnogo živaca. Drug je imao sličnu situaciju - na papiru izgledalo da se nikako ne isplati da prodaje motor, i da će sve relativno lako da se sredi. A onda su krenule da iskaču sitnice koje nisu uzete u obzir, pa neočekivini problemi, odlaganja itd pa se sve to nakupi. Hoću da kažem retko to ispadne onako kako je planirano, čak i kada je mnogo detaljni plan.
U svakom slučaju srećno šta god da odlučiš!
 

Da...krenuo čovek,sa prikolicom...200km do mene.Kaže već sutra će odustati...kako god?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 24 minuta, Marko05 je napisao:

Опет кажем, штета би било дати га за мале паре...

Лакоћу нисам помињао.

Друга ствар је колики ће квалитетно и како то неко да уради.

Да га нпр узме @Yanco да сређује, пратећи његове раде, чисто сумњам да би ишта могао да заради.

Друго је ако га узме неки Миле из Доњег Бријања (нпр, извињавам се, немам ништа против места, паде ми прво на памет) завари пластику, замаже га, стави агрегат од пар стотина хиљада, или некако скарабуџи радилицу, и на оглас да га истури.

Немам ништа ни против тога, само би ми било жао да свој мотор дам тако некоме за малу лову.

Kapiram šta pričaš...mislim da mu je cena oko 2000,neka realna u ovakvom stanju.Ali kao što kažem,ja sam "jak" trgovac,ma nek' ide...Razmišljao...neka ga,kupim drugi za vozanje,ovaj ako i kad naleti neki agregat...pa polako!Znajući sebe,čim bi kupio drugi...kad bih ja njega sređivao?Nikad...da imam 25 godina,mozda...A i sg je oskudacija...para za "bacanje" nema...ćera stasala,auto,klavir za menjati,stan...bla,bla...

Veruj,lakše mi da dodam 2500-3000 i uzmem "gotov"!

I taj agregat drugi je upitan,oni ga obično sklope pa na oglas...ma mirnija mi glava...A i neću da ga skrpačim pa da me posle neko kune...što mi to treba...kažem,da sam mlađi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
pre 36 minuta, Marko05 je napisao:

Да га нпр узме @Yanco да сређује, пратећи његове раде, чисто сумњам да би ишта могао да заради.

Ne daj Bože da ga uzmem. Koštao bi me 6000e, prodao bih ga za 3000e :)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja