Jump to content

Moto Zajednica

Jump Starter Powerbank ili "starter akumulatora"

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja omasio ovaj iz Linde. :grr: Nestali u toku prpodneva. 

Ali vidim da ih vec ima na KP za 8000 + dostava. Sa sve podrugljivim komentarom na oglasu tioa: Ako niste uspeli da kupite u Lidlu, ima kod mene. Grrrrr

Pokusacu da kupim Xiaomi na KP ako ih ima jos, mada vise volim da kupim u radnji nego preko oglasa.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Motocikl: XTZ 750

@abarth_maniac Na KP nema xiaomi-a niti jeftinijih noco-a. Od noco-a su ostali samo najskuplji modeli a kineza nema niti ce ga biti koliko vidim. Resenje je usrani lidl i njihovi jos usraniji preprodavci usrane robe, a bas iz inata necu da kupim tamo nista. 

Promenio član Marko81
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Nisu "njihovi" preprodavci. To su ljudi iz nase okoline koji su alava stoka, s oprostenjem. Ceka od 6h ujutru da se otvori, utrci sa onim velikim kolicima (kao da je na trci bukvalno) i pravo do rafa gde stoje. I onda samo sruci u ona kolica i trci na kasu, dok mu svi ostali koji su bili sporiji, hebu sve po spisku i pljuju ga.

Cesto idu zajedno vise njih (ako je u pitanju kabast alat).

A prodavci iz Lidla nemaju pravo sebi da sklone dok su u smeni. Bar mi tako pricaju prijateljice koje tamo rade.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Proverite i OKOV. Bio je jedan model kada sam svojevremeno ja birao šta ću i kako ću. Tada sam se odlučio za noco gb20, ali se sećam da je bio i taj veoma ok model u Okovu (neki meni nepoznat brend, dobre karakteristike, ali je bio malo skuplji i malo veći od gb20 i sa kablova se nisu skidale štipaljke).

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1876 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Aj da ne kucam i ovde, prekopiraću moj post iz druge teme.

"Pre više od godinu dana sam kupio sličan model, sa KP, u Žarkovu. Mislim da je bio 35 evra, bez garancije. Do sada sam ga koristio samo da punim telefone na skupovima gde sam neplanirano "zanoćio"... Još uvek mi nije trebao kao pomoć akumulatoru, ne znam ni da li će moći, ali eto, nosim ga uvek sa sobom. Inače, drugar koji drži auto servis pre 3 godine platio 200 evra, neki profi. Mnogo puta mu je pomogao, za startovanje vozila, kada od stajanja malo oslabi akumulator. I kune se u njega, da vredi svaku paru."

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 661 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
On 18.1.2022. at 12:39, Marko81 je napisao:

@abarth_maniac Na KP nema xiaomi-a niti jeftinijih noco-a. Od noco-a su ostali samo najskuplji modeli a kineza nema niti ce ga biti koliko vidim. Resenje je usrani lidl i njihovi jos usraniji preprodavci usrane robe, a bas iz inata necu da kupim tamo nista. 

Ne znam da li si zvao oglase pa su ti rekli da nemaju, ali na KP vidim na jedno 6 mesta xiaomijev (70mai) power bank

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Sve sam ih propitao i niko od njih nema. Neki prodavci na tom KP-u imaju i po nekoliko razlicitih naloga -  a jedan isti prodavac, pa tako i jedan isti oglas na vise mesta :/

Promenio član Marko81

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Zvao sam danas info-centar Lidla, dali su mi obaveštenje na kojim adresama imaju tračne testere (nisu rasprodate zalihe). Koliko sam shvatio, svako jutro dobijaju izveštaj iz svake prodavnice. 

 

Samo treba pozvati 0800 300199 i pitati gde može da se nađe željeni proizvod.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Motocikl: XTZ 750

Update:

 

prosle godine u aprilu sam kupio na KP ovaj lidlov uredjaj, oko 5.000,00 RSD, posto nigde nisam mogao da kupim 70mai:

 

viber_image_2023-04-18_13-52-25-932.jpg

 

Kao sto sam i pretpostavljao ovo je djubre! Nije sastavio ni godinu dana povremene upotrebe i vec je crkao. Par puta sam pokusao i da startujem auto kome je akumulator bio slab i nikada nisam uspeo. Par puta sam ga koristio kao baterijsku lampu ipar puta dopunjavao telefon. Sada kada ga ukljucim isprazni se za 5 minuta i to mu je to.

Promenio član Marko81

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja