Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz NS

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500, Yamaha xj 600

Ćao svima!!! Poželeću Vam svima srećnu i uspešnu novu godinu, mnogo pređenih kilometara sa vašim ljubimcima i najbitnije da vas zdravlje služi. 

Ja sam Srdjan iz Novog Sada, 34. godine, od ranog detinjstva zaljubljenik u motore, preneseno sa pokojnog oca kome su posle porodice bili definitivno prvi na redu. Vlasnik stare devojke, Yamaha xj 600 diversion iz 1994. godine i od pre par dana Piaggio Beverly 500 iz 2003.

Sam forum pratim već dugi niz godina ali ne znam iz kog razloga nikad nisam pristupio ovoj velikoj porodici (već žalim što nisam). Omiljen deo mi je bio čitanje živopisnih putopisa i maštanje kako ću i ja jednog dana pisati iste (to mogu da vam obećam). Nemam velik broj pređenih kilometara na dva točka, ali se iskreno nadam promeni u tom smislu. Raspoložen sam i za live druženja, vožnje i spremanje neke dobre klope u prirodi. 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500, Yamaha xj 600
Pre 16 sati, Deki Katana je napisao:

Pozdrav Srdjane!

Koji je bio razlog da sa motora predjes na skuter, pa makar to bio maxi skuter? Lep klasican motor na slici.

Zbog vožnje po gradu, Novi Sad je postao previše urban i teško mi je kad pomislim na menjanje brzina. Yamaha za mene ima posebnu emotivnu vrednost  i dok sam živ biće tu negde u garaži. Nadam se da ću u nekom budućem vremenu sa beverlia preći na nc700, samo automatic ☺️

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Potpuno si u pravu, automatski menjac je pun pogodak u gradu. Neke kolege uspesno putuju i van grada na dugackim turama sa maxi skuterima, tako da si i tu pokriven ako volis putovanja.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja