Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Landau a. d. Isar
  • Motocikl: Benelli 502c

Evo i mene. Znam i sam se pitam sto me je sprjecavalo da vam se pridruzim i ranije. Zovem se Branimir (kaze stari; pa kako drugacije sine kad znam svaku pjesmu napamet. Naravno pricamo o frontmenu kultne grupe Azra), od prije par tjedana presao u kategoriju 30 plus :). E sad, sto se tice brata po oruzju on se zove Benelli 502 c a nadimak mu je Simba i druzimo se od treceg mjeseca sada vec prosle godine. Nazalost zbog zdravstvenih problema nismo se previse druzili na cesti nego vise u garazi na suhom i toplom sa suzom u oku, ceznjom za vjetrom i nekim novim cestama :). No docekali smo pred kraj godine da mozemo okrenuti koji kilometar i sa osmjehom docekujemo novu godinu u nadi da cemo napraviti puuuno lijepih kilometara. Inace sam iz jednog malog ali najljepseg sela na brdascu kod Zupanje a vec sest godina zivim u NJemackoj odnosno u blizini Deggendrofa. Iskustva nemam puno ali zato ljubavi i zelje ne nedostaje. Kako mi je vec genteski predodredjeno dobar Rock i Motori su mi od prvog dana u krvi. Jedan sam od onih koji vole opusteno krstariti malim cestama sa rijetkim prometom i zelja mi je uvijek bila imati Choppera, Bobbera odnosno sve u tom stilu pa tako sam u skladu s financijama naletio i na sadasnjeg partenera u zlocinu. Posto bolja polovica nije zainteresirana trenutno za voznju na dva kotaca (nadam se da ce se i to promjeniti) tako sam se odlucio za Urban Cruiser koji mi trenutno pozicijom sjedenja kao na Chopperu, samo malo vislje i lakocom upravljanja te vrlo korektnim motorom za pocetak savrseno odgovara. Plan za ovu godinu je prikupiti svu neophodnu opremu za kampiranje (ponesto je vec tu) pa lagno skupljati iskustvo i kilometre. Eto toliko od mene za prvi put jos samo da vam svima pozelim sretne blagdane koji su za nama i koji nam slijede bez obzira koje smo vjeroispovjesti svima neka nam su nam sretni, zdravi, veseli i puni ljubavi. Isto tako zelim nam svima Sretnu i Zdravu novu godinu te puno sretnih i sigurnih kilometara. Veliki Ppozdrav!:hack:

IMG_20210518_112517.jpg

Promenio član BuggsBani
Dodatak slike
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1877 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pozdrav Bane, i dobrodošao ! Od serije 502 najviše mi se svideo model C , iz istih razloga... Baci neku sliku !

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2447 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Sjajno predstavljanje :sampion:

Nego, iskustvo jedno:

Nemoj učiti ženu da se voza motorom!

Imam više argumenata ali ne znam kako će određeni članovi to shvatiti...

Najbolje je da položi i da sama voza. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Landau a. d. Isar
  • Motocikl: Benelli 502c
pre 16 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Sjajno predstavljanje :sampion:

Nego, iskustvo jedno:

Nemoj učiti ženu da se voza motorom!

Imam više argumenata ali ne znam kako će određeni članovi to shvatiti...

Najbolje je da položi i da sama voza. 

Hvala!

Kaže gospođa:" Taj film nećeš gledati. Ja sam ti više za na tri točka i baš mi se sviđa onaj Harley (Tri Glide)"

I što reći na to =)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2447 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Pre puno godina sam probao Yamahin skuterić na 3 točka, dal beše 125 ili 150,  ja klasična Balkanska zadrta seljačina sa mačo predubeđenjem, meni to nije motor, i nagovoriše me mangupi, znaš kad sam se oduševio bio! Kao na oblaku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Landau a. d. Isar
  • Motocikl: Benelli 502c

Hahaha.. ma da se čovjek na svašta nagovoriti, ali tako nesta =) Šala naravno. Nisam do sada bio u prilici probati ništa na tri tocka, iako moram priznati da mi pravi Trike izgleda baš moćno i udobno a nebi imao ništa protiv da probam i Niken-a. Vidjeti ćemo što nam vrijeme nosi i kad će reći; e ja bi se sad malo vozila =) a do tada uživanje u miru =)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja