Jump to content

Moto Zajednica

OXFORD moto torbica za butinu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07


Veoma kvalitetna torbica engleskog proizvodjaca,bez ikakvog ostecenja,kao nova..Kupljena u Yamahi Barel..placena 3.200 dinara..Kupio sam je i tako mi stoji bez veze ,ne koristim je..cena 2.000 dinara 9aa20b18a3635499150c4789a41dd40d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20211230/824dd79c
 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Marko odlicna je ,ali imam jos jednu acerbisovu ,ova mi stoji ,ne koristim je..zauzima mi samo mesto,ne znam sta cu sa njom ..a dve mi svakako ne trebaju..ranije sam kupovao nekontrolisano opremu..imam brdo kvalitetne opreme ,sve duplirano..sve pare ulazem u kupovinu moto opreme,ali zato nemam carape na nogama .jbg..sad me prosla ta manija kupovanja,a i sve sam nakupovao sto se kupiti moze i gledam da se otkacim viska.odlican sam biznismen..kupim.skuplje ,prodam potpuno novo i nekorisceno jeftinije..Da me zaposle na volstritu kao agenta ,propali bi za nedelju dana,doveo bi ih do prosjackog stapa mojim transakcijama

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1877 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

@kaligula1

Imaš već moju adresu, pa šalji.

Imaš li (pre slanja) još nešto u planu za prodaju, da odmah ubacimo u nju ? Trebaće mi gume, kaiš, rolnice, itd...:D

Šalim se za gume i ostalo, ozbiljno ako imaš u planu da menjaš još nešto od opreme, okači, možda bude zanimljivo meni, ili drugima.

Pozz, Blaža

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja