Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Puntića(jačeg od TAM-ića)

Recommended Posts

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Treba li kome pristojan auto po razumnoj ceni?

Ovom prilikom bi hteo da se zahvalim svim pratiocima,pregledačima,pasioniranim ljubiteljima polovnih automobila...Sve je to lepo,ali ja bi hteo da prodam auto.

Promenio član Cvijanović
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja sam do sad prodao 3 auta,2 kombina i 3 skutera i trenutno prodajem još jedan 500l.
I dalje se divim sam sebi kako svaki put iznova preživim agoniju sa "kupcima". Svi bi dobro a jeftino,bez ulaganja po mogućstvu pun goriva.

Međutim kad kupuješ skroz druga priča. Jedini je Mare u Pežou ostavio goriva,imao sam da se vozim 5-7 dana.

Kad sam prodavao Yarisa,veruj mi da mi je spustio cenu sa 1200 na 1180, ja u šoku da se čovek juri za 20€.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Па такав је обичај, мора ценкање јбг ...

 

Мени то увек слабо ишло, кад купујем ако ми понуђена цена не одговара, и не гледам. Ако ми одговара, извадим паре и терам.

 

Ал' ме зато кад продајем, редовно изваћаре, јер ме мрзи да чекам неког ко мисли као ја, и спустим цену за тих десетак посто колико обично траже.  :rolleyes:

 

А ако напну и траже више, културно се захвалим и поздравим ... :zdravo:

 

Него што си поставио оглас на КП уместо на ПА? Је л'и даље бесплатно оглашавање тамо?

Нисам скоро ништа оглашавао, а чека ме тамо на лето...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Verujem...Imao sam kupca i spustio sam cenu 150e.Rekao sam šta je i kako je,međutim on navalio da spustim još 50e.Ne pada mi na pamet.Poželeh mu svu sreću ovog sveta da za 1600e nađe auto koji mu odgovara...

Realno,kad bi prodao za 1650e u startu mi treba još 1000e da bi kupio par godina mlađi,pa tek onda ide.....Šta da vam kažem i sami znate.

Sve sam bliži odluci da ga ostavim vozim još...pa u ovakvom stanju bez većih ulaganja nekih 5 god.do tada će deca da polože,steknu iskustvo s njim.Onda može i u presu.

Muka je kanalasiti prokletstvo neizdrža...već me polako pušta.I svako sledeće će biti slabijeg intenziteta. 

Ima oglas i na PA...više sam na KP.Inače besplatno je na KP,imao sam i po 7-8 oglasa,koje čega i nisu mi tražili neku "participaciju".

 

Promenio član Cvijanović

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Na KP je besplatno mesec dana. Produžavanje košta 50 rsd,zadržava broj pregleda.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Naravno,kome nije bitan broj pregleda. Meni je za "iznajmljivanje kombija" bitno da stalno rastu pa plaćam po 50 rsd produžavanje.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Dosta nezahvalno za komentarisanje. Cena je takva kakva je, pa kome odgovara... 

Pratim na PA baš Punto u ovom godistu i imam jedno desetak na praćenju. Hocu meni da uzmem, pa mi interesantno. Gledam jos 206, Clio, Micra. .. 

Trend je takav da se u ovoj klasi prodaje samo ono što je "hitno". Znači u ovih 15-tak dana nekoliko  punta tog godišta sa 1.2 motorom za 1200 - 1300 Eura. 1400 sa al felnama, nove gume, dugo reg...  Ima i za manje, ali to su zafarbani, oljuskani, iscepani i to stoji vec mesecima. Clio isto ima od 500-2500. Isto godište. Ne prodaje se ni ovaj od 500 ni ovaj od 2500. Jedino 1100 - 1200 evra, a da je stanje mint. Ne kažem ja da ne vredi, ali nece niko da plati. 

Svasta sam se natrgov'o u mom životu i sve je moguće. Nikad ne znaš dok ne ponudiš za koliko će prodavac pristati. Ali neki ljudi stvarno nemaju mere... 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Bio mi "čovek".Ne nađosmo se u 50e.Odlično.

...obrni-okreni,par godina mlađi,iste klase,je bar 1oooe skuplji.Izanđana priča ali mora da se kalkuliše:neznam:.Pa onda,ovo ono....manje ili više ulaganja ALI,čip je soma evra.Nema ništa od prodaje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja sam kupio i prodao jedno 20 automobila i jedno 25 motora a pritom se ne bavim trgivinom i ne zaradjujem vec obicno gubim na tim transakcijama. E sada sam vec dosao u stadijum da sam se valjda opametio, kupio sam pezo 206 za 1000 e (za 2 god ulozio 1500e i vise ga ne prodajem) i sada ga vise ne prodajem, ima jos ulaganja ali kao znam sta sam sve sredio, ulazem jos (u najavi trapovi i set kvacila) full je spreman (bice) ali nije na prodaju vise jer znam sta imam i ako prodam za 1500e kupicu opet nesto sto ne znam sta je, znaci sredjuj dalje i vozi to je to.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja