Jump to content

Moto Zajednica

Honda Shadow 750 Aero

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Posto je GTS prodat, na red je dosao suprugin Shadow. Model Aero  sa kardanom, 2007god, kod nas je od prosle godine, a pre toga je bio kod komsije iz Bataje kome sam 4 god odrzavao motor. Promenjeno ulje filteri, svecice, ima vetrobran, kozne torbe na zakljucavanje,pravih 43000km,, nove gume i akumulator.Vodi se na moju zenu, registrovan do avgusta.Znaci sedi i vozi. Cena 3950e,, posle probe i vidjenja moze i dogovor. Motor za svaku preporuku. Razlog prodaje treba nam novac jer sam prekjuce uvezao Hondu CTX700DTC 2016,  a i planiramo ponovo turing motor, sto bi rekli srce oce dupe klokoce. LUkac,0649760896      P.S. motor je kupljen nov ovde prva registracija je bila2.4.2008

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Hvala ti, motor vredi svaku paru, a ja sam neplanirano uzeo CTX700 .Za ovo leto necu uzimati skuter uzeo bih eventualno CBF1000, ili nesto slicno, videcemo, ko o cemu ja o sport-turing varijanti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 48 minuta, Lukac je napisao:

Hvala ti, motor vredi svaku paru, a ja sam neplanirano uzeo CTX700 .Za ovo leto necu uzimati skuter uzeo bih eventualno CBF1000, ili nesto slicno, videcemo, ko o cemu ja o sport-turing varijanti.

praticu ovaj oglas non stop..pa ....ako si kockice poklope.moguce...je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja