Jump to content

Moto Zajednica

TA peć Magnohrom 3kW

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Na prodaju TA peć MK (Magnohrom Kraljevo) snage 3kw. Grejači su cilindričnog tipa. Peć ima postolje sa točkićima.

Stanje: kao nova. Nema čak ni ogrebotinu na bilo kom spoljašnjem delu a unutrašnjost je, do rasklapanja zbog selidbe, bila virgo intacta.

Svaki deo je originalan, iz fabričke ugradnje. Vrlo malo je radila jer je stajala u sobi ogromnog salonca koja se ne koristi duže od 20 godina. 

 

Cena za drugare sa foruma: 11.000 dinara.

U cenu naravno ulazi i postolje koje samo za sebe košta između 2.000 i 2.500 dinara. Levi prednji točkić je slomljen (vidi se na slici) pa sam ga zamenio novim silikonskim.

Kontakt: 064/121-1313.

Bolje pozovite za sve detalje, nisam baš svakodnevno na forumu pa ne znam da li ću videti poruku na vreme.

Preuzimanje je lično, nisam u mogućnosti da šaljem kurirskim službama a mislim da nije ni isplativo.

Srećna kupovina!

 

Drugarica se seli iz velikog stana na Vračaru pa sam joj pomogao oko stvari. Peć joj ne treba u novom stanu pa je to razlog prodaje.

Šamote i grejače sam pažljivo izvadio i popakovao u kutije tako da je transport veoma olakšan. Ima 9 kutija sa šamotima težine po otprilike 10-15 kg. Samo telo peći bez šamota teška je recimo 20-ak kg i staje u gepek praktično bilo kog automobila (osim Smarta).

Kad sam otvorio peć video sam da je sve unutra (staklena vuna, šamoti, kleme, grejači...) u besprekornom stanju i, po položaju i stanju staklene vune, deluje mi da nije otvarano do sada.

 

Slika nije bogzna kakvog kvaliteta jer je slikano uz vrlo malo svetla, dok je pakovanje za selidbu bilo u punom jeku.

 

1948440070_thumbnail(1).thumb.jpg.2c92468ba3f674233100a89d7e1f3fe4.jpg

 

Evo i šamota:

thumbnail.thumb.jpg.c9b210b7fdf59507dee1fe27f6578dfa.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja