Jump to content

Moto Zajednica

Djerdapska klisura-OPET-01.,02.10.08

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

"Oca li vam mangupskog..."

Jes da sam malo utucen sto nije bio Tini ali sta reci posle 6254-te posete Pauku i njegovom

gostoprimstvu.Hvala !

Sala na stranu , stara ekipa, stara deonica i neki novi ljudi postadose prijatelji.

Sta pozeleti vise . ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

"Oca li vam mangupskog..."

Jes da sam malo utucen sto nije bio Tini ali sta reci posle 6254-te posete Pauku i njegovom

gostoprimstvu.Hvala !

Sala na stranu , stara ekipa, stara deonica i neki novi ljudi postadose prijatelji.

Sta pozeleti vise . ;)

Ma nemoj ti da mi se vadis tu na brojanje poseta,ja reko da se nisi smorio sto nisi znao da mi odgovoris na pitanje oko preticanja kolone vozila....Sada je sve u redu;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Eto, pa znao sam da si utucen i mogu ti reci da nisi jedini. Skoro svi su mi rekli da je bez mene onako.. lepo ali tuzno.

 

Eto,nije jedini, sve vreme sam bio utucen i oci su mi vlazile i nisam mogao dobro da vozim zbog tebe. Na kraju sam ukapirao da mi vizir ne dihtuje kako treba  ;D ;D !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Eto, pa znao sam da si utucen i mogu ti reci da nisi jedini. Skoro svi su mi rekli da je bez mene onako.. lepo ali tuzno.

 

Eto,nije jedini, sve vreme sam bio utucen i oci su mi vlazile i nisam mogao dobro da vozim zbog tebe. Na kraju sam ukapirao da mi vizir ne dihtuje kako treba  ;D ;D !!

Ma da,evo i ja,ne znam zasto ali svaki put kada sam ugledao blato setio sam se tebe Gogi... ;D ;D :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

@ Misirac

 

Ambrozija spremna u crnoj i beloj boji , lipidna misicna masa umrtvljena,konak imas kad god pozelis .

A i dodjes mi druzenje jer utece u DM . ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Evo i mene posle par dana, Misirac nisi jedini koji je malo zakasnio. Veliki pozdrav celoj ekipi sa voznje, zaista je bilo sjajno, stvarno jedna od najlepsih lokacija u srbiji za voznju, jos kad na sve to dodje sjajna ekipa, pogodak je pravo u centar.

ps.

Alanser je popravljen u rekordnom roku, hvala svima koji su pomagali da upalim motor, narocito Pauku koji se par puta dobo oznoio.

Veliki pozdrav svima!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Eto, pa znao sam da si utucen i mogu ti reci da nisi jedini. Skoro svi su mi rekli da je bez mene onako.. lepo ali tuzno.

 

Eto,nije jedini, sve vreme sam bio utucen i oci su mi vlazile i nisam mogao dobro da vozim zbog tebe. Na kraju sam ukapirao da mi vizir ne dihtuje kako treba  ;D ;D !!

Ma da,evo i ja,ne znam zasto ali svaki put kada sam ugledao blato setio sam se tebe Gogi... ;D ;D :P

 

:-* :-* :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Prvo, Mladenovčani! dobro ste prošli pošto mi dvocevka sa patronima soli i bibera nije bila pri ruci kada ste mi zazujali oko kuće pa da vam sprašim da se češete do tamo i nazad, a dobro ste znali da je junior u peščari i da će srce da mi iskoči. Drugo! Svaka čast svima i stvarno mi je žao što nisam išao, i Treće! Skorije ponovo ali na duže i više saputnica !!! Može i ovakvi krševi

post-4889-12879009955534_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav celoj ekipi, da ovežimo malo ovu objavu. 

 

Pogledao sam ovaj članak pre nego što sam se odlučio i ja da napravim zajedno sa devojkom turu Novi Sad, Srebrno Jezero, voznja Djerdapske Klisure, poseta Golubačke Tvrdjave i poseta Arheološkom nalazištu Lepenski Vir.

 

Malo je reći da sam oduševljen pogledima i iskustvom, definitivno vredan dvodnevni izlet koji bi svakome preporučio!!

 

Pitanje za vas (ukoliko neko ovo i dalje čita), gde se tačno nalazi tačka na kojoj se treba stati sa naše strane kako bi ugledali tu čuvenu stenu u Rumuniji? Jeste da je bilo teško odvojiti oči od Dunava i prelepog pogleda ali nam je negde ta stena promakla. 

 

Hvala na odgovoru unapred, a ako nekoga zanima kako je izgledala naša tura u ovoj 2021. godini, bacite pogled na link, okačili smo klip na youtube. Puno pozdrava!!

 

https://youtu.be/h90B4dOd3Pchttps://youtu.be/h90B4dOd3Pc

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja