Jump to content

Moto Zajednica

Za Jovanovu pobedu!

Recommended Posts

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Jovan je rođen 08.09.2015. godine u Beogradu. Usled komplikacija, porođaj je završen carskim rezom. Jovanu su u prvom minutu života pluća stala sa radom i reanimiran je. Lečen je od teške pneumonije na neonatologiji. Prvih mesec dana života proveo je u inkubatoru i na intenzivnoj nezi.

Sa godinu i po dana dijagnostikovan mu je prefetalni hepatoblastom, odnosno maligni tumor jetre. Lekari nisu bili optimistični po pitanju prognoze, jer je tumor obuhvatao dve trećine jetre i većinu krvnih sudova. Nakon neizvesnog i dugog lečenja hemoterapijama i nakon operacija u UDK Tiršova, kancer je danas u remisiji.

Jovanu je u trećoj godini dijagnostikovana razvojna disfazija na Institutu ,,Cvetko Brajović”. Jovan ima velikih poteškoća sa kognicijom, govorom i motorikom. U četvrtoj godini neurolozi su magnetnom rezonancom uočili da Jovan pati od atrofije mozga i da mu je neophodna intenzivna rehabilitacija kako bi mogao da nastavi da se razvija.

Jovan živi samo sa majkom, a ona nije u mogućnosti da sama plati intenzivne i kontinuirane podsticajne terapije.

 

Sredstva su mu potrebna za specijalističke preglede, tretmane reedukacije psihomitorike, tretmane matičnim ćelijama, terapije u hiperbaričnoj komori,za defektološke i logopedske terapije i za suplemente.

Jovanova majka se obraća svim dobrim i humanim ljudima da joj pomognu, kako bi Jovan nastavio sa lečenjem.

Za Jovanovu pobedu! Budimo humani!

Pomozimo Jovanu!

 

WWW.BUDIHUMAN.RS

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ajd da osvezim... Podstaknem dobre ljude za nase naslednike...
Ziveli mali borci!f306272b51e752f87e426effbc680bd2.jpg

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Hajdemo,

Menjam Probiker zaštitu za vrat i lice. Materijal: 100 % poliester. Velicina : XS (odgovara za obim glave do 57 cm)

 

https://forum.bjbikers.com/uploads/monthly_2021_12/ae_2c_8b.H1ProbikerHalsundGesichtsschutz20977236020.JPG.db9b74add162aac9d25c5ec0305c8e35.JPG

 

Za par SMS poruka za Jocino lečenje...

Poštarinu časti @PedjaBgd za jednu SMS poruku.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The hunter, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ako je lice koje donira par SMS poruka iz Beograda i donira jedan SMS za postarinu ja mu licno donosim na adresu predmet koji daje m.milovojevic a ja cu plus donirati jos jednu SMS poruku za Jovana.

Cilj i jeste da se sto vise pomoci sakupi

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Zivi bili dobri ljudi!

Eto ja onako samo...
a15dd121bec4f57e762e13658b31bf52.jpg

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja