Jump to content

Moto Zajednica

SAMSUNG A5 2017

Recommended Posts

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Moj lični telefon koji već neko vreme čami u fioci. Ja ga ostavio za rezervu, ali vidim da mi je skroz nepotrebno. A plus treba nastaviti sređivanje Ninje, pa je svaki dinar dobro došao. 

Telefon je potpuno ispravan, ekran radi, bez duhova i mrtvih piksela. Baterija dobra.

Telefon mi je ispao sa pola metra i pored toga što je imao zaštitu naprslo je staklo. To ne utiče na rad  ekrana.

Ne znam da li imam punjač. Kutiju imam sigurno. 

Cena je 50 eura i spram cena u oglasima mislim da je skroz ok. 

Da ne zatrpavam ovde sa slikama, postaviću link. 

https://www.kupujemprodajem.com/mobilni-telefoni/samsung/samsung-a5-2017/oglas/127906491

Promenio član stari roker

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Cijena prava sitnica! Hoću reći nije fiksno. Model je odličan, ali eto naprslo staklo. Kao sto rekoh, ne utiče na rad ekrana. Nemam dodatnu opremu, samo neka stara maska i kutija idu uz njega. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Moze licna isporuka Ruma, St. Pazova, Batajnica, NBg, Sabac... 

Prodaše mi se delovi za kawu... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Menjao bih za kofer. Shad 42 ili slično. Moram da se spremim za Trebinje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Izvini, moj komentar shvati kao savet, da ne gubiš vreme. Taj fon i detetu da daš neće mu praviti posao, dve igrice i pun je. Skladištenje mu je bezveze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 5 minuta, mrle je napisao:

Izvini, moj komentar shvati kao savet, da ne gubiš vreme. Taj fon i detetu da daš neće mu praviti posao, dve igrice i pun je. Skladištenje mu je bezveze.

Ma vidim ja da ce on ici u reciklažu kad dodje vreme. Nego stoji mi tako bezveze... Racunam bolje da ga menjam za nesto sto bi koristio, ali nista od toga. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja