Jump to content

Moto Zajednica

5.5 Lucky Explorer

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

MV Agusta je izbacila 5.5 Lucky Explorer koji zapravo nije MV Agusta. Dobro, jeste malo, što se estetike tiče, na prednjem kraju motocikla. Agregat je takođe malo "veći", ali se u principu radi o TRK502 modelu. Zato 5.5 Lucky Exlorer neće nositi MV Agusta logo kad bude pušten u prodaju. Inače, lep motor :) 

 

 

BJBIKERS.COM

Par iznenađenja stiglo je iz MV Aguste u vidu adventure modela. Svetlost dana su ugledale MV Agusta 5.5 Lucky Explorer i 9.5 Lucky Explorer.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 4 minuta, srbac je napisao:

Jovane, puno hvala za sve što radiš, a to što radiš je odlično !!! :vlajko:

Hvala! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 1 minut, Disko Nindža je napisao:

Ne kapiram ovo, znaci nece se zvati MV agusta, nego kako? Benelli? Cagiva?

Koliko sam skontao, zvaće se samo 5.5 Lucky Explorer. Prodavaće ga MV, ali neće nositi njen logo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Mislim da bi bilo pošteno, možda čak i logično da na ovu spravu zakače znak Cagiva. Ona je u toku svoje istorije imala razne agregate u svojim ramovima, pa bi možda ovo bio logičan korak, da se u ovim vremenima, kada je puno toga na istoku (u smislu proizvodnje)...Cagiva vrati na drumove sa nečime što bi bilo jako interesantno.

Mislim da ipak MV ovo ne bi trebalo sebi da dozvoli.

Pokojni Kastiljoni, ako smem da kažem, sumnjam da bi odobrio. Neko ko je uvek težio svemu NAJ, naročito kada su njegovi proizvodi u pitanju. To mu je bila osobina koja ga je više puta ekonomski upropastila...ali i ostavila svetu prave dragulje u svetu motocikala.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 11 minuta, pronto je napisao:

Pokojni Kastiljoni, ako smem da kažem, sumnjam da bi odobrio. Neko ko je uvek težio svemu NAJ, naročito kada su njegovi proizvodi u pitanju. To mu je bila osobina koja ga je više puta ekonomski upropastila...ali i ostavila svetu prave dragulje u svetu motocikala.

Ovo je jako lepo rečeno. Meni je MV Agusta najomiljeniji brend, ali tamo do 2011 - 2012. kada je još matori Kastiljoni imao uticaja i dok su on i Tamburini još sprovodili u delo svoje projekte. Novija istorija MV Aguste nije više to to. Okej, moraju da izvrše neke promene da bi opstali, ali realno, MV Agusta deset godina unazad ništa novo nije izbacila. Rade samo redizajn starih modela. Jedino je Superveloće tu i tamo nov, ali je i to mahom reciklaža starijih modela uz drugačiji dizajn.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...kakvo je smeće ta MV ovo bi joj bio najkvalitetniji motor koji ima.

Dok neko ne krene da mi soli pamet kako grešim - imamo jednu MV F4 u kući koja je nekretnina. Osim što je prelepa ona je definicija statue. Lar pur lar što bi se reklo. Postoji samo da bi postojala i nema nikakvu drugu upotrebnu vrednost. 

Kinezi su za njih izmislili pouzdanost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

MV traži dobrog poznavaoca iste da bi dobro funkcionisala, naročito kad je u pitanju elektronika :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Traži budalu kojem je estetika bitnija od namene i upotrebe. Da ne kažem entuzijastu koji je spreman da se rva s živcima. Jel treba da napomenem da je pronalazak filtera vazduha kao da kupujemo za Lamborgini Kuntač, našlO ga u Grčkama jedan komad, 160e, čekalO dostavu mesec dana.. dao sam predlog za ankere i na zid, i mislim da će tako i biti, samo da smislimo kako na sprat da ga popnemo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Pa ako je tako kao sto kaze Jovan, ja ne vidim nikog drugog osim benelija da preuzme model :)

Promenio član Vampa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 2 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Traži budalu kojem je estetika bitnija od namene i upotrebe. Da ne kažem entuzijastu koji je spreman da se rva s živcima. Jel treba da napomenem da je pronalazak filtera vazduha kao da kupujemo za Lamborgini Kuntač, našlO ga u Grčkama jedan komad, 160e, čekalO dostavu mesec dana.. dao sam predlog za ankere i na zid, i mislim da će tako i biti, samo da smislimo kako na sprat da ga popnemo....

Kad tražiš na pogrešnoj adresi delove. Sve može da se nabavi. Nemoj na zid, ajde da se dogovorimo, znam nekog ko bi je malo i vozio :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Meni je 9.5 od lepsih motora u zadnih par godina.

Mozda me trese nostalgija, secam se Elefanta i Cagive iz slavnih dana.

Ali je lep !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja