Jump to content

Moto Zajednica

Štitnici kolena

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Pozdrav. 

Nedavno sam odlučio da nabacim, posle čizama, i ovaj deo opreme. 

Nekako, par puta dok sam vozio po kamenju, pomislih šta će biti sa kolenima ako skliznem po takvom terenu. Pa bolje sprečiti, koliko se može. 

Dugo sam čačkao net, gledao recenzije, čitao malo i strane forume. 

Izbor po našim radnjama nikakav, ima raznih Alpinestars štitnika al deluju kilavo i naravno precenjeno. 

Na kraju naručih bez probanja, i pogodih meru. 20211121_150039.thumb.jpg.60a0c7846b6db8c81bbc20c389e59ee1.jpg

 

Leatt Dual Axis štitnici kolena. 

Zglobni,štite i cevanicu, ulaze u čizmu. Tri kopče za kačenje, dosta široke. Npr Acerbis Evo3 Impact za maltene  iste pare ima tri dosta uža kaiša za kačenje,što je loše.20211121_151649.thumb.jpg.d6f68e18383d784b47c8f73fa6b256f2.jpg

Tapacirung unutra je dosta udoban. 

Postoji i ventilacija. 

Meni je bilo vruće recimo danas s obzirom da sam ih nosio ispod pantalona za off, Shift neke,sintetika umiranje. 

Iskreno, leti mislim da ću da crknem u tome:)Ali videćemo. 

Isprobano u vožnji, dosta kamenitoj i truckavoj, štitnici se nisu pomerili, a dosta sam puta ustao, seo, malo i hodao okolo, išao uz stepenice. 

Bar to važi kad su uvučeni u čizmu, drugačije nisam probao.

Mislim da su dosta kvalitetno uradjeni, plastika isto deluje jako dobro, pa ih zato i predstavljam ovde, za preporuku.

Uz gladijator gore, čizme, naravno kacigu i rukavice, mislim da je dovoljno. Kad se setim dok sam baš ono učio, fazon prvi put i seo na motor i otišao van puta, imao sam samo kacigu i rukavice. 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja