Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Agility 4t kit 80cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Mirijevo
  • Motocikl: Kymco Agility city 50 4t

Pozdrav drugari, imam Aglilitija 4t r16 tocak 2008, uradjen mu je kit na 80cc (ili ti na 72cc) novo kvacilo komplet, nov kais 737x18, rolnice 16x13 od 6,5g, nov karb ( na starom je otisao suh). Problem je u tome sto ni posle svega on ne ide kako treba, pali radi ali na ravnom ne ide preko 50kmh i primetio sam da kada iz punog gasa pustim i ponovo dam gas proguta “knedlu” pa nastavi dalje. Uzbrdice su problem jer ne prelazai 30-35kmh sa mojih 75kg. Sta ciniti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Najbolji uvid u odradjenom poslu koji si naveo ima majstor koji ti je radio.

Daklem, odes do njega i vidis sta ti je činiti jer nesto je preskočeno ili nije dobro odradjeno.

Mi odavde, preko tastaure možemo samo bezveze nagadjati.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Mirijevo
  • Motocikl: Kymco Agility city 50 4t

To sam vec probao, kaze sve je ok to je to ne moze bolje, a vozim istog takvog na poslu sa istim kit-om koji ide bar 5 puta bolje. Pa eto ako ima neko ko hoce i razume se a iz Bg-a je da vidi. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Ako je komplet(cilindar,glava,bregasta,karb)onda treba proveriti repere zupčenja na lancu odnosno gregastoj,možda ne poklapa neki zub hoće da bude lenj,ili probaj bez auspuha možda ima restrikciju u auspuhu.Mnogi su stavljali samo cilindar i veći klip bez glave i bregaste,i nisu dobili ništa,zato sam pitao šta je stavljeno.Na mom skuteru sam tako radio išao je vrlo dobro,kako sa jednom osobom tako i sa dvoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Karburator ,ako je seriski onda slabo ide.Veca dizna treba,sa vecim cilindrom vise usisava,smesa postaje siromsna.Jos gore moze klip da izgori.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Pazi ti ovaj slucaj.

Lik zna da nabroji sve tehnicke sitnice (ja bih rekao da su rolnice 6,5g preteske, da treba 5.5gr, al' ok..mozda se moj kinez i ovo sokocalo nesto razlikuju), pita za savet sta da radi, a onda se ispostavi da ne zna da proveri da li mu je agregat pravilno uzubljen?!

Pa nema onda sta da te savetujemo, jedino kod nekog majstora da odes.

Imas temu o servisima, izaberi i molim lepo. Ili obidji tri prodavnice, oni uvek nekog preporuce i opet molim.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

(ako sam bezobrazan, uopste se ne ljutim da me moderacija kazni).

 

Vidi, druze, pitao si sta CINITI. Dakle, sto se pravis blesav, trazis pomoc, a onda se ispostavi da ne znas ni sijalicu da zavrnes?!

 

I - samo da znas - to ti kazem ja koji sam amater, a jako volim da cackam oko motora i vrlo imam razumevanja za druge koji isto vole da prckaju, i hocu da pomognem (ako znam).

Al' da je tebi do toga, ti bi malo pogledao na jutjub, ima milion klipova.

Evo, bas uzubljenje. Skines plastiku magneta i ventilator, nadjes onu oznaku, onda skines poklopac glave, ima onih zareza.. Pricam ti za moj skuter, sigurno da na netu ima i za tvoj.

 

Jok, ti se ponasas kao uvredjena mlada i jos podjebavas.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Mirijevo
  • Motocikl: Kymco Agility city 50 4t

Nema potrebe da se vredjamo, ne pravim se blesav vec ne znam a kad vec nisam siguran uvek pitam nekog ko zna bolje. A ti slobodno u psihologe jer si iz par postova video sta ja znam a sta ne. Lep dan

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja