Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za sezonu 2022

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5750 postova

Koliko se meni cini Rea je bas kukao kako za njega nema mesta u gp. Izmedju ostalog on je pokusao i nije uopste bio los na 2 trke je bio 8 i 7

 

 

Istini za volju jesu se tad vozili oni crt krsevi koliko se secam i vidim

Promenio član dvlns

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Tek po nekad se dogodi da je nekome od njih izazov da menjaju i da isprobavaju. Većina želi da pobeđuje i to što više i što ubedljivije. Zato vole udobnost motora na kojima im dobro ide. Bilo to u MotoGP, u WSBK ili u seoskom kupu Poni bicikala. To što mi, gledaoci volimo napeto, neizvesno i slično, to nam samo Dorna i sponzori obezbeđuju. Da se vozači pitaju, ne bi toga uopšte bilo. Sigurica, pobede i tako do penzije. Verica je probao ali jbg, nije uspeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
pre 13 minuta, dvlns je napisao:

Koliko se meni cini Rea je bas kukao kako za njega nema mesta u gp. Izmedju ostalog on je pokusao i nije uopste bio los na 2 trke je bio 8 i 7

Istini za volju jesu se tad vozili oni crt krsevi koliko se secam i vidim

Nije onda dovoljno kukao i grebao za motogp, kako su onda upali u motogp ljudi sbk sampioni sa jednom-dve titule ili bez: Spies, Edwards Hodgson, Crutchlow, Vermeulen Petrucci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Pa gde da upadne u momentu kada u gp imas 2 jamahe i 2 honde koje mogu da pobedjuju? Posle njih najjaca sansa na Tech 3 jamahi bila

 

I taj izlet mu je omogucila Honda a sampion postao tek 2015 na Kawasaki-u koji nema bajk u gp. Od prelaska u Kawu je mogao i trebao da zna da od gp nema nista (a sigurno je i znao)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Da je usao u motogo i u neki lošiji tim na starudiji i pokazao zube UBEĐEN sam da bi posle godinu-dve dobio ponudu od nekog boljeg tima sa krštenim motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Pa da tebi je logicno da neko sa sampionskim ambicijama glumi Joni Hernandeza da bi mozda dobio sansu ali njemu nije.

 

Od prvog sedanja na konkurentan motor je bio 6 puta uzastopno sampion i evo sad se sjebao i tek drugi. Bas jedan jadan vozac. 

 

Pri tom poslednjih par godina maltretirao u WSBK bas te "nade" moto gp koji su radili kako si ti opisao

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
Pre 2 sati, Disko Nindža je napisao:

Nije onda dovoljno kukao i grebao za motogp, kako su onda upali u motogp ljudi sbk sampioni sa jednom-dve titule ili bez: Spies, Edwards Hodgson, Crutchlow, Vermeulen Petrucci...

Niko od njih nije napravio neku motogp karijeru. Moglo bi se reći "dobri" vozači. Vermulen jedino po kiši...

 

Po meni je sasvim ok da ostane u WSBK ako mu taj format odgovara. Nema nikakve garancije da bi napravio šampionsku karijeru u GP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre sat vremena, dvlns je napisao:

Pri tom poslednjih par godina maltretirao u WSBK bas te "nade" moto gp koji su radili kako si ti opisao

Eto sam si naveo jos jedan razlog više da ode u motogp i da se pokaže.
I ne mislim uopšte da je jadan vozač, ne znam odakle ti to?? Već naprotiv mislim da je odličan vozač i prava je šteta što nije otišao u motogp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Rossisti pažnja,

na FB grupi Gazzeta Motori (mora pravilno da se speluje i ne može ćirilica!!) trenutno live stream sa Rossi-evog ranča, trka se gomila ljubimaca i dupelizaca.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=274237301336713&id=639578236493896

Promenio član to crank
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Vise me interesuje SBK u Australiji, poslednja trka, ucestvuje i J.Miler sa oslabljenim V4R. Kazu takvo pravilo za GP vozace.

Nigde link.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ako neko naleti na ovaj dokumentarac neka postavi ovde link ili torrent,

 

RiVale.png

 

za sada nisam nigde uspeo na nađem

 

 

VR46R.png

Promenio član MOTOM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre 12 sati, BRACO je napisao:

Davno smo zaključili da je 4-5 iz motogp šampion u sbk

Nema pojma ako sam te dobro razumeo, neko koje je 5-ti u GP u WSBK ima titilu?

Nažalost motor ne vozi SAMO vešta ruka, ima tu još ponešto

Vidi samo Tita, Bau kao primer

Mora da se slože kockice, najjači u SBK JR je bio senka na Hondi a posle toga serija 6 titula na KRT

Ja sam siguran da neko veliko ime dođe u WSBK da bi ga za početak prva trojka prašila samo tako

Mislim da su špic vozači u obe kategorije jako blizu same veštine ali su motocikli totalno drugačiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2443 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Uopšte misao da su u WSBK boza vozači... Sine, to su sve nadri talenti i šampioni, niko tu nije slučajno. 

Sve okaljeno i iz vatre izvađeno.

 

Kad gledam  BSB, uvek se čudim kakav je ono gladijatorski simpozijum.. neverovatno je da i pored takvog mnoštva talenata UK nema šampiona ili nekog da se pojavi u GPu. Opet, program države je jako bitan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4591 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 4 sati, GixxerK6 je napisao:

Mora da se slože kockice, najjači u SBK JR je bio senka na Hondi a posle toga serija 6 titula na KRT

Ne može se reći  da je baš bio senka na Hondi. Iako je CBR1000RR tad bio nekonkurentna, Rea je i na njemu pobeđivao. Doduše, ne stalno, ali je uvek bio tu negde. U debitantskoj sezoni je 2 puta pobedio i zabeležio još 6 podijuma.

 

Rea je želeo da ide direktno u fabričku ekipu u GP-u. Najbliži je bio u pregovorima sa Suzukijem, ali do toga nikad nije došlo...

Promenio član Jovan Ristic
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
WWW.CRASH.NET

Moto3 World Champion Pedro Acosta has completed his Moto2 debut for the Red Bull KTM Ajo outfit alongside new team-mate Augusto Fernandez at Jerez. The two Spaniards are replacing...

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3239 postova
  • Lokacija: Debrc

Stoner o aerodinamici, elektronici...

WWW.GPONE.COM

MotoGP: Casey's thoughts: "it's not only the young guys causing problems, we need clear and harser punishments. I'd love to have a say in the technical regulations"

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja