Jump to content

Moto Zajednica

Sredstva za ciscenje dizni??? FZR 750

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana

Evo ovako sam naslov kaze... Znaci imam problem sa Yamahom FZR 750... Gusi se pri manjim obratajima... Znaci do 2000-2500 posle radi sasvim normalno... E sad majstor kaze dizne su zapusene i ima preveliku kolicinu vazduha a malo goriva... Inace imam dyno-jet dizne i k&n filtere... E sad poso mi je mnogo kesha da ulozim za nove dizne... Raspitao sam se za neka sredstva koja prociscavaju dizne... Pa sam hteo da vas pitam dal je neko to vec koristio i kakva su mu iskustva sa tim??? I kako ta sredstva uticu na ras starijih mashina koja su presla vecu kilometrazu...

 

POZ:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Isti problem sam imao sa dve Yamahe i jednom Hondom. Jedino sredstvo koje mi je SKROZ pomoglo je neki ruski aditiv u zuto-zelenoj bocici nalik na WD-40 i ima je samo u Mladenovcu. Probaj sa bilo kojim PROVERENIM sredstvom, napunis rezervoar, pravac auto-put, pa napunis obrtaljku do kraja - rezervoara :twisted: . Majstor Joca inace to radi do jaja i nije skup. Preporodi karbone za simbolicnu cifru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja imam slican problem ali ne mora da znaci da su ti dizne zapusene ili da ti nije dobra smesa benzina i vazduha.

Vrlo moguce da su ti siber glave malo pomerene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana
Isti problem sam imao sa dve Yamahe i jednom Hondom. Jedino sredstvo koje mi je SKROZ pomoglo je neki ruski aditiv u zuto-zelenoj bocici nalik na WD-40 i ima je samo u Mladenovcu. Probaj sa bilo kojim PROVERENIM sredstvom' date=' napunis rezervoar, pravac auto-put, pa napunis obrtaljku do kraja - rezervoara :twisted: . Majstor Joca inace to radi do jaja i nije skup. Preporodi karbone za simbolicnu cifru :D[/quote']

 

 

E kad bi mi jos reko koliko su bile stare te yamahe i honde... :) i kad bi znao naziv tog aditiva...

 

Jer ja sam cuo da ti aditivi one da skode mashinama i to posebno onim starijim... :(((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
E kad bi mi jos reko koliko su bile stare te yamahe i honde... :) i kad bi znao naziv tog aditiva... Jer ja sam cuo da ti aditivi one da skode mashinama i to posebno onim starijim... :(((
Ma i ja sam cuo da je Marko Kraljevic imao tuKi 33ccm. FJ1100'85 i CBR900RR '92 Svasta si ti cuo i svemu verujes :evil: , nego lepo kod Jocu na kanal i preporod u Yamahiri :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pomoravlje / Velika Plana
E kad bi mi jos reko koliko su bile stare te yamahe i honde... :) i kad bi znao naziv tog aditiva... Jer ja sam cuo da ti aditivi one da skode mashinama i to posebno onim starijim... :(((
Ma i ja sam cuo da je Marko Kraljevic imao tuKi 33ccm. FJ1100'85 i CBR900RR '92 Svasta si ti cuo i svemu verujes :evil: ' date=' nego lepo kod Jocu na kanal i preporod u Yamahiri :wink:[/quote']

 

a gde se nalazi majstor joca? :) i imas li neki kontakt telefon ili adresu ili sta vec? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Nemam, ali ima dosta ljudi na forumu koji imaju, pogledaj temu 'Servisi' pa Majstor Joca... Mogu ga nabaviti tek sutra u toku dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB450, BMW R65, Yamaha Vino, Piaggio Hexagon

Imam kod kuce u svom servisu aparat za ciscenje dizni i brizgaljki za gorivo za motore na automobilima. To ramim vec duze vreme pa ako ti je uz put svrati do Bgda i ponesi tu diznu ili dizne da probamo da ih ocistimo . Nista te ne kosta a ne moze da skodi.

Pozdrav

Ako hoces adresu posalji poruku na private

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja