Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem suzuki bandit 600 naked kao svoj prvi motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Vucje
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Davno sam video jedan video kako lik vozi svog bandita, i od tad se zaljubio u ovaj motor. Nisam do nedavno razmisljao o kupovini. Ali sad sam siguran da je ono sto zelim suzuki bandit 600 n u crnoj boji, godiste od 98 pa na gore. Ako ima bilo ko kakve informacije ko bi ga mogao prodaviti tu sam. Hvala svima unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Vucje
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N
On 17.11.2021. at 11:32, Pingvin37 je napisao:

To je masina. Podrzavam. 

Nzm da li smem da kacim linkove ovde, ali evo jednog u mom kraju, mada cini mi se da nije nesto ocuvan. A i satovi na njemu nisu originalni kolkiko ja znam

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSF 600 Bandit za VSTROMa, 1998. godište, Naked, vozilo prešlo 47000 km, Vranje. Cena 1.450 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 2 sati, Nikolicicak je napisao:

Neko mi je rekao da se od 98 pravi sa vodenim hladhenjem i da je puno bolji po tom pitanju. 

Taj ko ti to reko nema blagog pojma o Banditu, ucini sebi uslugu i nemoj vise traziti savete od te osobe 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
2 hours ago, Nikolicicak said:

Neko mi je rekao da se od 98 pravi sa vodenim hladhenjem i da je puno bolji po tom pitanju. 

Od 2007. ili 2008. bandit ima vodeno hladjenje. Svi su, uglavnom pouzdani, i uljani i vodeni, a uljani agregat je proslavio marku suzuki.

 

Ovaj sa slike mi deluje ubijeno, ne mora da znači, ali ja volim fabriku, a ne karabudževine raznorazne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Taj sa slike je krs, znam ga..

 

Poseti stranicu Suzuki Bandit Srbija na facebooku, tamo ima proverenih bandita, ima i na prodaju, a ima i ljudi koji ce ti vrlo rado pomoci, jer su zaljubljenici u pomenuti motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Vucje
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N
Pre 21 sati, Nile. je napisao:

Taj sa slike je krs, znam ga..

 

Poseti stranicu Suzuki Bandit Srbija na facebooku, tamo ima proverenih bandita, ima i na prodaju, a ima i ljudi koji ce ti vrlo rado pomoci, jer su zaljubljenici u pomenuti motor.

Hvala puno na odgovoru Nile. Pogledacu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Bandit odlican motor. Po meni vise turing/naked. Barem ga ja tako vozim. Ne teram ga u crveno i ne divljam sa njim, manje vise ga vozim kao coper :) Lepsu liniju ima redizajnirana 600 tka, od 00' pa do modela 650. Al u svakom slucaju ja kada sam uzimao za sebe i trazio nisam gledao boju vec stanje motora, da je fabrikana i da je od krstenog vlasnika. Iako mi je zelja bila da pronadjem tamno zeleni sa zlatnim nalepnicama, na kraju je ispao crven. Sve teze se nalaze u ocuvanom stanju al ako vec biras uzmi onda 600 mk2 s varijantu. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja još nisam video Bandita dvojku u toj zelenoj varijanti, samo mk1 modele, dvojke sam viđao u crvenoj, plavoj i metalik sivoj, i mogu reći sve tri boje im skroz dobro stoje, crvena malo prednjači, i ja sam uzeo crvenog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
Pre 17 sati, Disko Nindža je napisao:

Ja još nisam video Bandita dvojku u toj zelenoj varijanti, samo mk1 modele, dvojke sam viđao u crvenoj, plavoj i metalik sivoj, i mogu reći sve tri boje im skroz dobro stoje, crvena malo prednjači, i ja sam uzeo crvenog.

Ah da, nisam sam jasno precizirao. Trazio sam mk1 tamno zelen. Bio je jedan crn mk2 u ponudi u cenovnom rangu koji sam  tada mogao sebi da priustim ali sam od tog mk2 odustao. Tako da je na kraju stigao klasicni crveni Bandit mk1 600 kubika. Crveni mk2 bolje izgleda nego mk1, pogotovo u s varijanti. Cak i Bandit 400 izgleda odlicno u crvenoj boji, ne znam sto taj dizajn rama nisu pratili i sa 600 i 1200 kubika, naravno prilagodjen agregatu. 

Promenio član Zarkela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Meni je taj bandit 400 bio jako primamljiv i imao sam veću želju da nadjem njega nego 600ku. Medjutim, agregat od 400 kubika je manje elastičan od onog od 600, više mi se svideo koncept uljanog hladjenja (400 je vodeni), pročitao sam i to da je 600ka ipak dosta izdržljivija, a i 400 se nije proizvodio dugo, već samo par godina i u 90-im, tako da si em osudjen na manji izbor matorog i osetljivijeg motora, em slabije ide.

 

Ja bih jurio neki dobro očuvan primerak u s izvedbi 2000-2004. a ako imaš i veći budžet, onda 2008. sa efi-jem i vodenim hladjenjem.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
pre 37 minuta, milomir22 je napisao:

Meni je taj bandit 400 bio jako primamljiv i imao sam veću želju da nadjem njega nego 600ku. Medjutim, agregat od 400 kubika je manje elastičan od onog od 600, više mi se svideo koncept uljanog hladjenja (400 je vodeni), pročitao sam i to da je 600ka ipak dosta izdržljivija, a i 400 se nije proizvodio dugo, već samo par godina i u 90-im, tako da si em osudjen na manji izbor matorog i osetljivijeg motora, em slabije ide.

 

 

 

Iznenadio bi se koliko je potentan taj 400ccm agregat, sasvim solidno ide i dosta je lakši (oko 30kg) od krmače 600-tke uljare.
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ovaj Bandit sa slike iz Vranja je od mog drugara. Motor je zdrav, radi ko sat. Što je napisao tako je. Registrovan je pre 15 dana, toliko vredi koliko piše, ali znam da ga neće dati ispod 1450e.  Vozio sam ga više puta, putovali smo zajedno.

Spoljašnost se vidi ali motor nikako nije krš. Kome smeta boja, treba mu 100grama farbe. :oda2:

Sve komponente su mu ispravne. prednja guma nova, zadnja dobra. Ulje Comp 4 manje od 1000km itd. Akm nov. Ide dobro, ne dimi ne troši ulje itd. 

Sa srećom kupovina...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Ne bih da mudrujem ali da li je pametno kao prvi motor uzmes njega,jeste on slabunjava 600tka ali je ipak veliki motor uostalom ima ovde iskusnijih ljudo nek daju savet mozda i ja lupam ne znam...

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja