Jump to content

Moto Zajednica

2007 - Kawasaki Versys 650

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ovaj model je nastao na platformi ER-6 , tako da ce cena sigurno biti pristupacna , svakako ce biti jeftiniji od direktnih konkurenata - Stroma 650 i Multistrade 620...a i lepsi je od njih... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Ovaj model je nastao na platformi ER-6 ' date=' tako da ce cena sigurno biti pristupacna , svakako ce biti jeftiniji od direktnih konkurenata - Stroma 650 i Multistrade 620...a i lepsi je od njih... :D[/quote']

 

 

Nema uvrede,naravno :D ...ali poshto vidim da je agregat+ram+izduvni sistem+kompletan zadnji kraj uzet sa ER-6 ne vidim ni jedan razlog zashto uporedjenje sa dotichnim..... Tj.ako se npr.vlasnik V-Stroma 650...a opet npr.nash Schmajserica naljuti,mogao bi da ga uzme(mislim na kavu) i stavi u dzep :shock: ....ako ima shorc onda u kofer od stroma!!! :lol:

 

ps.Maxia je Veeeliiki kofer :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Opet ovi Stromini svedoci kukaju i k...aju :? Ova Kawa nema blage veze sa V-stromom, pre da se naslanja na neki nagovestaj od (meni omiljenog) TDM-a u extra jeftinijoj varijanti. A sto se cene tice, pa bice mozda za neosetnu nijansu skuplji od ER-a(5300E) a jeftiniji od Z-750 (6300E), pa ce kao takav imati ozbiljnu cifru prodatih modela... Osim prednjeg fara, koji kao da im je i na par zadnjih modela dizajnirao neki Kineski politicki zarobljenik, nemam zamerki na dizajn na prvi pogled. JAKO bih ga voleo u svojoj garazi :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Ova Kawa nema blage veze sa V-stromom, pre da se naslanja na neki nagovestaj od (meni omiljenog) TDM-a u extra jeftinijoj varijanti. A sto se cene tice, pa bice mozda za neosetnu nijansu skuplji od ER-a(5300E) a jeftiniji od Z-750 (6300E), pa ce kao takav imati ozbiljnu cifru prodatih modela...

 

Bas tako... mikro TDM replica :)

 

Ja sam cuo da ce cene biti oko 5600 za model bez ABSa i oko 5900 za model sa ABSom - po meni, razlika u ceni je opravdana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Vrlo vrlo lepo..ako bude imao ok cenu..prodavace se i to bas dobro... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

5600 je bezobrazno povoljna cena za ovako sexy paket na 2 tocka! :P !! Jos samo da mi se kolena ne vuku po zemlji kad sednem na nj' i bice super 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Nesto mi pade na pamet danas i cini mi se, bar po slici, da ovaj motor nekim delom podseca na Freewinda, samo sto mi Freewind izgleda nekako duzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Po meni, jako lijep motor! Bas mi se svidja. Gospodo, meni se cini da je ovo castovni nasljednik legendarnog KLE-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
To bi trebao biti naslednik KLR-a.

 

Cale , otkud KLR , kad je ovde u pitanju TWIN agregat - isto kao kod KLE...

 

Bilo je i ocekivano da ce Kawasaki prosiriti paletu modela na bazi agregata koji se ugradjuje u ER-6n/f...isto kao sa Twin500 paletom ( GPZ500 , ER-5 , KLE500 , EN500 )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Meni se svidja. Pogotovo sto se cini da je vislji i duzi od er6f/n, te ne bi trebalo da predstavlja problem onima sa dugim nogama. Sa slika mi se cini da je ugao prednje viljuske, sem sto su i prednja i zadnja viljuska poviseni, povecan i time dobijeno bitno povecanja medjuosovinskog rastojanja. El ima neko kakve podatke o ovom modelu, ili treba da i dalje zakljucujemo po slici. Takodje, cini mi se da visina kormana nije promenjena, samo je korman prosiren. Sto se mene tice, bice to lepo motorce(kad mu se polupa far :twisted: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Ma kakvi KLE' date=' KLR, ovo je cistokrvni GPZ500 u kulturnijoj haljini 8)[/quote']

:mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja