Jump to content

Moto Zajednica

Moto radionica i seminar o vožnji na stazi - 20. novembar 2021.

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Asocijacija za Bezbednost Motociklista (ABM) i GRAWE osiguranje uz podršku BMW MOTORRAD Srbija organizuju besplatnu moto radionicu na kojoj će biti obrađena tema vožnje na stazi. Moderator radionice biće Vladimir Jevtić kao predstavnik ABM organizacije, a o vožnji na stazi pričaće gosti iz različitih moto ogranizacija i podeliće svoje bogato iskustvo (Moto Savez Srbije, FIM delegat za bezbednost na trkačkoj stazi, BJB Trackday organizatori, Crveni krst Srbija, Moto Land Srbija i drugi).

 

Za više informacija o događaju, pogledajte ovde:

 

BJBIKERS.COM

Ako ste zainteresovani za vožnju na stazi, imate priliku da posetite seminar i da čujete predavanje i savete o vožnji na stazi.

 

Radionica i seminar o vožnji na stazi održaće se 20. novembra 2021. godine u 11.00 časova i predviđeno je da traje do 15.00 časova. Radionica biće realizovana u prostorijama Grawe osiguranja na adresi Bulevar Mihajla Pupina 115D, u konferencijskoj sali u prizemlju.

 

Broj mesta je ograničen, tako vas pozivam da se prijavite putem sledećeg linka:

https://abm.rs/smart-moto-workshop/

 

Vidimo se 20. novembra!

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Maglaj, BiH
  • Motocikl: Suzuki GSR600 | Honda CBF1000

Ja sam pitao, s obzirom (poslovne obaveze + Covid situacija) da nisam u mogucnosti prisustvovati, a vjerujem i veliki broj kolega, da li ce biti sniman seminar/kurs?

Da li ce biti on-line...ili bilo koji drugi oblik prisustva seminaru "na daljinu"?

Znam, nista ne moze da nadoknadi to da si "fejs of d plejs", ali...bolje ikako nego nikako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja