Jump to content

Moto Zajednica

I opet PESCARA Nedelja 02.11.2008.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Svinjska plaza ili ne, ali ja bio i nista od ovoga video nisam. Ako me sprovedes da sve ovo vidim, pivo ili dva, nepitam sta kosta ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Svinjska plaza ili ne, ali ja bio i nista od ovoga video nisam. Ako me sprovedes da sve ovo vidim, pivo ili dva, nepitam sta kosta ;)

 

Poslednje prognoze daju 23 stepena u nedelju znaci mozda bude i za pivo. Vazno je da se krene u obilazak pescare oko 11h jer ima dosta da se vozi, ako se stane na corbu na brani u Kajtasovu (toplo preporucujem) ili u Palanci na Dunavu sve to moze da potraje nekih 4-5 sati.

Do 11 smo tamo,sigurno, nije problem, nego to Kajtosovo i Palanka, jel moze da prodje do tamo i bratija bez enduro i cross motora, posto ce i takvih biti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

jel sme da se nosi pesak,ja zidam nesto   ima li jedinice.

 

vidimo se u nedelju.pozdrav

 

Eee, onda moras da poneses koferce ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Je l mogu i ja da igram odbojku?   ::) Za tajke necu ni da pitam.... I ja se prijavljujem za OFF, mozda motor nije za OFF, ali ja definitivno jesam!  ;)

Nikola, brale, jel mozemo ti i ja u istoj ekipi i to na mrezi ;) ;D

 

Moze brale, a ostali sa druge strane mreze, pa kom obojci...  ;D ;D ;D

 

Ljudi, opet me hvata groznica putovanja, ovo je bre izgleda neizleciva bolest!!!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Samo jedan mali savet za ljubitelje divljanja po peščari jer sam bio prošli vikend a dolazeći vikend je R vikend pa nažalost neću ponovo u peščaru, da Suza ne zarđa  ;D

 

Ko ima kofer neka ga skine i sve što treba stavi u ranac koji najbolje da veže pozadi na motor. Poneti vodu za piće.

Ja bih sve ventilacione otvore na kacigi zatvorio ili ako imaš neke (kao ja na Caberg Rhyno) koji se ne zatvaraju mrežica npr ja bih to prelepio za tu priliku.

Takođe ako nećeš da ideš komplet na pranje makar bih preko jakne obukao kišni gornji deo da ne mora da se pere i jakna a ko hoće i pantalone.

Toliko ima fine prašine tamo, koja uđe u najmanje pore opreme da to ne možeš bez vode i pranja da očistiš a nikako da vratiš odelo u orman.

Ništa čudno sve je to sastavni deo offroad-a ali ja bih tako uradio sledeći put.

 

Peščara je odlična za malo sporta i zaista mnogo bolja od ulice jer na ulici imaš vozila i druge učesnike u saobraćaju a ovde samo prostranstvo i cepaj a užitak može da bude odličan.

Da počinjem sada da vozim motore i volim sportsku vožnju sigurno da bih kupio krosa barem 125ccm za takve prilike kao što je peščara jer tamo možeš da treniraš satima nesmetano dok je na asfaltu suluda brza vožnja u ovom gustom saobraćaju, barem dok kod nas ne bude pravih staza i škole vožnje.

Mi koji smo vozili ranije po asfaltu već se polomismo dobro i odavno nisu sve koskice i mišići na svom mestu tako da je nažalost barem za mene mislim kasno da sada kupujem krosa jer takva vožnja zahteva i odličnu fizičku spremnost koju ja zbog ranijih brzih vožnji nikada ne mogu da imam.

Naravno ko neće sport uvek je dozoljen i obilazak peščare, odbojka, ili pečenje u okolini  ;D

Nadam se da će savet oko zaštite od prašine makar malo pomoći onima koji idu prvi put što je bio moj slučaj prošlog vikenda.

Ovako ja to vidim.

Uživajte u peščari!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Onda bi valjalo isplanirati mesto razdvajanja ekipe koja voli pesak i ekipe koja voli asfalt, kao i mesto spajanja dve grupe...

Eventualno neko ko bolje poznaje te krajeve da signalizira sta bismo mogli obici dok se bratija vija po pesku.

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Onda bi valjalo isplanirati mesto razdvajanja ekipe koja voli pesak i ekipe koja voli asfalt, kao i mesto spajanja dve grupe...

Eventualno neko ko bolje poznaje te krajeve da signalizira sta bismo mogli obici dok se bratija vija po pesku.

 

Pozdrav, Nebojsa

 

Nema nikakvog odvajanja. Svi moramo do Pescare tj. do Devojackog bunara gde je i kraj puta-pocetak Pescare. Tu se instaliramo i u krugu od 100m nam je i odbijka i ostale zezalice za nas koji ne idemo na off, a oni koji idu odatle ulaze u Pescaru, luduju i vracaju se onde gde mi ostajemo.

Tako da ima zanimacije za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

A Kajtasovo i Palanka?

Mozda bi mogla da se organizuje voznja do tamo, mi putevima, endurasi i ostali peskom, i zajedno asfaltom za bg.

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

 

Ja 90% idem,jos kad vidim ove fotke,prosto mi zao da blejim dok se neki provode na svojim kamilama...

 

Sem ovih sa kamilama, ima nas i sa magaricima  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

ajd neka neko postavi mapu otprilike puta kojim bi isli, ali ne mislim do banatskog novog sela vec posle toga

 

A map? We don't need no stinkin' map!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

ajd neka neko postavi mapu otprilike puta kojim bi isli, ali ne mislim do banatskog novog sela vec posle toga

 

A map? We don't need no stinkin' map!  ;D

 

To brale, da ne postanemo ko oni biciklisti sto smo ih sretali na putu pored Dunava! Mesto nalaska receno na temi, ponesite dobro raspolozenje i pun rezervoar! And hit the road!!! presrecanpa6.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

ajd neka neko postavi mapu otprilike puta kojim bi isli, ali ne mislim do banatskog novog sela vec posle toga

 

A map? We don't need no stinkin' map!  ;D

 

ma ne treba ni meni mapa kuda cu ici samo da vidim koliko je to daleko od nekih mesto tipa grebenac pa da produzim do tamo preko pescare  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

ajd neka neko postavi mapu otprilike puta kojim bi isli, ali ne mislim do banatskog novog sela vec posle toga

 

prelistaj temu od prosle nedelje kada smo bili u Pescari i videces linkove koje su ljudi ostavili sa komplet trasama i objasnjenjima kuda i kako

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=25582.msg344308#msg344308

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja