Jump to content

Moto Zajednica

I opet PESCARA Nedelja 02.11.2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Na zalost imamo losih vesti sa ovog izleta, nas clan johann je pao na delu puta kroz sumu izmedju Susare i Grebenca i polomio nogu negde ispod kolena, ne znam tacno koji deo. To je ujedno i jedan od najtezih delova na toj putanji

Nadam se da ce sve biti u redu sa njim

 

 

U jbte..jel to Johann,sto je uzeo novog F800?

 

Nek` se brzo oporavi...

da taj johann, nadam se da ce sve biti u redu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

A ja se vracam sad nazad iz BG-a, pukla mi guma, pa sam dosao po prikolicu da dovezem motor (mrzi me nocu da skidam gumu na licu mesta)! Inace, "divljanje" po pescari je bilo fenomenalno, bilo je i par padova, jedan prelom noge, sve ostalo perfektno. Mozda je trebalo upozoriti neiskusne da cemo ici po teskim terenima, pa da ne polaze, bilo bi dosta manje padova! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Odlicno je bilo.

Steta sto sam morao da se vratim u 14h,ali obaveze...

 

SStruja mi je Javio da je Johann pao,tako da je jedna grupa (auto i 2 motora)krenula da ga trazi,ali izgleda su ga drugi nasli pre.U svakom slucaju,Johannu zelim brz oporavak.

 

Pozdrav svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Posebno odajem priznanje Kalini (ako ne gresim) koja je veoma hrabro izdrzala veoma tezak off road sa losim gumama! Nije odustala cak ni posle pada (bez tezih posledica, na srecu). Abdulah je ostao bez vizira, ali je uspeo da protera tesku afriku ceo off. Na kraju je pokazao lepu tetovazu na levici (sveti Vasilije Ostroski). Na povratku svratih na "potezanje" na Kovinskom aerodromu. Sve u svemu, odlican dan. Cak sam se izvukao kad mi je pukla guma pri brzini od 90km/h (bacao me kao pobesneli bik u rodeu, ali me spasla vezba po pescari ;D)!

post-381-12879009190416_thumb.jpg

post-381-12879009190908_thumb.jpg

post-381-12879009191316_thumb.jpg

post-381-12879009191728_thumb.jpg

post-381-1287900919236_thumb.jpg

post-381-12879009192777_thumb.jpg

post-381-12879009193191_thumb.jpg

post-381-12879009193648_thumb.jpg

post-381-12879009194059_thumb.jpg

post-381-12879009194634_thumb.jpg

post-381-12879009195045_thumb.jpg

post-381-12879009195624_thumb.jpg

post-381-12879009196031_thumb.jpg

post-381-12879009196506_thumb.jpg

post-381-12879009197086_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Johannu zelim brz oporavak i da uskoro ponovo zajasi zutog zmaja  :).

U svakom slucaju bolje i ovako pasti u offroad voznji u prelepom predelu i sa drustvo koje ce uvek biti tu da pomogne nego da te udari neki slepac sa stojadinom, kojeg je isteravao u rikverc sa parkinga, dok se vozas po NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

E da, veliko hvala Zozonu, Miletu i drugaru na CB 1000 (izvinjavam se sto ne zapamtih ime, ali covek je "pican" sto bi rekli mladenovcani  :D)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Extra je bilo, Pescara je nevidjena, prvi put je vidim, neverovatma cudna i surova divljina, tako lepa za oko, ali tako nezgodna za neiskusne i neoprezne vozace. Sve u svemu divan dan, Johannu zelim sto brzi oporavak, ubismo se trazeci ga danas, srecom, Offroud ekipa je bila brza, tako da je brzo zbrinut. Sta reci o nasim turama, nego - jedva cekam sledeci suncan viknend s vama drugari!

 

P.S. Danas probah najbolji motor u zivotu - BMW F 800 GS! Majo mila, svakog trenutka dok sam ga vozio, ocekivao sam da krene da prica samnom! Nevidjeno dobar motor! Kradem ga obavezno!  ;D

 

P.S.II. Daki, 5+ za vodjenje ekipe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Pozdrav za celu ekipu, ja sam doduse dosao pravo u kafanu posle voznje jer nisam mogao ranije da stignem,

ali nema veze vazno da smo se lepo izvozali i nadam se da ce ovo vreme da nas posluzi jos bar mesec dana pa da ponovimo turu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

odlicno nas je posluzilo vreme, stara ekipa ponovo na okupu (zajedno sa upoznavanjem novih clanova), jos jedna nezaboravna i neplanirana off voznja po pescari i to sa saputnikom (Saxi kao ukazivac prve pomoci), fenomenalna probna voznja F800gs, postena karadjordjeva snicla... sta jos reci??

 

nadam se da ce se Johann brzo oporaviti, iako smo ga trazili po pescanim jarugama vise od sat vremena nismo ga nasli :( odustali smo kada je Off ekipa u povratku prva stigla do njega.

 

Dakiju hvala na organizaciji, Zecu jos jednom srecan rodjendan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Vidim ja da vam je bilo bas lepo.

 

Nije imalo mogucnosti da vam se prikljucim posto je stariji Brrka jutros uzeo motor ;D i zapalio sa drugom ekipom u Donji Milanovac pa cak i do Kladova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

JaoJaoKukuLele....

 

Govoreći u svoje ime, i izuzimajući johann-ov lom i još par padova i povreda nekih drugara, mogu da kažem da je bilo fenomenaaaalno (© Evil_Zo). Pošto se ložim k'o mlad majmun na off vožnju, ovo mi je prijalo maksimalno, naročito uzevši u obzir da sam apsolutno neiskusan po tom pitanju, uprkos svom loženju :)

...

Ceshe, odlicno si se snasao, i ocigledno ti lezi oofroad voznja. Sa Tenerkom koja je teska kao slon si odlicno prolazio, i bio si brz. Da imas laksi motor, i bolje gume, jos bi to brze bilo, i onda cak offroad ekipa (lokalci) ne bi ni morala da ceka...ali, kao sto narod kaze, "Practice made perfect"...cini mi se da cemo se pridrzavati ja i ti toga od sada..cesce... :D...ja ako ne prodam motor, nabavljam offroad felne...vec je pao dogovor :D...A za tebe cemo nesto smisliti...bas sam nesto smislio da ti predlozim  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije samo OFF bio dobar, ko je propustio i druzenje propustio je mnogo jer je dosta motora ostalo u devojackom bunaru u opustanju uz odlicno vreme

ali OFF je OFFFFF, iskustvo koje steknes voznjom po onom pesku je neprocenjivo a mnogo i pomaze u nezgodnim situacijama kao meni veceras a i SCI-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja