Jump to content

Moto Zajednica

BMW R 1200 RT 2006

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova

Pozzz svima opet ja.Nasao sam dobar motor od prvog vlasnika presao 28.000 km Pa mi treba savet, kakav je generalno ovaj model iz ove godine.Citao sam dosta da ima problema sa ABS-om.Da li slucajno ima neko iskustva?

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Kupi ga i bices jedan veoma,veoma srecan covek i bajker.

To je vrhunski motor, a ako je to ta km pa i da je za 100 000km veca ne bi imao oko puno toga da se brines,ovo sto pisem stvarno mislim.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova

Ja sam skoro kupio baš to godište. Skoro sve sa oglasa obišao. Oni da 100.000 km na satu izgledaju kao novi, tako da taj sa 28.000 km treba da bude kao da je sišao sa trake tj. tačno je sve što je rekao Puniša16. Što se tiče ABS, kako mi je majstor objasnio kada sam ga pitao to isto, kad današ kontakt mora se čuti kratko zujanje elektro motora, a kad stiskaš prednju kočnicu takođe se mora čuti zujanje. Ako se to ne čuje onda je problem sa ABS izvestan. Juče i preključe iskoristio lepo vreme i išao na prvu vožnju. Utisci-sve u superlativu. Slobodno kupi 1200 RT, nećeš se pokajati.

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

Ja sam ga imao bas to godiste i vozio 3 godine.napravio 55 tkm i prodao ga dalje sa 165000 km.nikad nista nije otislo.kakav abs kakvi bakraci.sa rezervarom sam radio skoro 500 km.prodao sam ga jer mi je bio malo preglomazan i ne voli makadam pa sam uzeo gs.kupuj i samo vozi.nemas straha.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Lomim se da kupim RT-a, do sada sam vozio četiri cilindra i kada sam da ga probao, legao mi je ko šešir, ali vibracije su mi novost. Nisu toliko izražene ali postoje. Pošto ga nisam vozio na otvorenom u obrtaje,interesuje me kolike su vibracije recimo na 140 kmh, da li vam smetaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1044 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Ne smetaju nista niti se osecaju(bar ja nisam nista osetio,vozim uvek sa rukavicama). Vozio sam auto put drzeci od 120-160 km/h i imam osecaj da mu tako nesto bas prija. Vibracije se osete malo u leru ali u voznji nestaju

Promenio član Vampa
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja sam taj model vozio krug Sokobanja (preko Rtnja) Kg pa nazad na Varvarin (krug oko 300km) ni na jednom motoru se nisam tako udobno osecao!

Agilan, stabilan. jak... :ljubav:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Paaa, mnogo kosta, puuuuno preslo (ovo sto se nudi) a macka u dzaku!

Bio sam na vezi sa Bozom Rausem iz Kv (on ih servisira) jedno sat vremena, objasnjavao mi je sta da gledam, i sta koliko kosta.

Dosta sve to meni izadje za mator, izvozen motor! (cca oko 7000 eura da se kupi i servisira osnovno)

Za taj novac ima cbf1000 2012 god i da mi ostane 2000 eura, da izvozam Korziku npr.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
2 hours ago, N.F.S. said:

Paaa, mnogo kosta, puuuuno preslo (ovo sto se nudi) a macka u dzaku!

Bio sam na vezi sa Bozom Rausem iz Kv (on ih servisira) jedno sat vremena, objasnjavao mi je sta da gledam, i sta koliko kosta.

Dosta sve to meni izadje za mator, izvozen motor! (cca oko 7000 eura da se kupi i servisira osnovno)

Za taj novac ima cbf1000 2012 god i da mi ostane 2000 eura, da izvozam Korziku npr.

Mora da kosta za takav motor,jbg,ali kad zamenis znas da je OEM i da si miran 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja