Jump to content

Moto Zajednica

OD KINESKOG PRAVIM AMERICKi CHOPERR

Recommended Posts

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zemun

Ne brini na kraju ces Ti biti zadovoljan sto je i najbitnije u celoj prici. Nije vazno koliko pokusaja vazno je da se zavrsi.

 

Mozda da razmislis da ovo treba da se sto vise "ogoli" ili ti skine sto vise stvarcica kako bi izgledao jednostavnije, a verovatno i koju kilu lakse da bi to motorce moglo bolje da povuce. Virago sto vozim ima 125ccm i 11 KS sto mu nikako nije dovoljno kad pozelim da stavim nekog na zadnje sediste, a kad krenem uzbrdo da i ne govorim.  Da li si uzeo u obzir koliko si mu KG dodao sa tim cevima? Hardtail je za mene mnogo bolja varijanta, suvozacevo sediste definitivno da izbacis i razmisli opet da izbacis tu viljusku malo napred, barem malo da joj promenis ugao  ;D. Evo po neki predlog od mene, uz izvinjenje sto pokusavam da Ti promenim dizajn (nisam hteo nista da predlazem, ali posto ti je ovo treca izmena nije kasno za jos koju  :D...)

 

www.johnnypag.com

 

404.jpg

 

ili mozda neki bobber

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Pretrazi malo po forumu kolega Sstruja je prosle godine preradio BMW u hardtail, mozda skines neko resenje.

 

Puno srece u radu. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

pazi ovako prijatelju, koliko god da pogresis i ako pogresis uopste, samo reci da

si ti to tako hteo  ;D  . A ovi gore sto te zezaju bolje da ti plate gajbu piva i tako pomognu tvoju

akciju  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Momci zahvaljujem na podršci, šaljite mi vaše predloge puno mi pomažu ako neko ima ideju za neki deo nek mi napiše obavezno a pivo ću ja da častim čim čoper bude gotov organizovaću neko okupljanje na Avali pa ću vas sve pozvati da vidite makinu i da pijemo. :) :) :) Slike ponovo postavljam u subotu jer ima novo uradjenih stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Single seat bi mu savrseno cucao, a to znaci mesanac bobber-chopper (slike 1 i 2) ili ol' school chopp sa dva/jednim sedistem (slika 3 i 4)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Samo ti kreiraj, licice to na nesto  ;) , nego promeni mu na kraju ove ruzne felne i dobice totalno drugaciji izgled. Pozdrav i samo napred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Da, da, obavezno zice na tockove. Bice malo kasnije i neka slikica na temu auspuha, samo da nadjem nesto kvalitetno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Razmišljam šts da uradim sa izduvom, pala mi je neka ideja na pamet pa sam odradio izduv i postavio ga provizorno na bajk čisto da vidite i vi pa da mi kažete mišljenje. Meni se lično svidja ima smisla kao iz mad maxa je ovako :) Nešto su mi ovi lonci i cevi zasečene i ne zasečene suviše klasične

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Evo šta sam uradio, meni je interesantno a i zašto mora biti klasično, ipak je ovo Shaolin castum pa nek bude malo kićeniji nego drugi xexexxe :) Izvinjavam se za lošije slike biće sutra boljih ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

e onda je u redu  ;D

Nego ovo stvarno izgleda neobicno, mozda bi mog'o da ga uvalis za sledeci nastavak Terminatora!  :D :D

Salim se naravno,al ne znam sta bih ti rekao. Nije ruzno, al ne znam sta da mislim.Mozda sam previse zatucan, pa sam ocekivao nesto klasicnije, 'bem li ga! U svakom slucaju,teraj ti po svome kako si zamislio, ispasce to na kraju jako interesantno ubedjen sam, a jedinstveno sigurno.

Uz tebe smo druze,samo gruvaj!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

To sa termiratorom nije loša ideja bar za dubler-bajk da ga dignu u vazduh xexex... Hvala na podršci :)

E jebiga sad, nisi jos ni sastavio motor, a vec bi da dizes u vazduh. :)

Zanimljiv mi je auspuh, nesvakidasnje resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Meni se iskreno ne svidja, nimalo. Ali i ne pravim ga ja. Mislim da mu ne lezi, suvise je mrsav taj tvoj kinez za sestopuc-auspuh...

Mislim da bi neka mrsavija varijanta bolje legla, estetski.

Ja volim klasiku, prave cevi, onako malko deblje i nisko, k'o u moje Jaworke.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Nesvakidasnji auspuh, kao uostalom sto ce da bude i ceo motor. :o

Meni se,licno svidja ovo resenje, ali to nije ni malo vazno. jer ti pravis "umetnicko delo" i samo tvoje misljenje je vazno.

Guraj dalje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Dobar gatling gun!!!

 

Kad te previse iznerviraju cetvorotockasi ti ih zaobidji i udri sa tim topom  ;D ;D ;D

 

Bas sam juce gledao na Discovery OCC pravili isti takav samo sto se okretao,kao okrecu ga izduvni gasovi al za to ti treba jos mnogo ccm i ks  ::)

 

Pozz i samo napred!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

jer si na tom sranju hteo da nam provozas TATU ! Prvo neke klinke probno da provozas da nesto ne opadne znas da si lo0sh warioc skroz! ;D ;D ::)

post-4960-1287901056846_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja