Jump to content

Moto Zajednica

OD KINESKOG PRAVIM AMERICKi CHOPERR

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Ako je zpelo negde kontaktirajte Forresta i objasnite mu problem i on  e vam savetovati koja marka pive vam treba za taj zadatak. ;D ;D ;D

 

 

Hheheh DR.Forrest grunf  :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ako je zpelo negde kontaktirajte Forresta i objasnite mu problem i on  e vam savetovati koja marka pive vam treba za taj zadatak. ;D ;D ;D

 

 

Hheheh DR.Forrest grunf  :D ;D

;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ako se ne varam,ovde ces morati da skidas kompletne stapove da bi skinuo rezervoar,ne znam kolko je to pametno.Mozda bi bio i lepsi kada bi produzio viljuske jos napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

moze da se skine rezervoar bez skidanja shtapova. Necu da produzujem viljusku da bi motor bio funkcionalan a sa predugom viljuskom vrlo je nezgodno voziti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

Vidim ja da je ovaj model rodjen za pocetnike - pa on je sav od kres-bara!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Veoma interesantna ideja...Ja bih od ovoga napravio "hard tail"!

Svidja mi se i korman-lepo zamisljeno!!

Kako savijate cevi, imate li masinu ili...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja bi onaj spic od dve sevi na rezervoaru nekako spljeskao, Za svaki slucaj - ako dodje do nekog udesa vozac bi mogo da nastavi karijeru u horu beckih decaka  :(  :(  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Nije crash bar tu ide jos nesto videcete, to je samo ram. Hvala za kritike al voleo bih i poneki predlog sem to sa viljuskom. Nije na slici dobro docaran ni ugao ni duzina, potpuno je drugacije uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

koliko vidim dobro ide majstorisanje,izgleda da ce biti nekakva lepa i zanimljiva prepravka,samo nemoj da zuris da ga zavrsisi samo polako i na tenane ga uradi.jeva cekam da ga vidim kada bude  gotov

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Svaka cast za novu konstrukciju sipki , mislim da je ovo bezbednija varijanta za vozaca. S'obzirom na tu konstrukciju, mozda ne bi bilo lose da na tim cevima ( sad u fazi izrade ) napravis nesto za kacenje Tank ruksaka , ili neke torbice sto svima potreba kad se vozimo . Mogao bi i da napravis par slika celog motora sa obe strane - u visini rezervoara da lepo vidimo kakvu sad liniju ima ( ovako si ga slikao malo iz visine pa se i ne vidi najbolje ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Nema funkciju, ustvari na njoj ce stajati nosaci za cajgere, obrtaljka i voltmetar (mali cajgeri) a na kormanu ce stajati kilometar sat. Mnogo toga nema funkciju uopšte ali želim da bude neobican motorčić a ustvari je moja igračka koja je ipak funkcionalana. Sad sam se setio nekog Tatulovog čopera kome su ceo baštenski alat ( grabulje, vile, motiku i jos ponešto) zavarili na ram a nema naravno funkciju, prosto palo im na pamet xexe.Bezveze mi obican rezervoar, kad se već igram i seckam svašta nek bude ko jelka, Šalim se naravno, piši mi neki predlog :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

neznam. nekako mi glupo da tolika cevuljaga ide preko rezervara, kao neki kres bar. a mozda je tebi lepo. neznam. nekako je glupo. ovo sa strane ajde, dobro je. al ovo preko rezervara, bas strci jako. bar meni.

 

da te pitam. sta ces sa ovom cevi, ispod rezervara, nekako je ne dovrsena, oces je savijati jos nekud, zavariti za neto, ili i onako ce da tako strci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Moram je zavariti al sam je ostavi da čeka neku ideju. Trenutno razmisljam o izduvu, imam neku ideju al moram probati da vidim kako stoji. nesto sto podseca na višecevni bacač. Pokusaću da nacrtam pa cu okačiti. A šta bi ti s rezervoarom? da ostane klasik?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja