Jump to content

Moto Zajednica

OD KINESKOG PRAVIM AMERICKi CHOPERR

Recommended Posts

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ако хоћете да што пре видите фотке, што не кренете класичном српском тактиком: "Облаке, заиста НЕМОЈ да качиш фотке. НЕ качи их, НЕ желимо да видимо, НЕ труди се..."?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: vrsac

Ако хоћете да што пре видите фотке, што не кренете класичном српском тактиком: "Облаке, заиста НЕМОЈ да качиш фотке. НЕ качи их, НЕ желимо да видимо, НЕ труди се..."?

ako ni ovo ne upali,ne znam sta se !!!!!!!!!!

;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

mA DI SME OBLAK DA OKACI SLIKE TREBA DA VIDI NEKO OD UREDNIKA PA DA ZAKLJUCHA TEMU I NAPISE DA PREPRAVKA KINESKOG CHOPERA U AMERICHKI NIJE ZA OVAJ FORUM JER SADRZI POLITICKI SADRZAJ I DIREKTNO VREDJA KINESKI NAROD SA KOJIM MI TRADICIONALNO NEGUJEMO BLISKE VEZE .. :D.. I STA POSLE DRUGOVI I DRUGARICE ... :D... BUDE "DZABA STE KRECHILI" ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

mA DI SME OBLAK DA OKACI SLIKE TREBA DA VIDI NEKO OD UREDNIKA PA DA ZAKLJUCHA TEMU I NAPISE DA PREPRAVKA KINESKOG CHOPERA U AMERICHKI NIJE ZA OVAJ FORUM JER SADRZI POLITICKI SADRZAJ I DIREKTNO VREDJA KINESKI NAROD SA KOJIM MI TRADICIONALNO NEGUJEMO BLISKE VEZE .. :D.. I STA POSLE DRUGOVI I DRUGARICE ... :D... BUDE "DZABA STE KRECHILI" ;D

dva piva da okačiš slike (molim ostale zaintresovane da dodaju još koje pivca, kao nagradu (čitaj MITO i KORUPCIJU) drugu Djoletu kada nam obelodani fotografije ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Drugari, okacio sam slike na temi"kako sam od kineskog napravio americki coper" izvolite sad  kritikujte koliko god vam je volja :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja