Jump to content

Moto Zajednica

OD KINESKOG PRAVIM AMERICKi CHOPERR

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Mitraljezac...

e za TOG bas TOG mitraljezca sam trazi karike pa ako znate gdje ima molim vas dojavite...rijec je o suzukiu 450

trenutno je u vlasnistvu mog prijatelja a izradu potpisuje "djubre"

 

lijep i zahvalan motor  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

ebes motor bez okruglog fara (moje misljenje)  ;D

 

felgice pobrusit i ispolirat do visokog sjaja 8) i bjeli rub gume...

na bjlu perlu zlatnim okerom napraviti airbrush.... indijanske uzorke neke  :o ;D ;)

 

 

imas neki alternativan nacin kako napraviti WW gumu, osim kupiti original?

Farbanje obicnom farbom se ne isplati jer puca...

sad se sjetih necega ali neznam gdje to kod Vas ima....

farbach pomagaj...

2K-elastic,aditiv koji se dodaje u boju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Radovi se polako priblizavaju farbariji, sve je uglavnom napasovano, ostaju jos samo neke sitnice i manji zahvati, uskoro pocinje totalno rasturanje pa peskarenje rama i plastifikacija. Jedino me jos muci boja ne mogu da se odlucim pa bi mi jako pomogli predlozi, znaci interesuje me kombinacija boje za ram i za ostalo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Odlican posao majstore!

Ali potpuno se slazem sa svima koji smatraju da obavezno moras da promjenis prednji far! Ovaj se meni ne svidja (ako je uopste vazno sta se meni svidja)! ;-) Jedva cekam nove slike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Radovi se polako priblizavaju farbariji, sve je uglavnom napasovano, ostaju jos samo neke sitnice i manji zahvati, uskoro pocinje totalno rasturanje pa peskarenje rama i plastifikacija. Jedino me jos muci boja ne mogu da se odlucim pa bi mi jako pomogli predlozi, znaci interesuje me kombinacija boje za ram i za ostalo

 

Pogledaj ovde :http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=26667.0

Head je postavio gomilu slika Choperra, pregledaj, ma mozda dobijes ideju i inspiraciju !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Pozdrav,

Bio sam na Bubanj Potoku u subotu i bas nista nisam nasao interesantno sto bi mogao da ugradis u tvoj motor.

Ako nisi isao,nisi nista propustio.Sto se tice boje,ja bih ga ofarbao u svetlo plavu boju,metalik,da bude svetla ali jaka.Ram bi ostao mat crn,a rol bar koji si pravio bih poniklovao.Mislim da bi tako motor izgledao sveze,drugacije od ovih nasih a i dobio bi velicinu zbog svetle boje i obilja hroma.

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Hvala ti. Verovao ili ne al u zadnjih par dana sam resio da ga farbam u svetlo plavu rezervoat i blatobrane. ram sam mislio da plastificiram u silver metalik mada sam jos pri ideji da i ram ide u plavu. Sediste sam mislio da tapaciram u oker kozu, otprilike ta kombinacija boja postoji kod alfe ( svetlo plava karoserija a enterijer u bez kozi) Mislim da cu za vikend u Pancevo pa mogu da dodjem do tebe da se druzimoi popijemo nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Dogovoreno,ako dolazis javi se,ostavio sam ti broj na pp.

Mozda se rodi neka ideja a i popicemo u cast PRVE Kineske prerade!

Imam i Louisov katalog,ako zatreba.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Hvala ti. Verovao ili ne al u zadnjih par dana sam resio da ga farbam u svetlo plavu rezervoat i blatobrane. ram sam mislio da plastificiram u silver metalik mada sam jos pri ideji da i ram ide u plavu. Sediste sam mislio da tapaciram u oker kozu, otprilike ta kombinacija boja postoji kod alfe ( svetlo plava karoserija a enterijer u bez kozi) Mislim da cu za vikend u Pancevo pa mogu da dodjem do tebe da se druzimoi popijemo nesto.

 

Mislim da bi bilo zanimljivije da ram nije u istoj boji. Opet ako ram bude isto u plavoj, mozda motor ispadne malo elegantniji i "stealth"-niji.

 

Al sam od pomoci, ni sam nisam siguran. :D

 

 

Nego kad vec nisu hteli da ti prodaju rezervoar ovi iz sprinta, mozda da malo prepravis svoj. secnes po sredini i onda popunis i pozadi malo nastavis limovima, da dobijes izduzeniji izgled.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

tesko da od rezanja rezervoara ima nesto tanak je a i moze da eksplodira prilikom zavarivanja uostalom znam da je ovaj motor samo "prvenac" u nizu koji se sprema i sam genija kljucha u mom bratu!! Neka ovog nek ostane ovako a sledeci cemo da radimo "face lifting" pozdrav Blackbite !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

I ja mislim da ram netreba da bude u plavoj boji.Lepo bi bilo da je on silver metalik,a ako ga plastificiras bice jos mocniji i ozbiljniji.

Oker koza obavezno,rezervoar i branici svetlo plava perla metalik,to je moje misljenje,a vidim da si bas na istu ideju dosao.

Dolazis li za vikend?Ovi moji Shaolini bi da se popije u zdravlje tvog bajka.

Nego,bila bi bas fora da ga izlozis na sajmu na prolece!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Danas sam dodao jos par nekih detalja i pop...dim i skinem auspuh odsecem mitraljez koji je bio na njemu i uradim novi al se ovaj vrti kao pravi  ;) sutra slikam sve aparatom i stavljam na temu da polemisemo o boji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Bravo za novi auspuh, ne trpis kompromise, ako nisi necim 100% zadovoljan ides iz pocetka. Sa takvim stavom ne moze prerada da ispadne lose. :)

 

Lepo da ga uslikas iz vise uglova, pa da ga bolje ocenimo i procenimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

evo jedan prerađen kinez

Nažalost u pitanju je firma HEIWA, a to je prokleto daleko od kineza, a agregat je Honda Rebel 250, mislim.

 

Ni meni bas ne izgleda kao kineski, nesto ne pronalazim zajednicke komponente osim masine, koja je kao sa rebelke, ili 250ccm kineza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja