Jump to content

Moto Zajednica

OD KINESKOG PRAVIM AMERICKi CHOPERR

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jedva čekam šta će da ispadne ;)

 

Samo, nadam se da si svestan kakav si gnev na leđa navukao od strane naših "kineza" zbog svojih konstatacija o kineskim motorima... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  E mislim da je ovo prava tema. Gledao sam i ja te " Kineze ", i uvek mi je njihov ram delovao nezgrapan i tezak , a ostatak stvari koje mi se ne dopadaju si uglavnom sam pomenuo.  Zivo me interesuje ceo " projekat ", i kako ce se zavrsiti . Nastavite sa radom i postavljajte slike da bi smo bili u toku ! Sretan rad .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Pratim redovno desavanje u "Temi za vlasnike kineza" s obzirom da sam i ja sad novopeceni kinezolog :) :) :) i potpuno imam razumevanje za entuzijazam vlasnika gore pomenutih masina. Mislim da ne treba da moj komentar nikoga vredja jer to sto sam naveo verovatno misli svaki vozac kineza ali isto tako ovaj moj projekat ce dati novu dimenziju ovim motorima a to ce te i sami zakljuciti kad sve bude gotovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...mislim da samo pivo može da te iščupa ;D

 

Ajde nastavak, naoštrili smo se....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Auuuu, izgleda da ce bude po p#@$%. :D :D :D :D

I jos si zaobisao temu za vredjanje uz pivo, sad svakom dodjes po dva komada za kaznu. ;D

 

Daleko od toga da su kinezi savrseni, ali mane nisu takve da sa njima ne moze da se zivi. Raduje me ovaj projekat, i bas me zanima kako ce da ispadne. Slazem se sa konstatacijom da su kinezi pogodni za kastomatizaciju, ali da bude prava stvar treba se odreci tovarnog prostora i suvozacice, a za to licno ne bih bio spreman.

Mada, ko zna, mozda padne i neka lepa ideja za seckanje, ukoliko dobijemo autorska prava. ;)

 

Malo si preterao sa pricom o cetvoronoznim stvorenjima, nije polozaj bas toliko los, ali mnogo vise odgovara za osobe nizeg rasta. Produzene komande za noge bi bila prava stvar, a iz ovih dosadasnjih slika koje si postavio deluje kao da ce dobro da ispadne. Samo napred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Jedva cekam nastavak! :) Zivo me zanima kako ce izgledati posle seckanja :) :)

 

Malo si preterao sa pricom o cetvoronoznim stvorenjima, nije polozaj bas toliko los

Nama nije los, zato sto jos uvek ne znamo za bolje ;D ;D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Cinjenica da ga nisam vozio nesto mnogo u osnovnoj izvedbi, ali sam provozao 50-akkilometara po gradu i sa suvozacicom takodje pa mi je sve nesto smetalo. kao da treba na ove papuce staviti prednje a na nogostupe za suvozaca svoje zadnje noge tako sam dosao na ideju da je mozda pravljen za cetvoronozce :) :) :) Naravo da se salim i zagovornika sam da to nisu losi motori, narocito za te pare i da sa malo znanja se mogu jeftino odrzavati i otklanjati svi nedostaci. Naravno presudna je i mala snaga agregata jer da je motor nesto jaci mislim da bi bilo mnogo problema pri zaustavljanju i uopste ravnotezi. To ce primetiti svako ko je vozio vece motore. Da ne duzim dalje o kinezima jer to nije poenta ove teme vec sama kastomizacija pa cu tako pisati iskljucivo o prepravkama i radovima. Pivo se naravno podrazumeva kad sve bude gotovo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

cao brate, pomeni i mene valjda i ja tu nesto radim  :) :) :) odmah se zalim na budzet za budzenje kineza vec smo ga probili , odobrio oblak 20 eura i 370 dinara i polovni mobilni tel za prodaju xexexex..... malo je pobogu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Shto nisi reko da slikas radionicu pospremio bi malo :) shta ce reci swet : ovi umislili da su Tatulovi a krsh na sve strane :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Shto nisi reko da slikas radionicu pospremio bi malo :) shta ce reci swet : ovi umislili da su Tatulovi a krsh na sve strane :) :) :)

 

  Nije to " krsh " , to se kod nas zove " kreativni haos " , bez njega nema dobre inspiracije !  Znas ono kad nesto pravis, dodjes do neke tacke, stanes i ne znas sta dalje, sednes, i onda u tom " krshu " primetis nesto sto bi ti leglo na motor ( ko samar budali ) , i naravno dobijes odmah inspiraciju i teras dalje.  Da ti je radionica " sterilna " i bez tog krsha - nikad nista ne bi uradio !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

... ( ko samar budali ) , i...

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D

E Lijo svaka ti cast za ovu izreku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Samo tako, napred nasi  ;D

 

Evo da vidis da nije neizvodivo, neke budale iz amerike napravile dosta ovakvih chopera LIFAN 250 v-twin.

vtwinex.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja