Jump to content

Moto Zajednica

Koji model kacige nosimo?(foto)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

SHOEI RF105V.MOJA PRVA PRAVA I JOS UVEK JEDINA.Mislilm da je godiste Kosovskog boja vizir vec jednom sredjivan i ne moze vise da se sredi,ne mogu naci rezervni.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: R1200GS

Ja nosim Airoh! Nisu skupe, oko 10.000 dinara su a imaju fine dezene i udobne su, a lepsa polovina takodje Zeus sa cveticima (Pozdrav Grofu3 :) ) I to je na nekom popustu bila 3500 din. sto je ekstra za takav dizajn i dezen + za devojku :).. Kupio sam joj i skuplju Piaggio 150e pre mesec dana i doneo od preko ali joj ne odgovara L velicina, Ako nekome treba nova Piaggio kaciga za dragu, dao bih je mnogo povoljnije! Kaciga je belo roza sa par cvetica.. Fancy je, antialergijska postava, abs asr :)

 

P.S. Stavio bih kacigu u oglas ali nemam jos uvek 100 poruka da bih postavio oglas. Poradicu na tome ali ne bih da idem i silujem forum danas samo da bih mogao da postavim oglas :) Izvinjavam se sto postavljam ovde, ali ponudio bih prvo vama jer mozda nekome zaista treba i zeli da kupi, nego da je kacim na neki drugi sajt za masovnu prodaju polovnih stvari.. A kao sto znate kupujem motor i odlucih se da rasprodam par sitnica koje mi ne trebaju (tablet, mobilni, zeninu kacigu) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Evo jedne kacige koju NE nosim, stoji mi u kancelariji kao ukras :D u pitanju je kaciga koju su proizvodili 80ih godina za BMW, prilično je očuvana unutrašnjost je kao nova postava ne može da se skida i kožna je, jako je neudobna obzirom da nema prostor za uši, bukvalno kakav je oblik spolja ta linija je i unutra samo manjeg obima :D vizir je u lošem stanju, neko od ko zna koliko predhodnoh vlasnika ga je očigledno čistio nekim agresivnim sredstvom.

 

IMG_1531.jpg   IMG_1532.jpg

 

ako ikad budem dokon i imao volje da je sredim pokušaću ovako nešto da izvedem, sa ovim bubble vizirom na kopčanje ali otom potom. :)

 

Gringo_Gloss_Orange_Bubble_Low_zps2432ce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty
  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Nolan N86, odlična, tiha, pinlock, sunčane naočare koje su izuzetno korisne, iako nisam mislio tako dok nisam probao.

 

70535eacdbdd9abfb9b4f70e1f6880c1.jpg

60a87b0b2a1e3c6db835d418e6782e79.jpg

f96ebd088c90fbc69ed272faa5e90c63.jpg

Ja sa n86 preko 120 hoću da ogluvim, počinje da mi pucketa u ušima od buke. Dal je do mene i mojih ušiju ili šta je ne znam, ali ne bih se baš složio da je tiha...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

 

HJC CS-14

 

 

fabricka šara ili custom made? :D

 

 

Totalni custom! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Nox Enduro, odlična kaciga, doduše malo je glomazna i teška(čto počinje da mi smeta pa već razmišljam o drugoj kacigi). Nisam mnogo isprobavao kad sam kupovao kacigu, već uzeo prvu koja mi se svidela i odgovarala. Lekcija naučena.

Sunčane naočare su veoma korisne, zateknem sebe često da vozim bez vizira i samo sa njima na manjim brzinama. Unutrašnji jastučići što idu do obraza mogu da se naduvaju da dobro pritisnu obraze.

Cena je bila 14000din pre dve godine.

I mene zanima NOX N959 MC sa pumpicom? Kakva je kaciga? Jel neko ima iskustvo? Kazu da nije kina nego Francuska, jel prosla standarde..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

agv k5 hurricane

 

Aj malo pokomentariši kacigu ako ti nije problem ;)

 

Hvala

 

Ć.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja