Jump to content

Moto Zajednica

Koji model kacige nosimo?(foto)

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: suburban Singidunum
  • Motocikl: T̶o̶m̶o̶s̶ ̶1̶4̶M̶;̶ ̶I̶z̶h̶ ̶P̶l̶a̶n̶e̶t̶a̶ ̶5̶;̶ ̶S̶u̶z̶u̶k̶i̶ ̶G̶S̶X̶-̶R̶ ̶7̶5̶0̶;̶ Bicikla sa motorom R1200GS 0307
On 18.9.2020. at 20:19, penumbra je napisao:

Ja dobio gratis pinlock i 20% na i70 pre mesec dana. 2019 pravljeno, vrv hoce da oslobode magacin. Skroz su korektni zapravo. Pitaj ih slobodno za pinlock, vrv jos traje.

Uz model HJC i70 ide i pinlock fabrički u pakovanju, samo su ti namontirali umesto tebe ( ni sir u mišolovci nije besplatan ).

 

I ja sam pre godinu dana kupio istu, i pratio sam cene ovde i preko, pa sam video i spisak šta dolazi uz kacigu.

 

:takoje:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA

Prvo je bila Nolan 90.2 zadovoljan ali preko 80 bucna, pa AGV Compact ST srecan ko malo dete, nosio max 10 puta i prodao, sad Schubert C3 Pro (Bela i Crno/Zelena) extra zadovoljan

 

CBIW0121.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Liberty 150 - Beverly 250ie - Majesty 400

Zdravo,

Ova kaciga mi je zavrsavala posao za liberty 150 koji je imao veliki vizir i stitio me bez problema. 
U postupku sam kupovine Beverlija koji ima onaj fabricki vizir koji stiti samo grudi..

Pitanje: da li na ovoj kacigi moze da se doradi- namesti  neka zastita za lice i da to izgleda ok i bude funkcionalno?

0B76C2CB-6CDB-4C6B-8162-440578A1C0A5.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Rpha 70, prva kaciga, ne mogu da je poredim da li je bučna ili ne.. bila na akciji prošle godine u junu u motolandu.
Sad u subotu kupio Šarka (i proizvođač i šara)... Obe došle sa pinlokom i sa integrisanim sunčanim cvikama... Biće "review" samo vreme da posluži... https://yamahabarel.com/proizvod/shark-spartan-lorenzo-white-shark/

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

MT Targo, za male pare zadovoljan.

Prednosti : dobra unutrasnjost, priprema za pin lock, zastita za nos i bradu.

Mane : fale suncane naocare, na vecim brzinama >120 km/h bucnija.

20210306_100742.jpg

20210306_100724.jpg

20210306_100811.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Istu imam dodao bih da je malo skucena i da je pocela da propusta malo promajice kad se zatvori vizir inace jako udobna i lepa a i leti sistem one ventilacije odlicno funkcionise nije losa za tu kintu

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka





Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

@lestra

Koliko mi je bila ruzna kada sam je video, strasno...medjutim, u pravu si, ne valja ni sve da bude crno, zbog mraka, kise itd.

Sad smo se srodili, hehe !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

LS2 Valliant 2. Vozim tek par stotina km, ali za sada zadovoljan. Mozda malo bučnija na vecim brzinama, ali udobna i praktična. Baš ono što mi treba, univerzalna kaciga za grad i za putovanja.

20210220_085522.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 279 postova
  • Lokacija: Boka Kotorska-Boogie street
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600 E

Kupljena prije par dana

Shark drift - r

 

IMG_20210323_204338_4.thumb.jpg.73dc35a21192449876c773578fe69138.jpg

 

IMG_20210323_204349_1.thumb.jpg.9d6e66b32e53be1802f4e1707af15142.jpg

 

IMG_20210323_204358_9.thumb.jpg.6c731aed87d0a1ccc0317e3b128f3dee.jpg

 

IMG_20210323_204406_0.thumb.jpg.c2fc3560f77aa6d0d48cf23687f13ed4.jpg

 

Sa popustom 143e, mislim da je puna cijena 179e.

 

I pin lock sam dobio uz nju.

Promenio član Bane je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 534 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 S Bandit

Imam jedno pitanje za sve ucesnike ove teme. Zanima me ima li neko racionalno objasnjenje zasto domaci prodavci moto opreme na svoje sajtove izlazu robu koju nemaju u ponudi? Znaci za koju god kacigu da se uhvatim nema velicina a na sajtu uredno stoji da imaju vise velicina u ponudi i u radnji. U cemu je fora i dokle ce da traje to zajebavanje? Mislim, ili da nabave sve velicine ili da smanje ponudu. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
21 minutes ago, KILEbg said:

Imam jedno pitanje za sve ucesnike ove teme. Zanima me ima li neko racionalno objasnjenje zasto domaci prodavci moto opreme na svoje sajtove izlazu robu koju nemaju u ponudi? Znaci za koju god kacigu da se uhvatim nema velicina a na sajtu uredno stoji da imaju vise velicina u ponudi i u radnji. U cemu je fora i dokle ce da traje to zajebavanje? Mislim, ili da nabave sve velicine ili da smanje ponudu. 

Zato sto je vecina sajtova krscina teska... Ili su im stranice prazne, izbacuju greske, cene se ne slazu i slicno.
Valjda im je skupo da plate nekoga da im odrzava ili mrsko da azuriraju sami.
Mada ima i svetlih primera...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Burgman 400, Transalp 600

Nije to nista, ja se preko oglasa dopisujem sa moto radnjom. Pitam ih da li imaju te i te rukavice u toj velicini, kazu imaju. Odem tamo, druga prica, nestalo i nece narucivati. Posle 30ak dana oglas obnovljen(pomislim ipak narucili), opet postavim isto pitanje, kazu ima. Posle 2h odem u radnju po njih, kazu nemam nestalo odavno ali naravno nudi dosta skuplje. Na pitanje "pa sa kim se onda ja dopisujem na oglasima" slijegaju ramenima. 

Odem da pogledam kacige od oko 150e, nemaju velicina ali mi nude Agv od 400e(kazu dace i popusta) i insistiraju da probam M velicinu(L mi treba). Iako im govorim da ce mi sigugno biti mala oni insistiraju. Navukoh je nekako, radnik je morao da asistira da je skinem s glave sva sreca pa je bila flipup inace bih usi pokidao :grr:

Jos nekoliko slicnih situacija sam imao s njima i svatim da im je to izgleda taktika. Dodji ti u radnju nesto cemo ti vec prodati.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja