Jump to content

Moto Zajednica

P: Dva laptopa

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Dva laptopa. Jedan bez baterije, drugi sa. Jednom fale dve tipke, drugom ne. Jedan se pokreće lepo i bez problema, drugi je krajnje hirovit po tom pitanju. Na oba sam instalirao stariju verziju Ubuntua. Koliko su stari? Ne znam, zaista nemam pojma ali su oba kupljena u doba Windows Vista operativnog sistema. Koliko vrede? Koliko god i šta god je kupac spreman da dâ u zamenu. Ipak, realno, nemaju neku vrednost i toga sam vrlo dobro svestan i pre nego li ih bacim, što je najlakše, voleo bih da im neko, negde, nekako nađe neku namenu. Delovi ili kao neka servisna mašina ili, ili... Jedan je zaista kompletniji i funkcionalniji dok je drugi zaista manje vredan. Ili grešim? Tu sam za razmenu mišljenja na 0641841768 za pozive i sms, +4917648513185 za viber i whatsapp ili kroz forum. A sada, fotke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Ako imaš mogućnost recikliraj...Kad elektronika postane krš,to je krš.Izvodljivo je da se iskoriste ekrani i da se nakače na sedišta kako bi oni pozadi imali neku razonod...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Hvala na ideji ali ja to ne umem, niti mi zaista treba. Ali, eto predloga. Ako to neko ume i hoće, tu su.
Znam da je ovo sad krš i da nema vrednost ali mi nekako žao da tek tako bacim a da bar ne upitam da li treba nekome.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Može još lakša neka linux distribucija, kontam da bi radili malo responzivnije.
Predlog za majstore ili ko ima neku radionicu... Odlični da se pusti radio, otvori pdf sa servis manualom i da ti ne bude žao masnih ruku.
Ovaj bez tipkica, premestiš neku koju ne koristiš umesto te devetke nesrećne i mirna Bačka :)

Lomi, svaka čast na ideji, neko bi to samo frljnuo u kontiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Na oba su bili Windows Vista brljavi sistemi i vrlo brzo sam im instalirao Ubuntu. Onaj bez tipki je vremenom postao hirovit, nekad se pokrene, nekad ne. Tipkama je glave došao moj sin. Probao da ih skine, uspeo u tome ali ih je negde izgubio među igračkama i ostalo je istorija. DVD čitači/rezači rade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja